CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: qBert
Nie 07 Lut, 2010 21:39
A nielepiej odrazu perma??
Autor Wiadomość
Gregor


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 7
Wysłany: Nie 24 Sty, 2010 02:31   A nielepiej odrazu perma??

Co do bana owszem powiedzialem k...a(zdziwienie z głowy przez smoga) ale po co odrazu kick... dwie mapy wczesniej stado dzieciaków i nietylko rąbie na tsay od najrużniejszych to nikt nawet niezareagował. A moje zachowanie po powrocie było reakcją na kolejne zachowanie admina jak tu się niewk....ć jak innym leci najpierw ostrzeżenie a mi odrazu kick, pozatym niepozwole zeby jakiś hipokryta wylatywał na mnie z pyskiem (tu sie tyczy ciebie opar unosic sie mozesz na tego co ci w domu gotuje jak ci zupe h....o doprawi) bo prawda w oczy kole i nieobchodzi mnie że niby gram tu nie od dziś ale jak już stosujesz jakies zasady to do wszystkich albo nikogo bo naprawde widze że na serwie są równi i równiejsi.

Ps.1 Powtażam to nie od dziś albo stosujcie rególamin do wszystkich jednakowo albo go poprostu wy.....lcie bo naprawde jestescie hipokrytami....
Ps.2 Opar napisałeś że mam patrzeć na siebie a nie na innych to czemu ty niespojżysz na siebie bo nie raz z twoich ust słyszałem jakis wulgaryzm może i na żarty ale ...patrz ps1...:D
Ps.3 Mam nadzieje że niewywalicie tego posta pozatym odrazu dajcie mi perma na serwa bo niezmienie swojego zachowania a na ewentualne błędy admów będe jeszcze gożej reagował bo to już poprostu wku.wia.....
Ostatnio zmieniony przez Gregor Nie 24 Sty, 2010 02:33, w całości zmieniany 2 razy  
 
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Nie 24 Sty, 2010 03:12   

Po 1. Te bledy ort. to specjalnie?
Po 2. Regulaminu nigdy nikt nie bedzie trzymal sie sztywno, kazdy @ ma swoj taryfikator.
Po 3. Standardowo dla stalych bywalcow nie ma takiej taryfy ulgowej co u nowych, albowiem Ci znaja bardzo dobrze regulamin i wiedza dobrze co i jak. ( choc imo powinno sie spokojnie podchodzic do wszystkich, bo jak wiemy serwer srednio ogarania, ale opar pewnie to wie i bana niedalby od tak sobie za jakas pier.dolke.
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
Ostatnio zmieniony przez psychic Nie 24 Sty, 2010 03:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gregor


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 7
Wysłany: Nie 24 Sty, 2010 03:38   

ban sluszny bo nawciskalem po tym jak mi dał kika bez ostrzeżenia po walnięciu małej ku.rewki a wystarczyło napisać nieprzeklinamy a zresztą co miałem napisac to napisałem
 
opar



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 221
Skąd: niedaleko ;)
Wysłany: Nie 24 Sty, 2010 15:03   

Już wcześniej tj- 2 dni temu na aztecu byłeś upominany. O dziwo pierwsi reagowali gracze z Twojego team-u i pisali coś a la "słowa" itp. Akurat żadnego admina nie było w Twoim team. Było upomnienie, a później gag (dałem Ci gag-a bo pomyślałem, że sie uspokoisz i nie grasz od dziś)
Wyobraź sobie, że codzień KAŻDY wchodzi na serwer i przeklina jednocześnie rząda od admina, żeby najpierw : przeklniesz - upomniał słownie, obrazisz - uprzejmie dał slay-a, walniesz wiązankę - później sobie kopnął i na końcu łaskawie zbanował.masakra.
Widze, że się orientujesz w temacie pt. Jak admin na bydzi może banować :) i na dodatek lubisz to wykorzystywać, domagasz się respektowania zasad, bo przecież Ty wchodzisz na serwer po raz 2000 i rządasz najpierw upomnienia łaskawego. masakra.

Nie powiedziałeś tylko k.. bo to było zdanie troche pojechane, że aż proste... Mówiłeś mi o jakiś innych, że oni też przeklinają i przy tym rzucałeś miesem. ... a ja dopiero co wszedłem na serwer i tylko Ciebie słyszałem.
Przeklnąłeś raz - nic Ci nie powiedziałem.
Drugi - dostałeś kick-a. - nie wiem sprawdzałeś czujność czy co, czy szukałeś cienkiej czerwonej lini - czyt. granicy.
Później powiem to tak nowocześnie: przysapałeś mi przez mic.
Ja powiedziałem, żebyś już lepiej nic nie mówił... myślałem, że wyczujesz ton głosu.
a Ty że oni też...
To ich upomij - jak Ciebie na aztecu inni upominali .... i sam nie przeklinaj- czyt. nie wciskaj mic. Pociśnij se do ściany do okna czy tam do tv nie wiem - nie wnikam.

