CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Konsekwencja działania
Autor Wiadomość
Ronin



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 168
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 25 Lis, 2005 12:13   Konsekwencja działania

Zeby nie było, pozdrawiam tych z boarda, jestem bardzo konsekwętny w tym co robię

Bede na bierząco informował. :x :x :x :x
_________________

 
 
bukers



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 182
Wysłany: Pią 25 Lis, 2005 12:25   

boshe szkoda czasu na takie bzdury.

I co im zrobisz? Przyponij sobie tylko, że jak wchodzisz na server to obowiazuje cie regulamin! Jak ci on nie odpowiada to nie graj ale nie łam jego zasad.
 
_rOsO_



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 301
Skąd: ŚZ
Wysłany: Pią 25 Lis, 2005 12:34   

Nic nie wskurasz tym, BL to idea Świata Countera w Polsce i każdy Admin Serwera decyduje czy dołączy się do tej idei. Prawdopodobnie demo zostanie przez ludzi z borda wyslane do Valve ( co jakiś czas tak robią ) valve nie popiera cziterstwa, i zbanują ci całkiem konto, a wtedy . . . to z resztą jasne co wtedy :)

pozdro i powodzenia
_________________
... ruszyłem złapać ten dzień zanim minie ...
 
 
Ronin



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 168
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 25 Lis, 2005 12:37   

Ale dlaczego wciąż próbujecie mnie od tego odwieść ??
Sprawa kuż poszła a czy wskuram czy nie to już moja sprawa tym bardziej ze jestem czysty!!
_________________

 
 
_rOsO_



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 301
Skąd: ŚZ
Wysłany: Pią 25 Lis, 2005 12:41   

Ronin napisał/a:
Ale dlaczego wciąż próbujecie mnie od tego odwieść ??
Sprawa kuż poszła a czy wskuram czy nie to już moja sprawa tym bardziej ze jestem czysty!!


Mówię jaka wg. mnie jest najprawdopodobniejsza droga wydarzeń i już, od niczego nie chcę cię odwieść, to twoje życie, twoje decyzje i ty poniesiesz konsekwencję albo ściągniesz profity.
_________________
... ruszyłem złapać ten dzień zanim minie ...
 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Pią 25 Lis, 2005 12:58   

nic ci to nie da - BL nie jest obowiazkowe, o tym decyduje h@ serwera na ktorym grasz. wchodzac na serwer akceptujesz regulamin serwera, ktory zawiera BL i tyle. pretensje mozesz miec do siebie. zalosne.
_________________
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 25 Lis, 2005 13:12   

Ronin napisał/a:
Ale dlaczego wciąż próbujecie mnie od tego odwieść ??
Sprawa kuż poszła a czy wskuram czy nie to już moja sprawa tym bardziej ze jestem czysty!!


Dlaczego chcemy Cię odwieźć od tego? Żebyś się nie ośmieszał. Każdy serwer jest prowadzony przez jedną lub więcej osób, a BL jest listą, którą właściciele tego serwera dodają, aby egzekwować komende ban w stosunku do ludzi, którzy w najzwyklejszy sposób oszukują. Nikt w tym kraju nie może narzucić kogo wolno, a kogo nie wolno wpuszcząć na własny serwer. Nikt Ci konta nie zablokował. Dali Ci bana poprostu Ci ludzie, którzy cheaterów nie tolerują.

Ale widze ze już poszło to na boarda, więc zapóźno...

odemnie zal.ru

Tymbardziej, że jeśli jesteś czysty, to we wszystkich swoich "walkach" z BL skupiasz się na tym, że oni nie są ekspertami więc w najzwyklejszy sposób nie mają prawa Cię (co jest bzdurą) osądzać. Nie skupiasz się na tym ze nie cheatowałeś.

Dla mnie to wyglada raczej na dyskusje, ze cheatowałeś, ale oni nie mieli prawa Cię wrzycic do kosza "Cheaterzy" bo nie są z valve.

Świadczy o tym dla mnie ten fragment z zawiadomienia.
Cytat:
Czy używałem tych programów czy nie ma to znaczenia ponieważ nie jest to sprzeczne z polskim kodeksem karnym.


Tym większy zal.ru, że sam kilka miecha temu dawałeś ludzi, aby dodali ich do BL...
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Pią 25 Lis, 2005 13:13   

close :|
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.