CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Sensitiv
Autor Wiadomość
# filozof



Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 4
Skąd: z żużla (Bydzia)
Wysłany: Sob 19 Lis, 2005 13:59   

link nie działa do obrazka już :/ Ja też mam mx510 i na 1.2 gram niżej to już faktycznie mialbym problemy z sensownym poruszaniem sie wiec nei zmniejszam. Jest skrypt na obrot 1 klawiszem o 180stopni bardzo fajny, ale już zakazali więc nie używam..

Jedyne co sobie napisalem sam to do AWM skrypcik jak wale mam sens 0.6 chyba. A jak z normalnej broni to wracam do 1.2 Jak ktoś to chce (+ cichszy strzał AWM'ki) to piszcie.
 
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Sob 19 Lis, 2005 17:36   

hmm smieszny skrypt :E
wole 1 sens do wszytkiego...aktualnie 4 na mouse fix'ach
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
# filozof



Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 4
Skąd: z żużla (Bydzia)
Wysłany: Nie 20 Lis, 2005 00:53   

he he wiesz.. niby smieszny ale jak Ci celność z AWM rośnie to już nie tak śmiesznie :) Przy 1.2sens to nie taka różnica, ale jak kiedyś na starej myszcze musiałem grać 2.2 to juz była zarąbista róznica sstrzelać 2.2 AWM a okło 1 :) Co do cichszego strzalu to po prostu go urywa do bardzo krótkiego po zmianie na granat i spowrotem. Coś jak z nożem auto skrypt po strzale z AWM tlyko po zmianie na granat i back strzał jest naprawde wydatnie urwany.

Zdravim
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.