CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
WOPB - Zbieramy na nowy SUPER SERWER!
Autor Wiadomość
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 20 Sty, 2006 22:46   

Solid kamerke podlacz i daj na neta jak montujesz bydzie zeby wszyscy mogli ogladac :hahaha: to bedzie dopiero jazda :D
_________________

 
 
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Pią 20 Sty, 2006 23:11   

a ja nie zdazylem wplacic ale i tak wplace :P
aha i tylko nie zepsuj czegos :D
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
_rOsO_



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 301
Skąd: ŚZ
Wysłany: Pią 20 Sty, 2006 23:20   

Lepiej nagrywaj filmiki :P

np. " Pierwsze Włączenie poskładanego kompa " - i nagle dym z procka :)

Oczywiście to taki niesmaczny żart z tym dymem :crazy:
Swoja droga ciekawe ile jeszcze czasu nie bedziemy sie zabijac na Bydziach . . .
_________________
... ruszyłem złapać ten dzień zanim minie ...
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Pią 20 Sty, 2006 23:20   

ja wplace napewno... tylko nie wiem czy zdarze jutro a jak nie to dopiero w czwartek bo wyjezdzam do krakowa na pare dni

psc zgadamy sie jak cos:)
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Pią 20 Sty, 2006 23:32   

Na mnie też możesz liczyc solid, ale po pierwszym (WYPŁATA !! :banan: ) i możesz liczyć na systematyczne kapanie (daj znać czy na twoje konto czy Janusza)
pozdrawiam
wasz BOT :*
 
Dzejms



Klan: oglądam w TV
Dodatkowy Nick: DzejmsBlond
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 566
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 20 Sty, 2006 23:56   

Nic nie zginie i nie przepijemy : :hahaha:
http://cs.bydgoszcz.pl/forum/viewtopic.php?t=4727
_________________

 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 21 Sty, 2006 00:14   

12 stycznia o 23:40 zaczeliśmy zbierać. Dzisiaj jest 20 stycznia, a z tego wynika, że na nowy serwer, aby zebrać potrzebną darowiznę potrzebne nam było zaledwie 7 dni.

GJ!
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 21 Sty, 2006 04:29   

Tu macie opis
http://cs.bydgoszcz.pl/forum/viewtopic.php?t=4993
Tak jak myślałem - walnie najsłabsze ogniwo, czyli używany dysk twardy 8F

Jesli chcecie miec serw na początku tygodnia, to musicie się zmobilizować. Dać najlepiej gotówke jednej osobie, z którą mieszkacie w jednym mieścię np, lub macie możliwość się spotkania i przelać 150 zł na MOJE konto, gdyż jeśli sie zdecydujecie zeby sie szybko zmobilizować, to nie bedzie czasu na to, aby szło najpierw do mBanku, potem do mnie. Bo wtedy to kase dostane jak juz bede w Poznaniu, co uniemożliwia postawienie serwa na poczatku tygodnia.

Pieniądze muszą być przelane KONIECZNIE za pomocą QUICK MONEY na moje konto i ważne, żeby to było tak w miarę do południa, to jutro dysk kupie i zainstaluje. Jak nie, to czekamy do momentu aż kasa się uzbiera i nie predzej niż przyszły weekend, czyli jak znów bedę w Bydgoszczy.

Nie ma innego wyjścia - na tym dysku serwera nie da rady postawić. Może on służyć prawdopodobnie jako magazyn danych, ale napewno nie nośnik systemu.
Reszta sprzetu jest sprawna, gdyż z innym hdd działa bez najmniejszego problemu. Niestety tamten hdd jest za mały, a drugi jest systemowym w komputerze moich rodziców, wiec tego też nie moge zabrać.

Może ktos chce zamienic W PEŁNI SPRAWNĄ np 40 za tą 80? Jeśli ktoś szuka dysku, na którym nie ma stać system, tylko na którym siedza dane, to jak znalazł.
Albo moge sprzedac na allegro jako uszkodzony wiec troche kasy wroci, ale to napewno nie dużo. Chyba ze BABCIA chce go z powrotem.

Nr konta, gdybyście się zdecydowali.
Cytat:
Wojciech Stachowiak
Rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy Inteligo:
Nr: 50102055581111140511400058
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
Dzejms



Klan: oglądam w TV
Dodatkowy Nick: DzejmsBlond
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 566
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 22 Sty, 2006 22:20   

.:Solid_Snake:. napisał/a:
Tu macie opis
http://cs.bydgoszcz.pl/forum/viewtopic.php?t=4993
Tak jak myślałem - walnie najsłabsze ogniwo, czyli używany dysk twardy 8F

Jesli chcecie miec serw na początku tygodnia, to musicie się zmobilizować. Dać najlepiej gotówke jednej osobie, z którą mieszkacie w jednym mieścię np, lub macie możliwość się spotkania i przelać 150 zł na MOJE konto, gdyż jeśli sie zdecydujecie zeby sie szybko zmobilizować, to nie bedzie czasu na to, aby szło najpierw do mBanku, potem do mnie. Bo wtedy to kase dostane jak juz bede w Poznaniu, co uniemożliwia postawienie serwa na poczatku tygodnia.

Pieniądze muszą być przelane KONIECZNIE za pomocą QUICK MONEY na moje konto i ważne, żeby to było tak w miarę do południa, to jutro dysk kupie i zainstaluje. Jak nie, to czekamy do momentu aż kasa się uzbiera i nie predzej niż przyszły weekend, czyli jak znów bedę w Bydgoszczy.

Nie ma innego wyjścia - na tym dysku serwera nie da rady postawić. Może on służyć prawdopodobnie jako magazyn danych, ale napewno nie nośnik systemu.
Reszta sprzetu jest sprawna, gdyż z innym hdd działa bez najmniejszego problemu. Niestety tamten hdd jest za mały, a drugi jest systemowym w komputerze moich rodziców, wiec tego też nie moge zabrać.

Może ktos chce zamienic W PEŁNI SPRAWNĄ np 40 za tą 80? Jeśli ktoś szuka dysku, na którym nie ma stać system, tylko na którym siedza dane, to jak znalazł.
Albo moge sprzedac na allegro jako uszkodzony wiec troche kasy wroci, ale to napewno nie dużo. Chyba ze BABCIA chce go z powrotem.

Nr konta, gdybyście się zdecydowali.
Cytat:
Wojciech Stachowiak
Rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy Inteligo:
Nr: 50102055581111140511400058


Myślę Solid, że ten post trochę się zdeaktualizował.
Mam nadzieję, że jak jutro wpłyną jakieś pieniądze to zrobimy z Solidem rozliczenie.
_________________

 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Nie 22 Sty, 2006 22:35   

dalem psychicowi 20 zl i ma je wplacic wam na konto :) bo ja jade do krakowa :P
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.