CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Ban za darmo...
Autor Wiadomość
TRU!


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 07 Lut, 2005 20:44   

>po 1. nie musisz przeklinać, racie przez to nei zyskasz
filtr jest zbyt wyczulony i reaguje na slowa ktore przez slownik jezyka polskiego nie sa uznane za wulgaryzmy - jezeli masz watpliwosci to sprawdz na sqlu co wpisalem i zerknij do slownika

>po 2. serwer jest dobrze zkonfigurowany, chyba, że chcesz powiedzieć, że tworcy hlg się nie znają na rzeczy
Mowie tylko jak jest - pamietaj ze nie ma ludzi nieomylnych a tym samym softu idealnego o czym najlepiej swiadcza numerki wersji

>po 3. udostępniac konfig to sobie możesz, zawsze przed wysłaniem/pokazaniem możesz zmienić
Troche zaufania do ludzi by Ci sie przydalo - powiedz mi po co mialbym cos zmieniac? Mam 24 lata - pracuje jako programista w znanej firmie komputerowej notowanej na gieldzie - nie musze sie dowartosciowywac gra w CSa !! Robie to bo lubie i traktuje to jako forme relaksu - gardze wszelkimi dopalaczami

>po 4. serwer działa już kilka lat i jakos nikt ze stałych bywalców nigdy niesłusznie nie dostał bana za
> BurstScript
Gram juz sporo na tym cfg i konfiguracji CS`a i tez jakos nie mam problemow - co najsmieszniejsz u was tez grywam sporo i tylko raz dostalem bana ... A jak wiadomo automaty dzialaja wedlug okreslonego algorytmu - wyjasnij wiec MADRY adminie jak to jest ze grajac po kilka godzin u was nie dostaje tego bana a raz sie zdarzylo ze dostalem... Dzisiaj znowu gralem i znowu bylem czysty wedlug automatu... Jezeli wedlug Ciebie wszystko jest dobrze z tym softem to gratuluje zadufania w sobie

>po 5. ledwo wszedłes na forum i już obrażasz innych użytkowników
Obrazam? Nie badz smieszny - to ze nei czuje respektu przed dziecmi ktore o swiecie wiedza tyle co ja o produkcji turbin to moja sprawa...

>... wyskocz z czymś takim raz jeszcze , to sam cię zbanuje. Nikt siłą nie trzyma...
Nikt Ci nie broni - na serwery wchodze dla ludzi - dostane bana - trudno - PLAKAC NIE BEDE
Szanuje tylko tych ktorzy odwzajemniaja szacunek.

Jezeli macie jakies watpliwosci co do mojej gry to zapraszam na specta jak gram - moze nei jestem bogiem CSa ale zdarza mi sie kogos trafic... Moje ulubione fragi to ciastek i Lupo :P ktorych pozdrawiam - JA pomowiony o czitowanie

Z usmiechem na twarzy po ostatnim zdaniu zegnam was - i mozliwe ze do zobaczenia na serwerze...

PS wszelkie uwagi do mojej osoby mozna kierowac na adres skargi@trui.net

Pzdr
 
 
patterson



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 193
Wysłany: Pon 07 Lut, 2005 20:48   

nie mam czasu sie bawić z tobą w pojedynki słowne, a z kontaktu napewo nie skorzystam...
_________________
Life is a sorrow... it's sad, so sad...
 
nappy



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 681
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 07 Lut, 2005 21:20   

ŁaaŁ weź podkreśl jeszcze z 50razy to, że jesteś programistą w firmie. Normalnie f@jowo ;x

ps. jak ciebie ktoś na 'dzień dobry' strzeli w brzuch - to licz się z tym, że w rewanzu dostatniesz w pysk.

EOT
_________________
FOXCONN P35A
INTEL Core2Duo E4400 2.2 @ 3.0, 10x300
Goodram 2x1Gb 667 @ 720 5-5-5-15
nVidia GF8800 GTS 640 513/1600 @ 675/2100

addOns: Icemat Siberia, Razer DeathAdder, Steelpad QCK
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.