CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: teczufka
Pon 23 Lut, 2009 00:15
Rezygnacja z funkcji moderatora
Autor Wiadomość
bamc



Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 420
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 06 Lut, 2009 22:42   

Ty w0mbat xD
_________________
 
 
lydka



Klan: nie przepadam
Dodatkowy Nick: no ammo?KniVeS!
Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 146
Skąd: wa-wa,wesoła
Wysłany: Pią 06 Lut, 2009 23:54   

lol ja sie zgodze z nowikiem (po trochu) i teczka ;P
teczufka napisał/a:
Co do odcezurowania paru slow mniej szkodliwych nie mam nic przeciwko, za to bylem przeciw calkowitemu wylaczeniu cenzury o czym byla mowa w tamtym temacie (albo na jego poczatku).
. - odcenzurowac niektore slowa trza bylo juz dawno temu :P
qbert ma pewnie jakiegos chwilowego dola ;) nie zdejmujcie mu moderatora :P
_________________
"..Tutaj nie ma "my", jestem tylko ja i ty.."
 
 
ciasteczkowy



Klan: PI 3.14
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 803
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sob 07 Lut, 2009 09:21   

Qbek dobrym modem jest i nie zgadzam się , nie przyjołem do wiadomości :[
_________________
chcieliście wydymać ciastka to teraz ciastek wydyma was :D
 
 
bamc



Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 420
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 07 Lut, 2009 12:08   

Prośba odrzucona.

Poudzielaj się na forum, pograj troche na serwerze i spróbuj za jakiś czas.

Zamykam
_________________
 
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Czw 19 Lut, 2009 14:20   

wina trochę leży po mojej stronie ponieważ ostatnio musiałem trochę zaniedbać obowiązki i nastąpiło zachwianie równowagi (tymbardziej że moja absencja była nie zapowiedziana ... ale kto wie kiedy wychodzą problemy a najczęściej jak już to zawsze hurtem) i reszta starszych musiała moje obowiązki przejąć ...
a teraz do rzeczy - częściowo cenzura na wybrane słowa została zniesiona na serwerze ... i jednocześnie miała być zdjęta z forum ... ale gdzieś nam to uciekło po drodze, a potem wiecznie nie było na to czasu. Oczywiście chciałem przypomnieć że Bydzia to Bydzia i zawsze poziom kultury będzie trzymany i przestrzegany - dlatego słowo z a j e b i ś c i e i wszystkie tego pochodne zostaje poddane cenzurze - nie interesuję mnie nowa moda ani podstarzali prezenterzy telewizyjni którzy starają się być młodzieżowi.
Dlatego słowa "light" zostaną odblokowane jak tylko Nowik znajdzie chwile. Pozostałe rzeczy zostają po staremu czyli m.in. omijanie cenzury. Niestety wiem że większość kawałów traci swój urok bez przekleństwa, tak samo jest problem przy niektórych linkach ... ale zawsze są wyjścia z sytuacji.
Większość z Was wie że sam nie przebieram czasem w słowach ale nigdy nie robię tego publik i was też o to proszę.

A teraz sprawa nie mniej ważna - Qbi - wolałbym żebyś dalej został na swoim stanowisku ale decyzja należy do Ciebie ... a temat zostawiam otwarty bo może ktoś coś jeszcze mądrego napisze poza "racja" "tak jest!" albo "dzisiaj kawy nie piłem ale ten czy ktoś tam to lama" ....
_________________

 
opar



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 221
Skąd: niedaleko ;)
Wysłany: Czw 19 Lut, 2009 17:53   

qBert, ale Ty się tak nie spinaj. . . ;)
Antybluzgator to nie słownik, więc nie ma co porównywać co jest wulgaryzmem, a co nie... Są jakieś tam społecznie zakceptowane normy i one wg mnie są wyznacznikiem odpowiedniego wysławiania się, tj. używania odpowiednich słów i fomułowania zdań nie obrażających innych...
Szczerze powiem, że nie zawsze moge sobie pozowlić, żeby powiedzieć gówno (mówie o pewnej skrajności), co nie znaczy, że nie używam w innych sytuacjach... wg mnie serwer/forum chyba nie ucierpi jak bedzie owe słowo używane :]
Co do za je bi ście - tak jak WEGier ... preferuje bardziej eloooo - zajefajnie ;)

Co do pomysłu... troche roboty dodatkowej, więcej precedensów ... wszystko zależy od ludzi.
_________________
przeważnie zachowuje się poważnie...
 
 
lydka



Klan: nie przepadam
Dodatkowy Nick: no ammo?KniVeS!
Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 146
Skąd: wa-wa,wesoła
Wysłany: Czw 19 Lut, 2009 22:29   

opar napisał/a:
Bert, ale Ty się tak nie spinaj. . . ;)
Antybluzgator to nie słownik, więc nie ma co porównywać co jest wulgaryzmem, a co nie... Są jakieś tam społecznie zakceptowane normy i one wg mnie są wyznacznikiem odpowiedniego wysławiania się, tj. używania odpowiednich słów i fomułowania zdań nie obrażających innych...
Szczerze powiem, że nie zawsze moge sobie pozowlić, żeby powiedzieć gówno (mówie o pewnej skrajności), co nie znaczy, że nie używam w innych sytuacjach... wg mnie serwer/forum chyba nie ucierpi jak bedzie owe słowo używane :]
Co do za je bi ście - tak jak WEGier ... preferuje bardziej eloooo - zajefajnie ;)

Co do pomysłu... troche roboty dodatkowej, więcej precedensów ... wszystko zależy od ludzi.

Racja! Poza tym każdy się już przyzwyczaił ,że jestes "napisany na zielono" :faja: i dobrze wykonujesz swoją robote jako moderator - szkoda by stracić Ciebie ;) . Wiec trza wrzucić na looz.... alleluja i do przodu !! :banan:
_________________
"..Tutaj nie ma "my", jestem tylko ja i ty.."
Ostatnio zmieniony przez lydka Czw 19 Lut, 2009 22:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adaxdk



Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 542
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw 19 Lut, 2009 22:37   

oj
przejmujecie się !!
kubek sparzył sobie po prostu jajka i teraz bredzi.
Toż to oczywiste, że nikt go nie wypuści :)

ak więc kubku, idz do urologa niech to zobaczy specjalista i nie marudź :)
_________________

Quidquid latine dictum sit, altum videtur - Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.

http://www.bash.org.pl/330347/
 
 
domeztoz



Klan: mam cały na hdd
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 803
Skąd: Barciany
Wysłany: Czw 19 Lut, 2009 22:57   

racja! tak jest! bez kitu! ale dajcie jeszcze liste slow odblokowanych.
_________________








http://www.youtube.com/wa...Y_NQZyBc3g&NR=1
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 22 Lut, 2009 19:43   

Dobra, trochę ochłonąłem, trochę się wyjaśniło. Zostaję po staremu na zielono :D

PS. Też czekam na listę słów odblokowanych :P :D
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.