CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: WEGier
Śro 29 Lip, 2009 20:32
Skarga neGative (irys?)
Autor Wiadomość
lachu


Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 14
Skąd: Sępólno Krajeńskie
Wysłany: Wto 28 Lip, 2009 22:44   Skarga neGative (irys?)

Przed napisaniem tematu poczytałem troszkę forum i zauważyłem, że .neGative (Irys?) sypie banami jak nikt inny, w dodatku popytałem znajomych czy też mieli z nim kontakt :) odpowiedzcie sobie sami jaki mogli z nim mieć :) standardowo 120 :)
Otóż, mapa de_cbble, od początku z kultur, tp + mico.
Ubiłem 2 typów i pobiegłem po pakę w tym momencie szanowny pan Irys poleciał po bandzie wpychając się do paki. Omackiem kliknąłem prawy przycisk myszy i dostał kose w plecy, padł jak mucha zdążyłem tylko napisać ^^ broń bym odkupił przeprosił też gdy bym zdążył , nie spojrzałem na hp i tak się stało. :)
Z mojego punktu widzenia Irys, wstał lewa nogą z czego za pewne nie będzie się tłumaczył bo farta i mu dziś brakowało . Na aztecu nie pograł, na cbble tez nie farcił, kiedy miał dostać 3 fragi za free i ktoś mu postanowił je zabrać zbulwersowany rozdał bana za ? Według mnie za brak statów, bed daj, oraz kozactwo z którego słynie :) Oto dowód :


Informacje o banie
Nick: Iro kez kez
SteamID: STEAM_0:1:18158475
Powod: won gnoju
Dlugosc bana: 2 hours
Czas do unbana: 0:09:35 7/29/2009
Nick admina: .neGative
Admin SteamID: STEAM_0:0:3087044
****************************************

I tak nasz chodzący słownik ortograficzny postanowił ukarać 1.5 rocznego bywalca bydzi, sam za często go nie widzę ale gdy go zabiłem to nie wiedziałem że to on bo z dobry miesiąc temu też miałem z nim kontakt :) Poszło o balans drużyn pamiętam tylko że impulsywnie dyskutowałem z irysem.
Proponuje zostawić otwarty ten temat aby każdy mógł w nim złożyć skargę na irysa, niektórzy nie chcą zakładać nowego tematu dla 120 minutówki, wiem że pisząc tutaj WKOŃCU mu się nazbiera :faja:
Co do twojego skilla wypowiadać się nie będę bo sam nie jestem pro ale
cytat: "napisz jeszcze 1000 skarg, moze w koncu mi ktos zabierze tego admina, ktorego nadrabiam skillem ?? " powalił mnie na kolana :)
Ostatnio zmieniony przez lachu Wto 28 Lip, 2009 22:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 28 Lip, 2009 23:10   

po 1:
nie wepchnąłem się do paki, tylko ją rozbrajałem, a Ty darłeś jape, że "MOJA PAKA" po czym podbiegłeś do mnie i mi sprzedałeś kose w plecy :]
po 2:
nie nadrabiam skilla adminem - chcesz 1v1, DAWAJ SERV i czekam :]
po 3:
nie toleruje takich glupich gowniarzy jak Ty, bo zrobiles to celowo, a teraz odkrecasz kota ogonem - pamietaj jedno - nigdy nie rob z mordy d.u.p.y - właśnie to zrobiłeś
po 4:
pomine fakt, ze klałeś przez mic i rzucałes "botami" na say'u - powiem jedno - w d.u.p.i.e mam Ciebie i Twoje bezpodstawne skargi wyssane z palca - moze byc ich nawet 1000000000000 - WALI MNIE TO, tak samo jak Twoja smieszna postac.
po 5:
jedna wtopa i masz perma ode mnie za CAŁOKSZTAŁT dzieciaku neo.
po 6:
plebom serva mowimy - > "W O N" :papa2:


P.S: jeszcze jedno - mowisz, ze grasz 1.5 roku ?? zachowujesz sie jakbys gral od wczoraj. Powiem Ci jeszcze, że mam @ od 4 lat (to chyba najdluzej poza S@), wiec takich leszczy jak Ty znam na wylot :]
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
Ostatnio zmieniony przez i.S.b Wto 28 Lip, 2009 23:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Little Boy


Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Wto 28 Lip, 2009 23:21   

'glupich gowniarzy' 'dzieciaku neo'?, osobiscie czasem widzialem go na serve i nie stwarzal zadnego zagrozenia :|
 
