CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
call od duty II
Autor Wiadomość
Arhaix


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 24
Wysłany: Śro 09 Lis, 2005 18:53   Re: call od duty II

baabcia napisał/a:
wkurza mnie jedma rzecz , a mianowicie nie ma tam auto campy :lol: :lol: :lol:


BIIIIIP Wrong answer

Auto kampa jest, ale dostępna w jednej misji, a mianowicie kampania amerykanów, dział Hill 400 druga misja (szturmowanie góry+bunkry). Aby ja zdobyc należy po wysadzeniu drzwi pierwszego bunkra i wycięciu ludzi wewnątrz, wyjść z niego i na wprost bedzie korytarzyk w głąb z drzwiami (wysadzić) a za drzwiami po boku autokampa czyli, ta niemiecka strzelba automatyczna 10 strzalowa w wersji z zoomem

:D :D:D:D

A co do samej gry super ale za krótka :P Klimat fantastyczny i zróżnicwane misje
Co prawda probowali zrobic jedna wielka misje w stylu stalingrad z pierwsej części (w dwójce to niby ta omaha, ale średnio to wyszło)

So go fight and kill those Jerries !! :)
 
BABCIA



Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 495
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 10 Lis, 2005 21:09   

a tu pare screnów


_________________
wszyscy mówią lama, a zagraje se jakiś z okularami jak stępień !!
 
 
Widelec



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 98
Wysłany: Wto 17 Sty, 2006 19:47   

Może temat dawno zaczęty (i skończony) ale chciałem coś napisać :mrgreen:

Więc gra jest genialna i te zwolnienia kiedy granat wybucha blisko a potem świst w uszach (jak się gra na słuchawkach). NORMALNIE CUDO. Tak samo jak w CoD1. Plansze też są piękne.

A wracając do rosyjskiej broni snajperskiej to mam problem. Czy po strzelaniu z przybliżenia macie animacje przeładowania???
bo u mnie nie ma, przybliżam-strzelam-cofa do widoku całej broni- wypada łuska- powrót do widoku z lunety.

[ Dodano: Sro 18 Sty, 2006 15:37 ]
eeeee... dobra zostawmy ten problem. Mam jeszcze większy, mianowicie nie widzę intra. Słyszę jakieś dźwięki ale obrazu nie. Potem dźwięki się kończą i włącza się Menu główne.

Pomoże ktoś ?? ?? ??
_________________
 
PleB_S_E
Zawieszone Konto - Zly Email

Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 21
Skąd: WARSZAWA
Wysłany: Sob 21 Sty, 2006 21:55   

O widze ciekawy temat jak cos to walcie na GG do mnie to sobie razem w cod 2 popykamy
:papa2:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.