To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Skargi i zażalenia - Skarga neGative (irys?)

lachu - Wto 28 Lip, 2009 22:44
Temat postu: Skarga neGative (irys?)
Przed napisaniem tematu poczytałem troszkę forum i zauważyłem, że .neGative (Irys?) sypie banami jak nikt inny, w dodatku popytałem znajomych czy też mieli z nim kontakt :) odpowiedzcie sobie sami jaki mogli z nim mieć :) standardowo 120 :)
Otóż, mapa de_cbble, od początku z kultur, tp + mico.
Ubiłem 2 typów i pobiegłem po pakę w tym momencie szanowny pan Irys poleciał po bandzie wpychając się do paki. Omackiem kliknąłem prawy przycisk myszy i dostał kose w plecy, padł jak mucha zdążyłem tylko napisać ^^ broń bym odkupił przeprosił też gdy bym zdążył , nie spojrzałem na hp i tak się stało. :)
Z mojego punktu widzenia Irys, wstał lewa nogą z czego za pewne nie będzie się tłumaczył bo farta i mu dziś brakowało . Na aztecu nie pograł, na cbble tez nie farcił, kiedy miał dostać 3 fragi za free i ktoś mu postanowił je zabrać zbulwersowany rozdał bana za ? Według mnie za brak statów, bed daj, oraz kozactwo z którego słynie :) Oto dowód :


Informacje o banie
Nick: Iro kez kez
SteamID: STEAM_0:1:18158475
Powod: won gnoju
Dlugosc bana: 2 hours
Czas do unbana: 0:09:35 7/29/2009
Nick admina: .neGative
Admin SteamID: STEAM_0:0:3087044
****************************************

I tak nasz chodzący słownik ortograficzny postanowił ukarać 1.5 rocznego bywalca bydzi, sam za często go nie widzę ale gdy go zabiłem to nie wiedziałem że to on bo z dobry miesiąc temu też miałem z nim kontakt :) Poszło o balans drużyn pamiętam tylko że impulsywnie dyskutowałem z irysem.
Proponuje zostawić otwarty ten temat aby każdy mógł w nim złożyć skargę na irysa, niektórzy nie chcą zakładać nowego tematu dla 120 minutówki, wiem że pisząc tutaj WKOŃCU mu się nazbiera :faja:
Co do twojego skilla wypowiadać się nie będę bo sam nie jestem pro ale
cytat: "napisz jeszcze 1000 skarg, moze w koncu mi ktos zabierze tego admina, ktorego nadrabiam skillem ?? " powalił mnie na kolana :)

i.S.b - Wto 28 Lip, 2009 23:10

po 1:
nie wepchnąłem się do paki, tylko ją rozbrajałem, a Ty darłeś jape, że "MOJA PAKA" po czym podbiegłeś do mnie i mi sprzedałeś kose w plecy :]
po 2:
nie nadrabiam skilla adminem - chcesz 1v1, DAWAJ SERV i czekam :]
po 3:
nie toleruje takich glupich gowniarzy jak Ty, bo zrobiles to celowo, a teraz odkrecasz kota ogonem - pamietaj jedno - nigdy nie rob z mordy d.u.p.y - właśnie to zrobiłeś
po 4:
pomine fakt, ze klałeś przez mic i rzucałes "botami" na say'u - powiem jedno - w d.u.p.i.e mam Ciebie i Twoje bezpodstawne skargi wyssane z palca - moze byc ich nawet 1000000000000 - WALI MNIE TO, tak samo jak Twoja smieszna postac.
po 5:
jedna wtopa i masz perma ode mnie za CAŁOKSZTAŁT dzieciaku neo.
po 6:
plebom serva mowimy - > "W O N" :papa2:


P.S: jeszcze jedno - mowisz, ze grasz 1.5 roku ?? zachowujesz sie jakbys gral od wczoraj. Powiem Ci jeszcze, że mam @ od 4 lat (to chyba najdluzej poza S@), wiec takich leszczy jak Ty znam na wylot :]

