To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Nasz serwer Counter-Strike - Liczba adminow a TP...

nie - Czw 13 Lip, 2006 18:33

Zeby przerwac ta goaca dyskusje...... mysle ze potrzeba wiecej adminow.
Ja bym sie sam chcial zglosic, jestem przystojny, kulturalny, sprawiedliwy i madry, a jakiz inteligentny do tego:)
Nie obrazam innych i sam sie nie obrazam.
W ogole jestem troche zbulwersowany, ze sami z siebie nie zaproponowaliscie mi admina:D

Aha nie czituje i lubie Czachulca:D

mOrb - Czw 13 Lip, 2006 19:39

Melepeta napisał/a:
wystarczy adminów tyle ...


Mela, co to ma być??? :wow: W trzech słowach chcesz zamknąć tą dyskusję o adminach? Trochę nie fair :[ A możesz mi podać chociaż jeden konkretny i logiczny powód?

Powracając jeszcze do koncepcji "wymiany" adminów tych biernych na tych aktywnych. Nie mówię tu o odebraniu im praw adminowskich tylko o tymczasowej "hibernacji" :D
Dajmy szansę innym....wpuśćmy trochę swieżego powietrza do tego "pokoju" pełnego najróżniejszych znajomości i misternych układzików.......hmm.....śmierdzi tu juz od tego!!! ;)

teczufka - Czw 13 Lip, 2006 19:46

Projekt AntiRush'u, ktory byl wykonany, mial na celu ograniczyc ilosc wymaganych adminow do pilnowania raszerow, kojenym krokiem ku automatyzacji bedzie dodanie zaawansowanego fitru przeciwdzialajacemu przeklinaniu i 'nieladnu slownictwu'. Co do "wpuśćmy trochę swieżego powietrza" raczej jestem raczej na nie widzac 14-latkow wynoszacych skrzynki piwa z Biedronki i widzac ich "buractwo" na innych serwerach CS.
Cashreen - Czw 13 Lip, 2006 20:04

teczufka napisał/a:
Projekt AntiRush'u, ktory byl wykonany, mial na celu ograniczyc ilosc wymaganych adminow do pilnowania raszerow, kojenym krokiem ku automatyzacji bedzie dodanie zaawansowanego fitru przeciwdzialajacemu przeklinaniu i 'nieladnu slownictwu'. Co do "wpuśćmy trochę swieżego powietrza" raczej jestem raczej na nie widzac 14-latkow wynoszacych skrzynki piwa z Biedronki i widzac ich "buractwo" na innych serwerach CS.


Zgadzam sie :D Adminów wystarczy !!

nowik - Czw 13 Lip, 2006 22:51

Do tych klocacych sie, macie +1 i koniec, a co do tematu, nie pamietam czy sie wypowiadalem czy nie ale teraz wszsytko idzie do przodu a wraz z tym serwer czyli automatyzacja, teraz raczej Solid powinien polozyc nacisk na LIKWIDACJE adminow a nie ich REKRUTACJE ;)
mayz - Czw 10 Sie, 2006 18:25

Gram na tym serwerze okolo 4 dni.. w każdym momencie w ktorym wejde na serwer jest conajmiej 1 admin, wiec poco wiecej? Tak samo bez sensu bylo by obnizac liczbe adminow do 5.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group