CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: teczufka
Sob 11 Kwi, 2009 19:42
Zażalenie na bana nick `OzA
Autor Wiadomość
OzA


Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 1
Wysłany: Sob 11 Kwi, 2009 19:06   Zażalenie na bana nick `OzA

Witam


Przepraszam za zamieszanie ale to wszystko przez moją głupotę.

Wszedłem na jakieś forum o cs (nie pamiętam dokładnie jakie) i ściągnęłem nowy wygląd menu co się otwiera literką h. Przypomnę, że ban dostałem za "rozpowszechnianie czitów" Dałem się nabrać na ten nowy wygląd i teraz nie mogę go usunąć. W instrukcji pisze żeby odinstalować poprzez Dodaj lub usuń programy jednakże ja tego nie widze nigdzie. Dodam że wszystkie skrypty itd. już niema ponieważ usunąłem folder z tym dziadostwem. Zostały tylko bindy widoczne na dowodach
Dowody pod tymi linkami.
http://www.fotosik.pl/pok...65679735ce.html
http://www.fotosik.pl/pok...4ce695039c.html

Jeszcze raz przepraszam za zaistniałą sytuację.

Pzdr oraz proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy `OzA
Ostatnio zmieniony przez OzA Sob 11 Kwi, 2009 19:10, w całości zmieniany 2 razy  
 
koJOt



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 235
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 11 Kwi, 2009 19:14   

Z tego co wiem te "napisy" wyskakuja same jak z automatu. Takze pech po prostu, sama nakladka to usprawniach nie zauwazylem zeby zostalo gdzies zabronione poza ligami.


takze w zainstnialej sytuacji mozna by zmienic bana na tydzien na tzw. przestroge. :jezyk:


qBert
Kod:
Wysłany: Czw 09 Kwi, 2009 17:36   STEAM_0:0:19461503 // OzA. // perm   
 

--------------------------------------------------------------------------------
 
Ban Information
Name: OzA.
SteamID: STEAM_0:0:19461503
Reason: reklama haxów
Unban Time: Permanen
[/b]
_________________
Ostatnio zmieniony przez koJOt Sob 11 Kwi, 2009 19:20, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Moras



Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 640
Skąd: D.G.
Wysłany: Sob 11 Kwi, 2009 19:23   

Syf potrafi sie dostac do cfg w rozny sposob i niekoniecznie musi to znaczyc, ze ktos haxuje.. nie wiem dokladnie jaki link tam sie pojawił, ale przychylam sie do opinii Kojota o skrócenie bana w takiej sytuacji.

a Tobie OzA, zostaje chyba tylko reinstall Steama ^^
Ostatnio zmieniony przez Moras Sob 11 Kwi, 2009 19:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
koJOt



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 235
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 11 Kwi, 2009 19:30   

znalazlem to na bordzie cs, 1szy wynik w google na "Xvak Multiscript Pack 1.7 BE" jakis syf. nie powiem ma pare funkcji dla poczatkujacych typu auto ustawianie laga do lacze, zmiana koloru celownika, dodanie celownika do awm itd. itp. reszta to kaszana blokowana przez HLG matrixjump ,crouchjump.
_________________
Ostatnio zmieniony przez koJOt Sob 11 Kwi, 2009 19:33, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
teczufka
Admin techniczny


Klan: [UnimatriX|sq]
Dodatkowy Nick: Tukachev
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1161
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 11 Kwi, 2009 19:42   

Usun commandmenu.txt z cstrike i/lub cstrike_polish.
Skracam do 24h od teraz.
_________________
#cs.telsten.com@QuakeNet
Staraj sie korzystac z forum (PM/PW). Friends/GG to ostatecznosc. Piszac juz na GG nie pytaj czy jestem, tylko przedstaw sie i zadaj konkretne pytanie, napisz o co biega. Nie patrz na status...
Zaczynajac rozmowe od "jestes?" pokazujesz brak szacunku dla mojego czasu, a ja swoj czas cenie i poprostu nie odpowiem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.