Little Boy - Wto 28 Lip, 2009 23:21

'glupich gowniarzy' 'dzieciaku neo'?, osobiscie czasem widzialem go na serve i nie stwarzal zadnego zagrozenia :|
i.S.b - Wto 28 Lip, 2009 23:22

częściej niż Wam się wydaje gram na ukrytych nickach i widzę co się dzieje, wiec go nie bron, nie potrzebuje adwokata.
lachu - Wto 28 Lip, 2009 23:26

i.S.b napisał/a:
po 1:
nie wepchnąłem się do paki, tylko ją rozbrajałem, a Ty darłeś jape, że "MOJA PAKA" po czym podbiegłeś do mnie i mi sprzedałeś kose w plecy :]
po 2:
nie nadrabiam skilla adminem - chcesz 1v1, DAWAJ SERV i czekam :]
po 3:
nie toleruje takich glupich gowniarzy jak Ty, bo zrobiles to celowo, a teraz odkrecasz kota ogonem - pamietaj jedno - nigdy nie rob z mordy d.u.p.y - właśnie to zrobiłeś
po 4:
pomine fakt, ze klałeś przez mic i rzucałes "botami" na say'u - powiem jedno - w d.u.p.i.e mam Ciebie i Twoje bezpodstawne skargi wyssane z palca - moze byc ich nawet 1000000000000 - WALI MNIE TO, tak samo jak Twoja smieszna postac.
po 5:
jedna wtopa i masz perma ode mnie za CAŁOKSZTAŁT dzieciaku neo.
po 6:
plebom serva mowimy - > "W O N" :papa2:


1. nie pobiegłem tylko czekałem aż odsuniesz bo sie wepchales :)
2. ? cytowałem tylko :)
3. zrobiłem celowe TA nie chciałem TK tak wyszło, nie bylo by tego gdy bys gral tp a nie ffa na pake, sam sie przyznam tez dalem sie poniesc emocja chcac rozbrajac pake ale coz zajaralem jajka tak sie stalo :)
4. co takiego ? <lol2> botami ? radze ci dokładnie przemyć uszy bo nie przypominam sobie aby botowal kogos ? owszem zdarza mi sie przeklnac ale nigdy w odwolaniu do kogos typie !
5. bez komentarza, ogarnij slownictwo bo trafi sie irys2 i cie zbanuje na 240
6. smieszny jestes :) proponuje box, joge albo babinktona :) nie ma co za wiele komentowac :) pojde do kosciola w dniu w ktorym dostales admina ^^

lydka - Wto 28 Lip, 2009 23:28

Potwierdzam! Irys daje bany "od tak sobie".

Jakiś tydzien temu grałem z kumplami na bydzi (zamot ,eco itd.). Jak to "my" musielismy sobie troche podokuczać zeby rozloooznic atmoswere (czyli. wzajemne TA i zmiany opisow np. na "zamot to lol" itp) ale wszystko trzymalo poziom i to bylo oczywiste ze wszystko co napisalismy czy zrobilismy bylo na żarty!!
I zmienilem opis zeby dokuczyc zamotowi na taki ,ze admin mnie upomnial. Ja na to ,ze to nie jest obrazliwe slowo ale zeby sie upewnic napisalem je i rzeczywiscie bylo to slowo (po napisaniu odrazu przeprosilem) zakazane. wiec juz zmienialem opis i nagle dostalem kicka. Zdenerwowalem sie i ponownie sie polaczylem z serverem zeby wyjasnic sytuacje (nie mialem czasu na zmiane nicku bo mnie wywalil w trakcie zmieniania). Polaczylem sie. Juz wybieram druzyne i .. i DOSTAJE BANA. (dal mi go na 20 min czy iles ale oczywiscie mnie nie poinformowal : za co ,na ile i dlaczego?- przeciez opis byl zartem! ale btw jak sie dowiedzialem ze jest zakazane slowo w nim to je chcialem odrazu zmienic - niestety admin byl szybszy...)

Wiec pytam
- Dlaczego admin daje odrazu za cos takiego bana ?
- Dlaczego pozniej nie jest mi w stanie wytlumaczyc za co go dostalem i dlaczego ?

