CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: WEGier
Pią 19 Cze, 2009 08:12
Jestem LODOWY PINGWIN!! JEJE!! - Celowe TA/TK
Autor Wiadomość
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 18 Cze, 2009 19:59   

Sinecod napisał/a:
i.S.b napisał/a:
Nie, pytań zero, za to powtarzam: DAJCIE MU SPOKÓJ. Nie jest na tyle groźny, żeby dawać mu perma PO TRZECH DNIACH !!

Tyyyy a moze ja tez przez 3 rundy bede Cie zabijac i fb rzucac
po 1 miesiacu wroce i znow bede uprzykrzac Ci zycie

ciekawe jakbys zareagowal?


skoro ktos nie potrafi sie dostosowac do panujacych zasad to do widzenia


Zaraz zaraz, Ty jesteś tu już jakiś czas, ogarniasz zasady itp itd, więc była by inna rozmowa. Nie porównuj graczy znających regulamin i grających prawie codziennie, do kogoś kto tu wchodzi raz, czy dwa razy na rok i nie ma zielonego pojęcia nawet o tym, że istnieje coś takiego jak forum, na którym jest o Nim teraz dyskusja.
A zareagował bym tak, jak to powyżej opisałem.

Mam inny taryfikator dla takich delikwentów i dla "bydziaków". Tyle.
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
 
 
bamc



Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 420
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 18 Cze, 2009 21:21   

haha :D ja to mam najlepiej mam taką flage że moge tylko nią pomachać :D hahaha
_________________
 
 
Sinecod
Admin :: bydzia {3} FUN



Klan: Klaco?
Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 524
Skąd: Vietnam
Wysłany: Czw 18 Cze, 2009 21:23   

i.S.b napisał/a:
Zaraz zaraz, Ty jesteś tu już jakiś czas, ogarniasz zasady itp itd, więc była by inna rozmowa. Nie porównuj graczy znających regulamin i grających prawie codziennie, do kogoś kto tu wchodzi raz, czy dwa razy na rok i nie ma zielonego pojęcia nawet o tym, że istnieje coś takiego jak forum, na którym jest o Nim teraz dyskusja.
A zareagował bym tak, jak to powyżej opisałem.


zaraz zaraz ... a czy przypadkiem jak sie wchodzi na serwer to nie jest cos takiego ze akceptuje sie regulamin? I aby sie z nim zapoznac? Ja wiem ze nikt tego nie czyta .. ale chcesz grac to jest Twoj psi obowiazek!
irys prosze Cie nie osmieszaj ..bo w takim przypadku nie moglbys karac graczy ktory 1wsza raz wszedl na serwer bo ... nie wiedzieli ze jest regulamin i trzeba go przestrzegac!

Koles juz dostal bana(nawet 3!!!!) kiedys wiec chyba powinno mu to dac do myslenia, ze jednak robie cos zle. A moze sie myle? Bo jezeli tak to oswiec mnie...


I jeszcze jedno takie cos mnie naszlo ... nigdy nie czytalem prawa karnego ani innyc takich tzn ze moge bezkarnie cos robic? Czy sa OGOLNIE PRZYJETE NORMY ZACHOWANIA KTORE TRZEBA PRZESTRZEGAC?

No chyba ze irys zyjesz w jakims innym kraju
_________________

Ostatnio zmieniony przez Sinecod Czw 18 Cze, 2009 21:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
bamc



Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 420
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 18 Cze, 2009 22:16   

"Nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania"
_________________
 
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 18 Cze, 2009 23:12   

Wiesz co..slabo mi sie robi jak czytam ten stek bzdur. Tacy jak on sie poprostu zdarzaja i gdybym mial za takie glupoty banowac, to gwarantuje Ci, ze na bydzi liczba graczy nie przekroczyla by dziesieciu. Nie mam zamiaru z Toba polemizowac, bo "niestety" nalezysz do grona szarych graczy, ktorzy nie maja w ogole zielonego pojecia o adminowaniu i za byle co bys rzucal banami na prawo i lewo. Pamietaj, ze to tylko gra, a nie prawdziwe zycie, wiec z prawem karnym mi tu nie wyskakuj - ale, jak widac kazdy interpretuje wszystko jak mu wygodniej i CS=ZYCIE. Koncze w tym momencie, bo rozmowa z Toba nie ma dla mnie najmniejszego sensu - pewnych rzeczy poprostu nie rozumiesz i nie zrozumiesz. A od rozmowy na takie tematy mamy forum adminowskie, bo decyzja co do banicji nalezy tylko dla @ i S@, DLATEGO BARDZO PROSZE ZAMKNAC TEN BAJZEL. EOT z mojej strony.
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 18 Cze, 2009 23:12   

bydzia 1 players list:
Sinecod

Where are others?
BANNED...

GL

Dobrze, że nie każdy ma flagę ban...

Nie spinać pośladów bo niebawem nikogo nie będzie na serwerze...
I zaznaczam, że tutaj nie chodzi mi o tego konkretnego gościa. Skoro 2x się nie nauczył, to być może nie nauczą go 3x ani 100x.
Jak już jesteśmy w kwestii prawa. Czy jak ktoś 3x zostanie złapany za kradzież portfela, to należy się czapa (czy dożywocie, whatever)?
Przemyślcie to.
_________________
 
 
Vegeta



Klan: a co to takiego
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 289
Skąd: Ustka/Olsztyn
Wysłany: Czw 18 Cze, 2009 23:41   

a moze zrobmy tak ktorys z was postrzeli badz mnie zabije i fb mnie oslepi to perma wladuje z miejsca co wy na to?? a te strzelanie i fb sa notoryczne wiec coz bedzie sporo permow i kto bedzie gral?? sam mam grac?? bo z kim jak wam permy wladuje za takie cuda na kiju??.. zalamujecie mnie ludzie.. nerwowi jestescie i brak jasnego myslenia.. no i co zabil mnie ulzylo i co dalej staty sa az tak wazne od zabawy?? to zrobcie retry i po klopocie dzieciaczki... bo jak widze dac wam admina i flage ban to server bedzie pusty gdzie kiedys o tej godzinie byl pelny teraz stoi pusty ....
_________________
moje cos (czyt. autko :P )
 
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Pią 19 Cze, 2009 08:11   

także sprawa wyjaśniona - pomimo recydywy jego ostatnie wyczyny nie zasługują na więcej niż 120h.
Panowie admini - trochę się nam ostatnio udzieliła atmosfera łatwizny co? Najłatwiej jest dać bana i się nie użerać, co? Ano właśnie zapomnieliśmy o świętym obowiązku jakim jest stanowisko administratora serwera ... jakby tak działał system sądowniczy w Polsce to wróciłaby komuna i gorzej by było niż w chinach/kubie/Korei czy podobnych "wolnym" państwie - za wyrzucenie papierka lub krzywe spojrzenie na milicjanta - paka. Wiem bo samo mi się udzieliło to ostatnio - admin ma rozwiązywać problemy i pilnować porządku, jeżeli ktoś po uprzednim slay/kick się nie stosuje to wtedy banned, nie dyskutować na serwie bo się robi zamieszenie zbędne - odsyłać na forum.
Także Panowie admini i userzy - luzujemy poślady, nie spinamy się, najwyższy poziom kultury zostaje ale proszę adminów o rozumne używanie flag.

PS dziękuje starym adminom za przypomnienie i uświadomienie ... wiecie ocb
_________________

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.