CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
-I.G.L.A.X.-
Autor Wiadomość
-I.G.L.A.X.-



Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 116
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009 13:51   -I.G.L.A.X.-

Nick: -I.G.L.A.X.- , pmzq
Wiek: 20
Zamieszkały: Koszalin / Gdańsk
SteamID Page: http://steamcommunity.com...561197994808788

Swoje maniakalne granie na bydzi/CS'a juz na (nie)szczescie skonczylem , ale zdarzaja sie dni kiedy przesiaduje przed cs'em troche czasu ;) . Poczatki gry na bydzi to ... cos okolice 2005/2006 ? Jeszcze pod innym nickiem / nickami .. eh takie odlegle czasy ze czlowiek juz nie pamieta dokladnie jak to bylo ;]

Nazywam sie Tomek , na dzien dzisiejszy studiuje na Politechnice Gdanskiej . Wprawdzie to moj drugi rok z rzedu , ale nadal przesiaduje na pierwszym semie (przynajmniej oficjalnie) ;D
Moim bratem, o 5 lat starszym, jest Uczulony . Wiem nie ma sie czym chwalic , ale postanowilem sie podzielic moimi bolaczkami ;D
Hobby to oczywiscie komputery , juz od dziecka potrafilem siedziec przy kompie tylko dla siedzienia i nic nie robienia ;D . Ostatnio zaczalem robic podchody do animacji komputerowej , ale nie mam pojecia na jak dlugo starczy mi checi ;]
Poza tym interesuje sie pzede wszystkim polskim rapem , chociaz ostatnio w winampie zagoscilo troche starszego rapu zza oceanu. Staram sie od jakiegos roku kolekcjonowac plyty polskiego rapu, juz troche tych plytek mam , oryginalnych ofc ;d . Odwiedzam w miare mozliwosci koncerty , koszalin/3miasto , ten miesiac bedzie mega bo co tydzien sie cos dzieje , tylko skad tyle mamony wziac ?! ;(
To by bylo chyba na tyle ;)

Zrobmy wreszcie ten zlot !! :D


PS. Nie posiadam konta na naszej klasie /facebook'u/fotce itp itd :hahaha:
_________________

 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009 14:33   

Na urodzinach Tedego w Mielnie byłeś ?? !! Masz blisko to nie powinno Cię zabraknąć!
_________________
 
 
-I.G.L.A.X.-



Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 116
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009 15:57   

Nie bylem ;)
Nie pamietam juz z jakiego powodu , ale to byl chyba jedyny koncert w mielnie (hip-hopowy, w te wakacje) na ktorym mnie nie bylo ;p
_________________

Ostatnio zmieniony przez -I.G.L.A.X.- Czw 26 Lis, 2009 15:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
Uczulony`
SteamBans Member



Dodatkowy Nick: nedlee
Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 807
Skąd: K-LIN
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009 22:24   

ja dodam tylko od siebie ze smierdza mu pachy :F
i z niego taki informatyk jak z koziej dupy traba ,

pamietasz jak mnie sie pytales jak winde zainstalowac xD
_________________

F*** Tomorrow, Live Today,
Forgot yesterday and Just Play.
 
 
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 24 Gru, 2009 15:42   

Jak to drugi raz pierwszy rok?:P Z czego nie poszlo ?:D i do ktorej grupy teraz chodzisz ?:D
_________________

 
 
-I.G.L.A.X.-



Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 116
Wysłany: Pią 25 Gru, 2009 12:12   

Po pierwszym semie mialem niezaliczona matme i fize ;p
Teraz zostala mi fiza , przez jakis czas chodzilem do 1 grupy , ale teraz chodze do grupy utworzonej dla spadochroniarzy ;d
Ale i tak jestem teraz 'prawie' normalnie na 3cim semie ;d

Napisz do mnie na gg 9310130 albo zostaw numer komy to pogadamy przy browarku za jakis czas ;)
_________________

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.