CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Liczba adminow a TP...
Autor Wiadomość
ReKsIoPL



Klan: Black SkillerS
Dołączył: 09 Maj 2006
Posty: 16
Skąd: Tarnow
Wysłany: Pią 12 Maj, 2006 08:08   

Nie wiem i ile jest na bydzi 1. Ale prawda jest taka ze na jeden serw TP wstarczy 5 adminow w zupelnosci. Na serwer FFA wstarczajaca liczba jest 4. Serwer Clangame rzadzi sie juz innymi prawami to zalezy od innych czynnikow ktore nie mozna precyzyjnie okreslic.
_________________
Vodka lepsza od chleba bo gryzc nie trzeba
 
 
$w!ezak


Dołączył: 30 Wrz 2005
Posty: 156
Wysłany: Pią 12 Maj, 2006 08:13   

jakby na bydzi 1 było 5 adminów to by była obora :/
 
ReKsIoPL



Klan: Black SkillerS
Dołączył: 09 Maj 2006
Posty: 16
Skąd: Tarnow
Wysłany: Pią 12 Maj, 2006 08:18   

$w!ezak napisał/a:
jakby na bydzi 1 było 5 adminów to by była obora :/


Rozumiem ze 5 to za malo. Czy to oznacza obore nie zgodzilbym. To duzo zalezy od zaangazowania adminow. Jesli jeden admin poswieca serwerowi 2h dziennie to mozna liczyc ze okolo 8 godzin admin jest na serwie i pilnuje spraw porzadku. Gracze tez musza umiec zadbac o serwa na ktorym graja. A ludzie na serwerze w wiekoszosci to nie sa dzieci. Widza nazwe TP i mysle ze wiedza co to oznacza. Nie raz na necie widzialem wymagania do Admina na jakims nowym serwie. Przykladowe wymaganie.... na serwie musi byc w ciagu tygodniu ponad 28 godzin :) . Czy to duzo czy malo kazdy sam oceni. Dla mnie to duzo bo jak wiadomo czasem ma sie ochote na inny serw. A czasem poprostu ma sie lepsze zajecia niz cs.
_________________
Vodka lepsza od chleba bo gryzc nie trzeba
 
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Pią 12 Maj, 2006 11:00   

ReKsIoPL napisał/a:
$w!ezak napisał/a:
jakby na bydzi 1 było 5 adminów to by była obora :/


Rozumiem ze 5 to za malo. Czy to oznacza obore nie zgodzilbym. To duzo zalezy od zaangazowania adminow. Jesli jeden admin poswieca serwerowi 2h dziennie to mozna liczyc ze okolo 8 godzin admin jest na serwie i pilnuje spraw porzadku. Gracze tez musza umiec zadbac o serwa na ktorym graja. A ludzie na serwerze w wiekoszosci to nie sa dzieci. Widza nazwe TP i mysle ze wiedza co to oznacza. Nie raz na necie widzialem wymagania do Admina na jakims nowym serwie. Przykladowe wymaganie.... na serwie musi byc w ciagu tygodniu ponad 28 godzin :) . Czy to duzo czy malo kazdy sam oceni. Dla mnie to duzo bo jak wiadomo czasem ma sie ochote na inny serw. A czasem poprostu ma sie lepsze zajecia niz cs.

niestety zdarzają się dzieci albo ludzie o rozumie dziecka (mamy paru takich serwerowych fejkpajaców), którzy za przyjemnośc mają zepsuć innym przyjemność z gry, także przydałoby się więcej adminów.
_________________

 
mOrb



Dodatkowy Nick: M00rbiD
Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 150
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Pon 03 Lip, 2006 13:43   

Moim zdaniem tlumczenie sie tym ze jest juz mnostwo adminów jest bezsensowne i wyssane z palca. Juz ktos kiedys slusznie zauwazyl /niestety nie przypominam sobie dokladnie kto to byl/ ze chyba bedzie lepiej jesli na bydzi beda graly osoby znane innym i przyjazne serverowi. Bydzia i tak ma bardzo dobre zdanie u wielu graczy wlasnie dlatego ze panuje tam mila atmosfera. Im wiecej adminow tym lepiej, moim zdaniem.

