CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Problem z HDD na bydzi + zrzuta
Autor Wiadomość
K@Cz@N
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Maj, 2005 10:40   

Jesli chodzi o kasne, ktora zostala przelana na konto Liq, to z tego co mi wiadomo, jest u Solida. No to chyba teraz do niego bedzie trzeba przelac pieniadze.

PS ja zadnych problemow z mBankiem nie mialem ( co prawda prowadze konto juz od pazdziernika 2004), ale wszystkie papierkowe sprawy zalatwilem w 14 dni (razem z karta).
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 30 Maj, 2005 11:03   

DzejmsBlond 'oo7' napisał/a:
Możecie wierzyć lub nie, ale życzę powodzenia wszystkim chętnym do szybkiego zarejestrowania się w mBanku. Konto Nowika nadal jest nieaktywne bo.... teraz adres na jakimś dokumencie rejestracyjnym nie zgadza się z adresem zamieszkania. Ok. Zrozumiałbym, ale takiego dokumentu wcale nie dostaliśmy do wypełnienia!!
No więc po ściągnięciu dokumentu z inernetu i prawidłowym wypełnieniu, wysłaliśmy go 10 dni temu. No i niestety Pani w infolinii informuje, że trzeba cierpliwie czekać. Taaak, tylko ja już nie bardzo wiem na co... ;[ ;[ ;[ ;[ ;[

W związku z tym, tak jak obiecałem, chciałbym w końcu wysłać te pieniądze na HDD ze swojego konta, ale LiqS wykasował swoje posty i sytuacja stała się trochę niejasna. Proszę (myślę, że nie tylko ja) o info co i jak dalej z tym HDD. ??

Kasa jest już u mnie, bo LiqS zrezygnował z funkcji h@. Mogę albo odebrać kasę osobiście, albo spotkamy sie gdzieś, albo nowik rowerem podrzuci. Obojętnie. Ja często jeżdzę rowerem wiec moge podjechać wystarczy, że się umówimy w jakieś konkretne miejsce ;)
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
puru


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 2
Wysłany: Czw 28 Lip, 2005 10:05   

Zbieracie jeszcze te pieniazki ? Cos dorzuce, jezeli sprawa jest aktualna.
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 28 Lip, 2005 10:09   

Nie nie :) Ale dziekujemy :) Dysk już dawno jest kupiony i od dobrych kilku tygodni się kręci non-stop. Ram też już zakupiłem i czekam, kiedy bede mogl donieść do serwerowni.

Ale nie boj zaby. Jak bedzie kryzys finansowy to Cie znajde ;) :D

Dzieki i pozdo
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
Ronin



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 168
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 28 Lip, 2005 14:26   

[quote=".:Solid_Snake:."]
DzejmsBlond 'oo7' napisał/a:
. Ja często jeżdzę rowerem wiec moge podjechać wystarczy, że się umówimy w jakieś konkretne miejsce ;)



Nie możliwe Solid gdzieś swoją dupkę ruszy ??
_________________

 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 28 Lip, 2005 14:51   

Ty się cytowac naucz xD

A du.pe to ruszyłem już jakieś miecha temu :D Nowik mi dał CD-Rumuna pod Beverly Hills :D
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
rotfl666


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 11
Skąd: Kanada
Wysłany: Czw 28 Lip, 2005 16:22   

Jak co to na mnie mozecie liczyć.

Naprawde spoko serw...

Od zera do bohatera, tzn tfu... od zera do serwera :D
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.