P.s. Prosilem go zeby na 4um dal notatke o tym za co dostalem bana, w jakich okolicznosciach i na ile. Ale ! Irys powiedzial ,ze jesli daje komus bana ponizej (chyba 2h - nie pamietam) to nic nie musi pisac na 4um. - ?? dobre nie ??

i.S.b - Wto 28 Lip, 2009 23:32

widzisz, i sam sobie przeczysz, najpierw piszesz, ze omackiem wcisnales nóż, a teraz, że celowe TA :] szkoda, ze nie zrobilem screena. Ale sądzę, że mi bardziej uwierzą, niż Tobie, zważywszy na to, że już się motasz w tym co mówisz :]
O bana się nie martwie -> to ja je rozdaje na "prawo i lewo", bo w końcu, jak to ktoś kiedyś ujął - jestem "Panem i władcą serva" :hahaha:
Kto tu jest śmieszny.......hmmmmmm :wstydniś:

BTW - mówię Ci po dobroci - lepiej się pilnuj, bo nie znasz dnia ani godziny :]

[ Dodano: Sro 29 Lip, 2009 00:34 ]
lydka napisał/a:
Potwierdzam! Irys daje bany "od tak sobie".

Jakiś tydzien temu grałem z kumplami na bydzi (zamot ,eco itd.). Jak to "my" musielismy sobie troche podokuczać zeby rozloooznic atmoswere (czyli. wzajemne TA i zmiany opisow np. na "zamot to lol" itp) ale wszystko trzymalo poziom i to bylo oczywiste ze wszystko co napisalismy czy zrobilismy bylo na żarty!!
I zmienilem opis zeby dokuczyc zamotowi na taki ,ze admin mnie upomnial. Ja na to ,ze to nie jest obrazliwe slowo ale zeby sie upewnic napisalem je i rzeczywiscie bylo to slowo (po napisaniu odrazu przeprosilem) zakazane. wiec juz zmienialem opis i nagle dostalem kicka. Zdenerwowalem sie i ponownie sie polaczylem z serverem zeby wyjasnic sytuacje (nie mialem czasu na zmiane nicku bo mnie wywalil w trakcie zmieniania). Polaczylem sie. Juz wybieram druzyne i .. i DOSTAJE BANA. (dal mi go na 20 min czy iles ale oczywiscie mnie nie poinformowal : za co ,na ile i dlaczego?- przeciez opis byl zartem! ale btw jak sie dowiedzialem ze jest zakazane slowo w nim to je chcialem odrazu zmienic - niestety admin byl szybszy...)

Wiec pytam
- Dlaczego admin daje odrazu za cos takiego bana ?
- Dlaczego pozniej nie jest mi w stanie wytlumaczyc za co go dostalem i dlaczego ?


dziecko, nie dziw się, jak wyrwiesz bana, masz "czasem" prowokujące nicki i sam o tym dobrze wiesz. Niestety nie obchodzi mnie to, czy grasz z kumplami, czy nie, bo nie każdy wie o co chodzi jak gra na bydzi. Tylko potem nie przyłaź skamłać o odbanowanie.

yello - Wto 28 Lip, 2009 23:35

lachu
Stary co ty opowiadasz ?!. Miałem .neGative na podglądzie i wyglądało to trochę inaczej..

Mapa: Ceble
BombSide: A

zabiłeś kolesia, ok .. ale miałeś do przeskoczenia balkon, .neGative wbiegał po schodkach, wiec przy pace był szybciej, od samego początku darłeś się " moja paka!, moja paka! .." więc powiedz .. komu zależało na statsach.. Wyglądało to tak, że to raczej tobie zależało na jakże cennych 3 fragach. .neGative miał defa i był pierwszy przy pace, z punktu widzenia serwera TP wszystko było ok.. w trakcie rozbrajania paki ostentacyjnie, widocznie w fazie zazdrości sprzedałeś kose koledze z zespołu.

Moim zdaniem zagranie to było prostackie, i nie tłumacz się że po omacku kliknąłeś, jak masz tak częściej to proponuje szachy tam narobisz mniej szkód.

Ban był słuszny a post do zamknięcia !

i jeszcze jedno, .neGative w tym momencie był w połowie tabeli lub w pierwszej trójce, wiec nie ściemniaj że mu nie szło ...

[ Dodano: Sro 29 Lip, 2009 00:46 ]
lydka

Jedna rada .. tak na przyszłość ..
przed wejściem na serw możesz zmienić nick wiesz ?

[consola -> name -> "twój nick']

więc teraz nie tłumacz się głupio i nie dodawaj off topów tylko dlatego że zwęszyłeś sensacje.