Jesli zas problem wynika z tego ze "im wiecej adminow tym wiecej sprzeczek pomiedzy nimi co do slusznosci podjetych decyzji" to ja przepraszam bardzo, wtedy problem nie tkwi w ilosci adminow ale w porozumieaniu sie pomiedzy nimi. Zastanowcie sie jeszcze raz nad tym..... :] Pozdro! :* :* :*
_________________
Nie ma lepszych ode mnie...są tylko lepsze i gorsze dni :P
 
 
teczufka
Admin techniczny


Klan: [UnimatriX|sq]
Dodatkowy Nick: Tukachev
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1161
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 03 Lip, 2006 13:51   

Kwestie ilosci adminow i TP prosze rozstrzygac w osobnym temacie, np, w dziale nasz serwer.
To prosba o admina casha... a nie czat.

Update: Podzielono temat, tu mozecie toczyc taka dyskuje. Tym razem bez warnow.
_________________
#cs.telsten.com@QuakeNet
Staraj sie korzystac z forum (PM/PW). Friends/GG to ostatecznosc. Piszac juz na GG nie pytaj czy jestem, tylko przedstaw sie i zadaj konkretne pytanie, napisz o co biega. Nie patrz na status...
Zaczynajac rozmowe od "jestes?" pokazujesz brak szacunku dla mojego czasu, a ja swoj czas cenie i poprostu nie odpowiem.
 
 
BABCIA



Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 495
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 03 Lip, 2006 16:56   

M00rbiD napisał/a:
Moim zdaniem tlumczenie sie tym ze jest juz mnostwo adminów jest bezsensowne i wyssane z palca. Juz ktos kiedys slusznie zauwazyl /niestety nie przypominam sobie dokladnie kto to byl/ ze chyba bedzie lepiej jesli na bydzi beda graly osoby znane innym i przyjazne serverowi. Bydzia i tak ma bardzo dobre zdanie u wielu graczy wlasnie dlatego ze panuje tam mila atmosfera. Im wiecej adminow tym lepiej, moim zdaniem.

Jesli zas problem wynika z tego ze "im wiecej adminow tym wiecej sprzeczek pomiedzy nimi co do slusznosci podjetych decyzji" to ja przepraszam bardzo, wtedy problem nie tkwi w ilosci adminow ale w porozumieaniu sie pomiedzy nimi. Zastanowcie sie jeszcze raz nad tym..... :] Pozdro! :* :* :*


o ile mi wiadomo (a myślę że tak bo wszak jestem adminem) nie było między nami sprzeczek co do podejmowanych decyzji, ludzie którzy są tu adminami to nie jakieś oszołomy tylko cieszący się dobrą opinią, sami zresztą wybrani przez graczy . dlatego proponuję nie wymyślać histroii z palca
_________________
wszyscy mówią lama, a zagraje se jakiś z okularami jak stępień !!
 
 
mOrb



Dodatkowy Nick: M00rbiD
Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 150
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Pon 03 Lip, 2006 17:02   

To byla tylko taka moja rozkminka.....bo nie znam przyczyny dlaczego niektórzy z was <adminów> podajecie ten sam powód na prośby o adma tj. "za dużo adminów".

Właśnie zastanawia mnie dlaczego tak mówicie.....
_________________
Nie ma lepszych ode mnie...są tylko lepsze i gorsze dni :P
 
 
Widelec



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 98
Wysłany: Pon 03 Lip, 2006 17:07   

tez sie zastanawiam, jak adminow jest za duzo to niech nabor zostanie zamkniety, a jesli h@ nie chce zamknac to podawajcie inny powod
_________________
 
Cashreen



Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 261
Wysłany: Pią 07 Lip, 2006 10:31   

Jesli nabór jest otwarty to poco sie zuciacie sobie do gardeł o to ze jest za duzo adminow :D i w prosbach o @ piszecie jesli nie jest za duzo adminów :/ Albo jest za duzo adminów :D Jak jest otwarta to znaczy ze brakuje @ :D
_________________

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.