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 28 Lip, 2009 23:22   

częściej niż Wam się wydaje gram na ukrytych nickach i widzę co się dzieje, wiec go nie bron, nie potrzebuje adwokata.
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
 
 
lachu


Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 14
Skąd: Sępólno Krajeńskie
Wysłany: Wto 28 Lip, 2009 23:26   

i.S.b napisał/a:
po 1:
nie wepchnąłem się do paki, tylko ją rozbrajałem, a Ty darłeś jape, że "MOJA PAKA" po czym podbiegłeś do mnie i mi sprzedałeś kose w plecy :]
po 2:
nie nadrabiam skilla adminem - chcesz 1v1, DAWAJ SERV i czekam :]
po 3:
nie toleruje takich glupich gowniarzy jak Ty, bo zrobiles to celowo, a teraz odkrecasz kota ogonem - pamietaj jedno - nigdy nie rob z mordy d.u.p.y - właśnie to zrobiłeś
po 4:
pomine fakt, ze klałeś przez mic i rzucałes "botami" na say'u - powiem jedno - w d.u.p.i.e mam Ciebie i Twoje bezpodstawne skargi wyssane z palca - moze byc ich nawet 1000000000000 - WALI MNIE TO, tak samo jak Twoja smieszna postac.
po 5:
jedna wtopa i masz perma ode mnie za CAŁOKSZTAŁT dzieciaku neo.
po 6:
plebom serva mowimy - > "W O N" :papa2:


1. nie pobiegłem tylko czekałem aż odsuniesz bo sie wepchales :)
2. ? cytowałem tylko :)
3. zrobiłem celowe TA nie chciałem TK tak wyszło, nie bylo by tego gdy bys gral tp a nie ffa na pake, sam sie przyznam tez dalem sie poniesc emocja chcac rozbrajac pake ale coz zajaralem jajka tak sie stalo :)
4. co takiego ? <lol2> botami ? radze ci dokładnie przemyć uszy bo nie przypominam sobie aby botowal kogos ? owszem zdarza mi sie przeklnac ale nigdy w odwolaniu do kogos typie !
5. bez komentarza, ogarnij slownictwo bo trafi sie irys2 i cie zbanuje na 240
6. smieszny jestes :) proponuje box, joge albo babinktona :) nie ma co za wiele komentowac :) pojde do kosciola w dniu w ktorym dostales admina ^^
 
 
lydka



Klan: nie przepadam
Dodatkowy Nick: no ammo?KniVeS!
Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 146
Skąd: wa-wa,wesoła
Wysłany: Wto 28 Lip, 2009 23:28   

Potwierdzam! Irys daje bany "od tak sobie".

Jakiś tydzien temu grałem z kumplami na bydzi (zamot ,eco itd.). Jak to "my" musielismy sobie troche podokuczać zeby rozloooznic atmoswere (czyli. wzajemne TA i zmiany opisow np. na "zamot to lol" itp) ale wszystko trzymalo poziom i to bylo oczywiste ze wszystko co napisalismy czy zrobilismy bylo na żarty!!
I zmienilem opis zeby dokuczyc zamotowi na taki ,ze admin mnie upomnial. Ja na to ,ze to nie jest obrazliwe slowo ale zeby sie upewnic napisalem je i rzeczywiscie bylo to slowo (po napisaniu odrazu przeprosilem) zakazane. wiec juz zmienialem opis i nagle dostalem kicka. Zdenerwowalem sie i ponownie sie polaczylem z serverem zeby wyjasnic sytuacje (nie mialem czasu na zmiane nicku bo mnie wywalil w trakcie zmieniania). Polaczylem sie. Juz wybieram druzyne i .. i DOSTAJE BANA. (dal mi go na 20 min czy iles ale oczywiscie mnie nie poinformowal : za co ,na ile i dlaczego?- przeciez opis byl zartem! ale btw jak sie dowiedzialem ze jest zakazane slowo w nim to je chcialem odrazu zmienic - niestety admin byl szybszy...)

Wiec pytam
- Dlaczego admin daje odrazu za cos takiego bana ?
- Dlaczego pozniej nie jest mi w stanie wytlumaczyc za co go dostalem i dlaczego ?

