CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Jaka podkładka i ślizgi?
Autor Wiadomość
koJOt



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 235
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 15 Gru, 2009 16:10   

orion151 napisał/a:
to zacznij grac bez a zobaczysz różnice


powiedz cos nieoczywistego to sie losie przyczepia ^^ mowie o dodatkowych /dokupionych/zamienionych slizgaczach, hardwarem skilla nie podniesieta ^^ ja nawet gram z akceleracja myszki bo sie przyzwyczailem do przeciagania za bania jak zwiewa.

jedyne co uznaje to podkladka dobra, qck steel jak narazie wg najlepsza/najwytrzymalsza/latwa w praniu i sie nie rozlazi/rozkleja.
_________________
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 15 Gru, 2009 19:10   

ale skoro mu wypadł ślizgacz to musi tam coś wsadzić...
_________________
 
 
orion151



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 254
Skąd: Nakło, Bydgoszcz
Wysłany: Śro 16 Gru, 2009 08:45   

lub jak ślizgacze się staną chropowate ;) raz na rok można wymienić ;P
_________________
Strony Internetowe Nakło
Usługi genealogiczne Bydgoszcz
Akwarystyka morska Bydgoszcz
 
 
wzr



Dodatkowy Nick: pOw poW
Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 358
Skąd: Koszalin
Wysłany: Śro 16 Gru, 2009 14:50   

hmm ja mam swoje ślizgacze od 3 lat ;D szuram nimi po blacie, raz w tygodniu wypoleruje blacik jakimś Pronto czy czymś takim i śmiga jak ta lala ;D
_________________



دخان الشيشة اليومية
 
 
kiciper



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 236
Wysłany: Pon 21 Gru, 2009 20:53   

ja mam swoja steel qck+ juz chyba 4 lata prana w pralce i nadal sie dobrze trzyma, taka koszutuje 55zl mycha super smiga polecam kazdemu, jak przypone sobie jak kombionowalem z tymi zas,,,,markanymi z przyklejaniem grrr....
_________________
ssyssunia
KiZiA_MiZiA
chyba widzialem kotecka....
 
akira



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 67
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 24 Gru, 2009 03:14   

Po długich oczekiwaniach w końcu przyszła paczka z h4g, zamówiłem qck i mICEskatezy. Nie spodziewałem się szczerze mówiąc aż tak dużej różnicy po wymianie ślizgaczy :D ciekawe tylko jak długo będzie się utrzymywał ten efekt ;]
Taka ciekawostka a propos qck, a właściwie jego wymiarów: na stronie h4g podają, że ma 320 x 285 mm, ale coś mi nie pasowało (mój starszy qck wydawał mi się jakiś "inny"), no to go zmierzyłem i okazuje się, że ma 320x270 mm a nie 285 :x rozejrzałem się po innych sklepach i wszędzie jak byk 285 mm, a na zdjęciu nowe logo steel. Steelseries postanowił jakoś wraz ze zmianą loga, nagle po cichu zmienić wymiary specjalnie się tym nie chwaląc. Chociaż na swojej stronie podaje prawidłowe wymiary tego nowego 320x270.
Postanowili chyba ciąć koszty :mrgreen: przez to jakoś podświadomie brakuje mi tych 1,5 cm :E
_________________
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 24 Gru, 2009 09:45   

dobry wybór ;)

A qck jest tak duży, że na pewno nie poczujesz różnicy tego 1,5cm ;)
_________________
 
 
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Czw 24 Gru, 2009 11:44   

mx500 ( swietej pamieci ) + mICEskatezy + qck - ten zestaw bardzo dobrze sie spisywal, a slizgacze baardzo dlugo wytrzymuja z qck'iem ( szmatka, to sie mniej zdziera ).
Ogolnie po zniszczeniu myszki przez sciane, slizgacze odkleilem i zamontowalem do jakiejs innej myszki i dalej daja rade :D
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.