CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: teczufka
Wto 24 Paź, 2006 21:58
propozycja mixow

czy chcesz mixow na bydzi ?
tak
78%
 78%  [ 18 ]
nie
21%
 21%  [ 5 ]
Głosowań: 23
Wszystkich Głosów: 23

Autor Wiadomość
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Wto 24 Paź, 2006 20:44   propozycja mixow

otoz czasami wieczorkiem b2 stoi puste.. nie mowie o bsq, ale ogolnie. dlatego proponuje

- jak admin z b2 bedzie mial czas - zaklada topic o mixie - pisze o ktorej moznaby zagrac (ale nastepnego dnia zeby zebrac ludzi i zarezerwowac serwer).

ponizej dopisywaliby sie gracze ktorzy zagraja na pewno. niepobecnosc bez powiadomienia na 2h przed meczem = warn albo jakas blokada pisania w dziale z mixami.

mozna grac od 1on1 do 5on5

obowiazywalaby kolejnosc zapisow w topicu. pozniej dopisywac sie mozna na liste rezerwowa w topicu. obok zgloszenia pisac kontakt. gracz wpisany na liste rezerwowa jest zobowiazany do bycia dysponowanym do zastapienia kogos po otrzymaniu na gg wiadomosci od admina (gdy gracz musi opuscic serwer mozna albo dac od nowa resy jesli mecz sie zaczal albo pause)

admin moze tez podac TS albo vt na ktorym mozna pograc. bydziowy ts chyba lezy.

co do podzialu na teamy - losuje admin, jak chce moze nagrac, jak nie chce no to trudno. nikt nie kaze grac mixow. w przypadku zgody obu teamow mozna zmienic sklad.

mecz - zasady i ustawienia CB, mozna zarzadac dem. gracz zobowiazany jest do wrzucenia max 2 dem z meczu w ciagu 24h na ogolnodostepny serwer ftp

mape/mapy ustala admin w topicu

przed resami admin daje pare chwil na omowienie taktyk

obowiazuje system mr12

wyniki mozna wrzucic do topicu mixa

forma topicu : MIX - ADMIN - DATA - GODZINA

nie piszemy w topicach spamu ani O/T

to jest ogolny zarys bydziamixow, mam nadzieje ze pomysl sie przyjmie i bedzie sie cieszyl zainteresowaniem.
jesli jestescie zainteresowani - zapraszam do sondy.

jesli pomysl zostanie zaakceptowany przez graczy i administracje, moge napisac stosowny regulamin.

***edit***

byloby dobrze jesl ite mixy by poprawily jakosc gry na serwerze i pare osob by sie czegos nauczyly ^___^
_________________
Ostatnio zmieniony przez ritarded l. Wto 24 Paź, 2006 20:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 24 Paź, 2006 20:57   

jestem na tak, a dostepny moge byc dopiero po 22, od razu mowie:organizowac mi sie niczego nie chce, moge sie poprostu dolaczyc do gry(4v4 5v5).PzDr :papa2:
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
 
 
mantis



Klan: gpo.Amd
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 28
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 24 Paź, 2006 21:08   

DOKLADNIE PANOWIE O COS TAKIEGO MI CHODZILO !! ! :rotfl2: potrzebowalem wsparcia :)
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 24 Paź, 2006 21:20   

IrYs napisał/a:
jestem na tak, od razu mowie:organizowac mi sie niczego nie chce, moge sie poprostu dolaczyc do gry(4v4 5v5).PzDr :papa2:
_________________
 
 
BABCIA



Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 495
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 24 Paź, 2006 21:21   

jestem za
_________________
wszyscy mówią lama, a zagraje se jakiś z okularami jak stępień !!
 
 
Plast!c



Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 58
Skąd: Bydzia
Wysłany: Wto 24 Paź, 2006 21:29   

Jestem bardzo za.
_________________


Jestem parapetem :)
 
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Wto 24 Paź, 2006 21:35   

jestem za ;] moge grac od 1on1 do 5on5 ;] atm mieli dzisiaj zalozyc ale mam nadzieje ze jutro to zrobia i o kazdej porze juz bede mogl grac :D
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
mantis



Klan: gpo.Amd
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 28
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 24 Paź, 2006 21:45   

No i zrobi sie calkiem ciekawie moze ludze naucz sie grac Tp ^^ i beda wkoncu ogarniac :D :hahaha: mixy moze jakies rankingi albo stale teamy to by sie z czasem ustalilo :D i napewno przynioslo by to effekty :D :papryczka: pozdrawiam i zachecam !

ps vortex pisze sie napewno !
Ostatnio zmieniony przez mantis Wto 24 Paź, 2006 21:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
teczufka
Admin techniczny


Klan: [UnimatriX|sq]
Dodatkowy Nick: Tukachev
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1161
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 24 Paź, 2006 21:49   

(Nie bede organizowal nic!:P) Moja zgode raczej macie.
Mozecie grac te mixy, a wzor rezerwacji nie ulegnie zmianie, moge ewentualnie dac nowy poddzial Gathery/Mixy w kategorii b2 i beda chetni do grania/zoorganizowania pisali topici.
_________________
#cs.telsten.com@QuakeNet
Staraj sie korzystac z forum (PM/PW). Friends/GG to ostatecznosc. Piszac juz na GG nie pytaj czy jestem, tylko przedstaw sie i zadaj konkretne pytanie, napisz o co biega. Nie patrz na status...
Zaczynajac rozmowe od "jestes?" pokazujesz brak szacunku dla mojego czasu, a ja swoj czas cenie i poprostu nie odpowiem.
 
 
mantis



Klan: gpo.Amd
Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 28
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 24 Paź, 2006 22:06   

z czasem mogli bysmy robic takie nr typu |Gracze Bydza VS ADMINS Bydza|^^ :rotfl2: ^^ i pocisk lub jeszcze inaczej to rozegrac :wprowadzic ranking zwyciestw badz porazek danych teamow itd itp
Ostatnio zmieniony przez mantis Wto 24 Paź, 2006 22:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.