To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Prośby i propozycje - Prośba o admina // x0x

x0x - Wto 06 Sty, 2009 21:49
Temat postu: Prośba o admina // x0x
1. Należy przestrzegać netykiety, // Każdy kto mnie zna wie że przestrzegam ;)
2. Trzeba posiadać dużą motywację, // Posiadam, nie lubię jak ktoś przeklina łamie zasady itp. o czym świadczą moje posty ;)
3. Nie można robić błedów ortograficznych przy pisaniu, // Staram się, ale różnie wychodzi
4. Musisz posiadać kulturę osobistą, a także być szczerym, otwartym i uczciwym, // Sądzę że jestem kulturalny (przynajmniej na serwie xD ),szczery, otwarty i uczciwy nie mi to oceniać :]
5. Wymagane informacje:
- Imię, Janusz
- Nick, x0x, fantic, fnt
- Klan (Jeśli posiadasz...), nie posiadam
- E-Mail, janusz991@gmail.com // x0x991@gmail.com(nieużywany prawie)
- Gadu-Gadu 1035416
- Wiek, 19
- SteamID / Adres IP, STEAM_0:10752598
- ew. Gdzie jeszcze się posiada /posiadało admina i czemu Ci to nie wystarcza/wystarczało... // posiadałem admina na serwerach brata których już nie ma
6. W naezwie tematu konieczni podać nick, np. "Prośba o admina // Moj_nick"

Całość należy starannie umotywować...
Od początku mojej gry na B1 staram się pomagać adminom w utrzymaniu porządku na serwerze, mimo że admina nie posiadam w miarę możliwości się to mi udawało. Mniej więcej wszyscy stali bywalcy bydzi mnie znają i wiedzą czego mogą ode mnie spodziewać. Mam dużo czasu na grę szczególnie w weekendy. Teoretycznie jest 19 adminów na serwerze ale paru chwilowo nieaktywnych, a często zdarza się że jestem na serwie admin potrzebny a go nie ma w danej chwili. Sądzę że będę dobrym admem a w każdym razie będę się starał.

Sinecod - Wto 06 Sty, 2009 21:51

nooo nareszczie
odwazyl sie .... a mi juz rok na gg placze ze on to o admina bedzie sie ..i nic





TAK

Szczubel - Wto 06 Sty, 2009 22:00

x0x :p napisał/a:
szczery, otwarty i uczciwy nie mi to oceniać


osz ta ludzka skromność :D

tak

kiciper - Wto 06 Sty, 2009 22:05

TAk
ritarded l. - Wto 06 Sty, 2009 22:20

nie
lydka - Wto 06 Sty, 2009 22:23

hmmmm ->
x0x :p napisał/a:
Teoretycznie jest 19 adminów na serwerze ale paru chwilowo nieaktywnych, a często zdarza się że jestem na serwie admin potrzebny a go nie ma w danej chwili.


ta? a to ciekawe dzisaj godzine probowalem polaczyc sie z serverem i 8 razy wyskoczyla wiadomosc "rezerwacja slota" jak juz sie wbijalem o,O... poprostu szlak mnie trafił ! a co to koksa hmmm.. na
Szczubel napisał/a:
TAK
xD ja tez ;P
foXx - Wto 06 Sty, 2009 22:35

lydka napisał/a:
hmmmm ->
x0x :p napisał/a:
Teoretycznie jest 19 adminów na serwerze ale paru chwilowo nieaktywnych, a często zdarza się że jestem na serwie admin potrzebny a go nie ma w danej chwili.


ta? a to ciekawe dzisaj godzine probowalem polaczyc sie z serverem i 8 razy wyskoczyla wiadomosc "rezerwacja slota" jak juz sie wbijalem o,O... poprostu szlak mnie trafił !


A co to ma do rzeczy?


Co do admina to x0x to taki maly policjant, wiec raczej sie bedzie nadawal :E

Uczulony` - Wto 06 Sty, 2009 22:38

ale xox ty nie masz jeszcze 20 lvl a xD


na tak

potek - Wto 06 Sty, 2009 22:42

jop
Aqq - Wto 06 Sty, 2009 22:47

na TAK, konkretny człowiek z dystansem do siebie, przynajmniej na serwerze.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group