P.s. Prosilem go zeby na 4um dal notatke o tym za co dostalem bana, w jakich okolicznosciach i na ile. Ale ! Irys powiedzial ,ze jesli daje komus bana ponizej (chyba 2h - nie pamietam) to nic nie musi pisac na 4um. - ?? dobre nie ??
_________________
"..Tutaj nie ma "my", jestem tylko ja i ty.."
Ostatnio zmieniony przez lydka Wto 28 Lip, 2009 23:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 28 Lip, 2009 23:32   

widzisz, i sam sobie przeczysz, najpierw piszesz, ze omackiem wcisnales nóż, a teraz, że celowe TA :] szkoda, ze nie zrobilem screena. Ale sądzę, że mi bardziej uwierzą, niż Tobie, zważywszy na to, że już się motasz w tym co mówisz :]
O bana się nie martwie -> to ja je rozdaje na "prawo i lewo", bo w końcu, jak to ktoś kiedyś ujął - jestem "Panem i władcą serva" :hahaha:
Kto tu jest śmieszny.......hmmmmmm :wstydniś:

BTW - mówię Ci po dobroci - lepiej się pilnuj, bo nie znasz dnia ani godziny :]

[ Dodano: Sro 29 Lip, 2009 00:34 ]
lydka napisał/a:
Potwierdzam! Irys daje bany "od tak sobie".

Jakiś tydzien temu grałem z kumplami na bydzi (zamot ,eco itd.). Jak to "my" musielismy sobie troche podokuczać zeby rozloooznic atmoswere (czyli. wzajemne TA i zmiany opisow np. na "zamot to lol" itp) ale wszystko trzymalo poziom i to bylo oczywiste ze wszystko co napisalismy czy zrobilismy bylo na żarty!!
I zmienilem opis zeby dokuczyc zamotowi na taki ,ze admin mnie upomnial. Ja na to ,ze to nie jest obrazliwe slowo ale zeby sie upewnic napisalem je i rzeczywiscie bylo to slowo (po napisaniu odrazu przeprosilem) zakazane. wiec juz zmienialem opis i nagle dostalem kicka. Zdenerwowalem sie i ponownie sie polaczylem z serverem zeby wyjasnic sytuacje (nie mialem czasu na zmiane nicku bo mnie wywalil w trakcie zmieniania). Polaczylem sie. Juz wybieram druzyne i .. i DOSTAJE BANA. (dal mi go na 20 min czy iles ale oczywiscie mnie nie poinformowal : za co ,na ile i dlaczego?- przeciez opis byl zartem! ale btw jak sie dowiedzialem ze jest zakazane slowo w nim to je chcialem odrazu zmienic - niestety admin byl szybszy...)

Wiec pytam
- Dlaczego admin daje odrazu za cos takiego bana ?
- Dlaczego pozniej nie jest mi w stanie wytlumaczyc za co go dostalem i dlaczego ?


dziecko, nie dziw się, jak wyrwiesz bana, masz "czasem" prowokujące nicki i sam o tym dobrze wiesz. Niestety nie obchodzi mnie to, czy grasz z kumplami, czy nie, bo nie każdy wie o co chodzi jak gra na bydzi. Tylko potem nie przyłaź skamłać o odbanowanie.
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
Ostatnio zmieniony przez i.S.b Wto 28 Lip, 2009 23:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
yello



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 25
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 28 Lip, 2009 23:35   

lachu
Stary co ty opowiadasz ?!. Miałem .neGative na podglądzie i wyglądało to trochę inaczej..

Mapa: Ceble
BombSide: A

zabiłeś kolesia, ok .. ale miałeś do przeskoczenia balkon, .neGative wbiegał po schodkach, wiec przy pace był szybciej, od samego początku darłeś się " moja paka!, moja paka! .." więc powiedz .. komu zależało na statsach.. Wyglądało to tak, że to raczej tobie zależało na jakże cennych 3 fragach. .neGative miał defa i był pierwszy przy pace, z punktu widzenia serwera TP wszystko było ok.. w trakcie rozbrajania paki ostentacyjnie, widocznie w fazie zazdrości sprzedałeś kose koledze z zespołu.

Moim zdaniem zagranie to było prostackie, i nie tłumacz się że po omacku kliknąłeś, jak masz tak częściej to proponuje szachy tam narobisz mniej szkód.

Ban był słuszny a post do zamknięcia !

i jeszcze jedno, .neGative w tym momencie był w połowie tabeli lub w pierwszej trójce, wiec nie ściemniaj że mu nie szło ...

[ Dodano: Sro 29 Lip, 2009 00:46 ]
lydka

Jedna rada .. tak na przyszłość ..
przed wejściem na serw możesz zmienić nick wiesz ?

[consola -> name -> "twój nick']

więc teraz nie tłumacz się głupio i nie dodawaj off topów tylko dlatego że zwęszyłeś sensacje.

Admin jest po to by pilnować porządku, a nicki typu "ściągasz z napletka/napleta" na tym serwerze obraźliwe nie ważne do kogo je piszesz - Gracz to Gracz.

jak masz z tym problem i musisz się uzewnętrzniać w nickach to załóż sobie Bloga.

