To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Nasz serwer Counter-Strike - propozycja mixow

teczufka - Wto 24 Paź, 2006 22:07

Bylo pare razy z tego co pamietam, ale 4fun :>
Jak inni chca to czemu nie :P

mantis - Wto 24 Paź, 2006 22:10

Teczufka bylo by bardzo milo i napewno polaczyc to z 4fun i jakims tam duchem rywalizacji no mowie ranking itd itp ludze by sie podpisali kto by chcial porobic po 4 zespoly 5 osobowe i grac~!!! to jest 4X5=20 osob i styka rankingi i z tego moze w przyszlosci fajny clan wyjdze :P :P:P:P hahaaha :hahaha:
teczufka - Wto 24 Paź, 2006 22:12

Zadnych statystyk ani statsiarsta nie bedzie. To TP z rozsadna daweczka rozrywki. Jak ktos chce rankingi to ESL lub CB czekaja.
mantis - Wto 24 Paź, 2006 22:15

no ale jakis ranking chociaz moze : WIN LOSE?? czy tez nie ? zeby wiadomo bylo o co biega ^^ i mobilizacja i jeszcze raz mobilizacja
teczufka - Wto 24 Paź, 2006 22:20

Nie bede pisal za wszystkich, niech kazdy swoja opinie wyrazi ja mu nie bronie, chodzilo mi glownie o to ze nie wlacze rankingu ogolnego graczy serwera, a inne listy czy statystyki robcie wedle swojego uznania (Hmm chyba troche chce mi sie spac i czuje ze niedokonca logicznie pisze).
mantis - Wto 24 Paź, 2006 22:22

No no i bylo by dobrze ^^ o reszte ktos by tam zadbal z tym rankingiem czy kodeXem ^^ i regooooOoooOooolami !!
ritarded l. - Wto 24 Paź, 2006 22:23

statsy i ligi? nie ma sensu. my mamy na celu 4 fun i nauke.

Zalozylem pierwszego mixa, zapraszam na zapisy!

teczufka - Wto 24 Paź, 2006 22:30

Ranking != kodeks | regulamin.
Dopiero po poscie VorteXa zczailem ze chcesz u nas jakies CB robic, nie ma po co. Masz takowe juz gotowe, kto chce to gra, kto nie to nie. U nas to jedynie zdrowa rywalizacja (oczywiscie fairplay :)

mantis - Wto 24 Paź, 2006 22:38

heeheh no nie zczailiscie oboje to tylko gdybania pisalem ze 4fan na 1 miejscu :Dhahaha
Rider - Śro 25 Paź, 2006 07:55

Super pomysł :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group