CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
NHL 2006
Autor Wiadomość
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Czw 06 Paź, 2005 22:07   NHL 2006

hmmm.. brat gral i mowi ze fajna grywalnosci, grafika w porzadku... jednym slowem byl zadowolony,.... jak pogram to napisze cos wiecej.... jak narazie zostawiam wam pole do popisu:):P
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
enc'us
[Usunięty]

Wysłany: Pią 07 Paź, 2005 08:16   

Wszystko cacy. Dla mnie jedynie do czego mozna sie przyczepic to jazda na lyzwach (tzn. szybkosc) slabszych zawodnikow. Jak dla mnie troche za wolno sie poruszaja. Drugi minus to chyba poziom, grajac na difficult przeciwnik przegrywajac 2-0 "prawie" zawsze potrafi wyrownac, badz przesadzic losy spotkania nawet jak na zegarze 3min do konca tercji :x
Przyklad przegrywajac 2-3 na 50sek do konca spotkania zdarzylem wyrownac na 3-3. Juz sie ciesze na mysl dogrywki a tu "benc" (jak nappy mowi) przeciwnik zdarzyl przeprowadzic 2 akcje z ktorej ta druga zakonczyla sie zdobyciem gola.
Grajac tydzien zauwarzylem jeden bug, otoz komputer nie zdarza to sie czesto zdobywa bramki po wznowieniu (nie wiem czy to tak sie fachowo nazywa) ze srodka tafli. Dziwnie to troche wyglada, taki Mario Lemieux (gram Pingwinami) wygrywa wznowienie krazek przelatuje
przez moja polowe i wpada do wlasnej bramki :x

Nie gram juz teraz poniwaz wyszla moja ulubiona pozycja z EA Sports czyli Nba live 2006, a Nhl'ka pelnia funkcje przejsciowa

Jak dla mnie 8/10
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.