CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
PROSBA zalozenia ....
Autor Wiadomość
Vegeta



Klan: a co to takiego
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 289
Skąd: Ustka/Olsztyn
Wysłany: Nie 05 Gru, 2004 19:45   PROSBA zalozenia ....

mam wielka prosbe czy nie da rady na sulechowie zalozyc czegos takiego jak ... nie wiem jak to fachowo sie nazywa ale jak ktos raszuje to dostaje slaya to by zalatwilo duzo rzeczy i nikt by sie nie wkurzal na tych to raszuja oraz na adminow a admini beda dawac tylko kicki za przeklinanie .. bo czasem nie ma adma i czlowieka krew zalewa jak ***cenzura*** ( dobrze czytacie) raszuja chociaz w tytule jest server TP a to wkurza wiec headadmini do pracy i nie myslec nad tym za dlugo a sie na pewno to sprawdzi


pozdrowienia dla was
_________________
moje cos (czyt. autko :P )
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 05 Gru, 2004 19:54   Re: PROSBA zalozenia ....

Admin forum zakładając ten dział napisał/a:
CS Fusion :: bydzia ][ TP VAC by telsten.com - Skargi, wnioski, propozycje ->


Vegeta napisał/a:
mam wielka prosbe czy nie da rady na sulechowie zalozyc czegos takiego jak ... nie wiem jak to fachowo sie nazywa ale jak ktos raszuje to dostaje slaya to by zalatwilo duzo rzeczy i nikt by sie nie wkurzal na tych to raszuja oraz na adminow a admini beda dawac tylko kicki za przeklinanie .. bo czasem nie ma adma i czlowieka krew zalewa jak ***cenzura*** ( dobrze czytacie) raszuja chociaz w tytule jest server TP a to wkurza wiec headadmini do pracy i nie myslec nad tym za dlugo a sie na pewno to sprawdzi

pozdrowienia dla was


Nazywa się to anty-rush. Przejżyj forum bo było kilka tematów podobnych. Zanim założysz topic sprawdz czy już ktoś tej kwestii nie poruszał.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
Vegeta



Klan: a co to takiego
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 289
Skąd: Ustka/Olsztyn
Wysłany: Nie 05 Gru, 2004 19:58   Re: PROSBA zalozenia ....

Nazywa się to anty-rush. Przejżyj forum bo było kilka tematów podobnych. Zanim założysz topic sprawdz czy już ktoś tej kwestii nie poruszał.[/quote]

widac bez skutecznie wiec trzeba dalej pisac najwyrazniej bo to sie sprawdza moze sie ludzie czegos naucza a nie .. admin czasem kopie nie tego albo wogole nie kopie wiec to jest bezsensu takie jest moje zdanie bo koledzy adminow nie dostaja kickow wiec ... to zalatwilo by sprawe
_________________
moje cos (czyt. autko :P )
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 05 Gru, 2004 20:11   

Słuchaj, nie ma sprawy, ale zrób te strefy dla wszystkich map na serwerach. Bo raz ze wiekszość ich się nie zgadza z tymi co teraz gramy a innych to w ogole nie ma w antyraszu, a ze ustalenie tych stref i wpisanie ich do A-R nie jest takie "hop-siup" to zawsze ta propozycja spaliła się na panewce. Zrób strefy to wezmiemy to pod uwage.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
Vegeta



Klan: a co to takiego
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 289
Skąd: Ustka/Olsztyn
Wysłany: Nie 05 Gru, 2004 20:21   

.:Solid_Snake:. napisał/a:
Słuchaj, nie ma sprawy, ale zrób te strefy dla wszystkich map na serwerach. Bo raz ze wiekszość ich się nie zgadza z tymi co teraz gramy a innych to w ogole nie ma w antyraszu, a ze ustalenie tych stref i wpisanie ich do A-R nie jest takie "hop-siup" to zawsze ta propozycja spaliła się na panewce. Zrób strefy to wezmiemy to pod uwage.

hmm tylko napierw musze ten program sciagnac i zapoznac sie z nim bo inaczej nic nie zrobie moze m\pomozesz mi go znalesc i wogole bede ci wdzieczny
_________________
moje cos (czyt. autko :P )
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 05 Gru, 2004 20:42   

Przewaliłem google, ale tego jakoś nie znalazłem. Śledź ten topic: http://board.counter-stri...p=396717#396717

O ile panowie z b.cs.pl łaskawie go nie zamkną :E
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
LiqS
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Gru, 2004 21:07   

http://www.board.counter-...pic.php?t=35574

Masz anty rasza. Solid skasuj ten post na boardzie...

Stref nie da sie zrobić identycznych, ponieważ granice można robić tylko w jednej płaszczyźnie (mniej więcej prostopadle między respami) Umiem zrobić strefy do antyrasza ale np. na inferno nie da sie zrobić bo tam niektóre 'granice' są do siebie prosopadłe czyli sie poprostu nie da... Aczkolwiek zawsze można zmienić strefy i wtedy antyrasz będzie sie sprawdzał :rotfl2:
 
Vegeta



Klan: a co to takiego
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 289
Skąd: Ustka/Olsztyn
Wysłany: Nie 05 Gru, 2004 21:11   

.:Liquid_Snake:. napisał/a:
http://www.board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=35574

Masz anty rasza. Solid skasuj ten post na boardzie...

Stref nie da sie zrobić identycznych, ponieważ granice można robić tylko w jednej płaszczyźnie (mniej więcej prostopadle między respami) Umiem zrobić strefy do antyrasza ale np. na inferno nie da sie zrobić bo tam niektóre 'granice' są do siebie prosopadłe czyli sie poprostu nie da... Aczkolwiek zawsze można zmienić strefy i wtedy antyrasz będzie sie sprawdzał :rotfl2:


pomecze sie moze cos wyjdzie
_________________
moje cos (czyt. autko :P )
 
 
AND1


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 3
Wysłany: Pon 06 Gru, 2004 06:40   

Dobry pomysl z tym anty raszem , czemu nie, sprubowac nie zaszkodzi :E
_________________
TYLKO PRAWDZIWA PRZYJAŹŃ TO POTĘGA
 
 
LiqS
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Sty, 2005 12:50   

U nas niestety nie będzie... wiąże sie to ze zmianą stref na serwerach. Wolimy inwestować w adminów niż w antyrasza.

EOT
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.