"Ps.2 Opar napisałeś że mam patrzeć na siebie a nie na innych to czemu ty niespojżysz na siebie bo nie raz z twoich ust słyszałem jakis wulgaryzm może i na żarty ale ...patrz ps1...:D " - to jest dobre, podoba mnie sie to :x Ostatnio miałem zepsuty mic.. Obecnie działa. ale wtedy jak słyszałeś to oni też przeklinali - hehe
i tyle z mojej strony
_________________
przeważnie zachowuje się poważnie...
Ostatnio zmieniony przez opar Nie 24 Sty, 2010 15:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gregor


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 7
Wysłany: Nie 24 Sty, 2010 16:48   

jak już napisałem hipokryta a jak sie z tym niezgadzasz looknij w definicje do wiki, ale z tego co widzę i tak nie umiesz czytać ze zrozumieniem bo jak napisałem dales kick za ku.rwa bez uprzedzenia.... i kick nie był za wciskanie tobie przez mika bo to było później. Niewarto zbytnio sięrozpisywać bo opar i tak ma rację

ps. a co do tego że do stałych bywalców inaczej stosujecie reg to nie do wszystkich...(czas spojrzeć na siebie)


i na koniec małe podsumowanie w 3 SŁOWACH :
STOP JE....NYM HIPOKRYTOM
to starczy ci na perma.......


Temat Zamknięty
Ostatnio zmieniony przez Gregor Nie 24 Sty, 2010 22:02, w całości zmieniany 3 razy  
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Pon 01 Lut, 2010 09:33   

jeżeli dobrze kojarzę to jesteś/byłeś stałym graczem, który nie pierwszy raz lubi sobie ponaginać regulamin dla zabawy lub z nudów - nie robi to na mnie wrażenia, bo nie jesteś pierwszy ani ostatni w swoim zachowaniu. Rozumiem że masz jakieś prywatne porachunki z którymś z adminów (kolejna rzecz, która nie robi na mnie wrażenia) - ale podpowiem Ci jedno - lepiej wyjaśnić to sobie to na prywatnie, lub jak chcesz mieć publikę co Ci przyklaśnie jako temu co walczy z niedobrą władzą - proponuję forum. Na serwerze licz się odrazu z karą (slay/kick/ban), a na forum dostaniesz warna lub zakaz pisania na jakiś czas, jeżeli nie będziesz dalej potrafił się posługiwać językiem polskim nie rynsztokowym - to jest serwer publiczny, tak jak i forum.
Masz jakieś zastrzeżenia do pracy admina - złóż skargę
_________________

Ostatnio zmieniony przez WEGier Pon 01 Lut, 2010 09:37, w całości zmieniany 2 razy  
 
WujA



Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 4
Wysłany: Czw 04 Lut, 2010 14:33   NIE NIE

Opor i tak ma zawsze racje nie ma co pisać szkoda klawy
2 GREGOR ma grac na bydzi bo Będę banował all adminow
(tracicie ludzi a tu wymsknie ku..wa i ban/kick niedługo nikt na servie nie będzie grał)
_________________

Ostatnio zmieniony przez WujA Czw 04 Lut, 2010 14:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
an4k1n_skyw4lk3r



Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 32
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 07 Lut, 2010 15:20   

Ja się zgadzam z wegrem i oparem, kultura na servie musi być (szkoda, że jest wyłączona kara za przeklinanie)
_________________

 
 
WOJTAS



Klan: ^^
Dodatkowy Nick: RazeL
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 468
Skąd: Gdynia, Warszawa
Wysłany: Nie 07 Lut, 2010 18:10   

znasz w ogole ze sie wypowiadasz ?

prosze was zamknijcie wszystkie tematu ktore JUZ DAWNO powinny byc zamkniete ... bo przyjdzie taki archeolog jeden z drugim i zacznie nabijac posty zeby bylo widac ze udziela sie na 4um ....
 
 
an4k1n_skyw4lk3r



Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 32
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 07 Lut, 2010 19:37   

Ale o ile dobrze widzę temat jest świeży :) A do podzielania czyjegoś zdania chyba nie musze znać tych osób.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.