Admin jest po to by pilnować porządku, a nicki typu "ściągasz z napletka/napleta" na tym serwerze obraźliwe nie ważne do kogo je piszesz - Gracz to Gracz.

jak masz z tym problem i musisz się uzewnętrzniać w nickach to załóż sobie Bloga.

Pozdrawiam.

lachu - Wto 28 Lip, 2009 23:49

i.S.b napisał/a:
widzisz, i sam sobie przeczysz, najpierw piszesz, ze omackiem wcisnales nóż, a teraz, że celowe TA :] szkoda, ze nie zrobilem screena. Ale sądzę, że mi bardziej uwierzą, niż Tobie, zważywszy na to, że już się motasz w tym co mówisz :]
O bana się nie martwie -> to ja je rozdaje na "prawo i lewo", bo w końcu, jak to ktoś kiedyś ujął - jestem "Panem i władcą serva" :hahaha:
Kto tu jest śmieszny.......hmmmmmm :wstydniś:

BTW - mówię Ci po dobroci - lepiej się pilnuj, bo nie znasz dnia ani godziny :]

[ Dodano: Sro 29 Lip, 2009 00:34 ]
lydka napisał/a:
Potwierdzam! Irys daje bany "od tak sobie".

Jakiś tydzien temu grałem z kumplami na bydzi (zamot ,eco itd.). Jak to "my" musielismy sobie troche podokuczać zeby rozloooznic atmoswere (czyli. wzajemne TA i zmiany opisow np. na "zamot to lol" itp) ale wszystko trzymalo poziom i to bylo oczywiste ze wszystko co napisalismy czy zrobilismy bylo na żarty!!
I zmienilem opis zeby dokuczyc zamotowi na taki ,ze admin mnie upomnial. Ja na to ,ze to nie jest obrazliwe slowo ale zeby sie upewnic napisalem je i rzeczywiscie bylo to slowo (po napisaniu odrazu przeprosilem) zakazane. wiec juz zmienialem opis i nagle dostalem kicka. Zdenerwowalem sie i ponownie sie polaczylem z serverem zeby wyjasnic sytuacje (nie mialem czasu na zmiane nicku bo mnie wywalil w trakcie zmieniania). Polaczylem sie. Juz wybieram druzyne i .. i DOSTAJE BANA. (dal mi go na 20 min czy iles ale oczywiscie mnie nie poinformowal : za co ,na ile i dlaczego?- przeciez opis byl zartem! ale btw jak sie dowiedzialem ze jest zakazane slowo w nim to je chcialem odrazu zmienic - niestety admin byl szybszy...)

Wiec pytam
- Dlaczego admin daje odrazu za cos takiego bana ?
- Dlaczego pozniej nie jest mi w stanie wytlumaczyc za co go dostalem i dlaczego ?


dziecko, nie dziw się, jak wyrwiesz bana, masz "czasem" prowokujące nicki i sam o tym dobrze wiesz. Niestety nie obchodzi mnie to, czy grasz z kumplami, czy nie, bo nie każdy wie o co chodzi jak gra na bydzi. Tylko potem nie przyłaź skamłać o odbanowanie.

omackiem- uzylem instynktownie tego slowa bo jak ktos ci sie wpycha przed nos to kliknelem raz prawym raz bardziej z bezradnosci niz ze zosci;] juz pomine wymiar kary....
"pamietaj jedno - nigdy nie rob z mordy d.u.p.y - właśnie to zrobiłeś "
ja tego rozstrzygac nie bede komu uwierza wiem jedna jestes bez kultury a sam inych karasz za bledy ktore sam popelniasz ustosunkuj sie do pkt 4, 5 ,6 ? yellon nic nie mowil o botach ?:) bo tak nie mowilem i klania sie twoj pkt3 :)

lydka - Wto 28 Lip, 2009 23:52

yello napisał/a:
Jedna rada .. tak na przyszłość ..
przed wejściem na serw możesz zmienić nick wiesz ?

umiesz czytac ? - przeciez napisalem ,ze odrazu gdy mnie kickn'ą wbilem na server, wiec nie mialem czasu na zmiane nicku.. jasne ze mozna przed wejsciem ale mi sie spieszylo wyjasnic sytuacje.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group