Pozdrawiam.
_________________
Play hard... Go pro... :]
Ostatnio zmieniony przez yello Wto 28 Lip, 2009 23:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lachu


Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 14
Skąd: Sępólno Krajeńskie
Wysłany: Wto 28 Lip, 2009 23:49   

i.S.b napisał/a:
widzisz, i sam sobie przeczysz, najpierw piszesz, ze omackiem wcisnales nóż, a teraz, że celowe TA :] szkoda, ze nie zrobilem screena. Ale sądzę, że mi bardziej uwierzą, niż Tobie, zważywszy na to, że już się motasz w tym co mówisz :]
O bana się nie martwie -> to ja je rozdaje na "prawo i lewo", bo w końcu, jak to ktoś kiedyś ujął - jestem "Panem i władcą serva" :hahaha:
Kto tu jest śmieszny.......hmmmmmm :wstydniś:

BTW - mówię Ci po dobroci - lepiej się pilnuj, bo nie znasz dnia ani godziny :]

[ Dodano: Sro 29 Lip, 2009 00:34 ]
lydka napisał/a:
Potwierdzam! Irys daje bany "od tak sobie".

Jakiś tydzien temu grałem z kumplami na bydzi (zamot ,eco itd.). Jak to "my" musielismy sobie troche podokuczać zeby rozloooznic atmoswere (czyli. wzajemne TA i zmiany opisow np. na "zamot to lol" itp) ale wszystko trzymalo poziom i to bylo oczywiste ze wszystko co napisalismy czy zrobilismy bylo na żarty!!
I zmienilem opis zeby dokuczyc zamotowi na taki ,ze admin mnie upomnial. Ja na to ,ze to nie jest obrazliwe slowo ale zeby sie upewnic napisalem je i rzeczywiscie bylo to slowo (po napisaniu odrazu przeprosilem) zakazane. wiec juz zmienialem opis i nagle dostalem kicka. Zdenerwowalem sie i ponownie sie polaczylem z serverem zeby wyjasnic sytuacje (nie mialem czasu na zmiane nicku bo mnie wywalil w trakcie zmieniania). Polaczylem sie. Juz wybieram druzyne i .. i DOSTAJE BANA. (dal mi go na 20 min czy iles ale oczywiscie mnie nie poinformowal : za co ,na ile i dlaczego?- przeciez opis byl zartem! ale btw jak sie dowiedzialem ze jest zakazane slowo w nim to je chcialem odrazu zmienic - niestety admin byl szybszy...)

Wiec pytam
- Dlaczego admin daje odrazu za cos takiego bana ?
- Dlaczego pozniej nie jest mi w stanie wytlumaczyc za co go dostalem i dlaczego ?


dziecko, nie dziw się, jak wyrwiesz bana, masz "czasem" prowokujące nicki i sam o tym dobrze wiesz. Niestety nie obchodzi mnie to, czy grasz z kumplami, czy nie, bo nie każdy wie o co chodzi jak gra na bydzi. Tylko potem nie przyłaź skamłać o odbanowanie.

omackiem- uzylem instynktownie tego slowa bo jak ktos ci sie wpycha przed nos to kliknelem raz prawym raz bardziej z bezradnosci niz ze zosci;] juz pomine wymiar kary....
"pamietaj jedno - nigdy nie rob z mordy d.u.p.y - właśnie to zrobiłeś "
ja tego rozstrzygac nie bede komu uwierza wiem jedna jestes bez kultury a sam inych karasz za bledy ktore sam popelniasz ustosunkuj sie do pkt 4, 5 ,6 ? yellon nic nie mowil o botach ?:) bo tak nie mowilem i klania sie twoj pkt3 :)
Ostatnio zmieniony przez lachu Śro 29 Lip, 2009 00:03, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
lydka



Klan: nie przepadam
Dodatkowy Nick: no ammo?KniVeS!
Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 146
Skąd: wa-wa,wesoła
Wysłany: Wto 28 Lip, 2009 23:52   

yello napisał/a:
Jedna rada .. tak na przyszłość ..
przed wejściem na serw możesz zmienić nick wiesz ?

umiesz czytac ? - przeciez napisalem ,ze odrazu gdy mnie kickn'ą wbilem na server, wiec nie mialem czasu na zmiane nicku.. jasne ze mozna przed wejsciem ale mi sie spieszylo wyjasnic sytuacje.
_________________
"..Tutaj nie ma "my", jestem tylko ja i ty.."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.