CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
qBert
Autor Wiadomość
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009 00:12   qBert

Nick: qBert, qb.
Wiek: 23 lata
Zamieszkały: Warszawka
SteamID Page: http://steamcommunity.com/id/76561197976817735
Profil ESL: http://www.esl.eu/pl/player/2030323/

Na bydzi chyba większość mnie zna, chociaż ostatnio rzadko można mnie tam spotkać ;)
Adminuje sobie już kilka lat, troszkę działa na forum. Staram się dbać o bydzię ;)

Coś o mnie. Miałem świecić przykładem a tym czasem 5x backspace już było grane. :D
Generalnie lubię posiedzieć przy kompie. CS, NBA2k10 są obecnie u mnie na topie plus jakieś durne gierki przeglądarkowe.
Poza tym sport. Najczęściej koszykówka, czasem inne dziedziny.
Studiuję na Politechnice Warszawskiej. Nudy jak ch... (olera ofc :P ). Jestem na niekończącym się etapie pisania inżynierki. Jak ktoś by miał trudności w przedmiotach ścisłych może śmiało podpytać na PW.
Reszta jak każdy inny. Lubię %%% itp. ;)

Jaki jestem cześć osób wie i z reala i z serwera.

Na koniec powiem jeszcze, że mam nadzieję iż damy radę spotkać się w większym gronie i poznać poza światem wirtualnym.

Pienć! :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez qBert Czw 26 Lis, 2009 00:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
lnk


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 364
Skąd: wwa
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009 15:26   

nba 2k10 jest kozakiem na ps3, jak to jest na kompie? bo nie wiem czy warto siegac poki nie sprawie sobie ps3 ;- )
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009 16:30   

na PS3 niestety tylko w NBA Live 2010 grałem więc nie mam porównania bo to inna (GORSZA!) gra.

Imo jest tak:
Jeśli pytasz o grafikę - podejrzewam że ustępuję dość znacznie. No i tutaj ważne jest też jakim sprzętem dysponujesz.
Grywalność - moim zdaniem taka sama. Kupiłem sobie pada Logitecha (z grubsza wygląda jak od PSa prócz standardowych L/R2) i powiem Ci że gra się na prawdę przyjemnie. Widać, że gra jest konsolowa, całe menu obsługuję się elegancko padem.
A sama gra to miazga! Właśnie gram play-offs, po sezonie rozegranym w normalnym wymiarze czasowym (kwarta 12:00), z tym że połowa gier w sezonie. Wciąga strasznie!! Nawet zastanawiam się nad kupnem oryginału (sic, Fabi słucha ;) ) żeby grać przez neta, ściągać coraz to aktualną formę zawodników i składy.
_________________
Ostatnio zmieniony przez qBert Czw 26 Lis, 2009 16:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lnk


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 364
Skąd: wwa
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009 21:05   

wlasnie mysle nad tym, czy zmienic kompa i kupic dwa pady ewentualnie czy ps3.Za ps3 ida gierki ktorych na kompa nie ma tzn. God of War, MGS4, tekken 6, fifa 10 ktora jest 10x lepsza niz na kompa itd.


no nic, moze sprawdze z ciekawosci tego nba na kompa : D
 
orion151



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 254
Skąd: Nakło, Bydgoszcz
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009 22:52   

ja w nba NBA2k10 grałem na x360 i jakoś średnio mnie wciągnela :P jak ktos lubi symulacje wyscigów to polecam x360 i nową odslone forzy motorsports, moim zdaniem x360 lepszy od ps3 :P
_________________
Strony Internetowe Nakło
Usługi genealogiczne Bydgoszcz
Akwarystyka morska Bydgoszcz
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009 23:48   

No przede wszystkim nie ma Grand Turismo na kompa :/
_________________
 
 
Fabi



Klan: Nie oglądam
Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 96
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 27 Lis, 2009 10:05   

orion151 napisał/a:
moim zdaniem x360 lepszy od ps3


Popieram xklocek wymiata i to ładnie,grałem w fife 2010 na obu konsolach i na klocku dużo lepsza była ;]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.