CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: siatkarz
Śro 07 Cze, 2006 10:52
Spory ping na win XP Pro !!!Help!!
Autor Wiadomość
ROSOMAK



Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 291
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Wto 09 Maj, 2006 21:54   Spory ping na win XP Pro !!!Help!!

Siemanko !!

Mam taki problem: ostatnio zmienilem system na Xp i co sie stalo , ping mam ponad 800 .Komp jest czysty po formacie , probowalem roznych sterownikow i nic nie daje.
Pingujac wp.pl mam 19-30 ms.Dodam ze na WinMe nie mialem takich problemow.Moze wiecie co moze byc tego przyczyna ??
_________________

 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Wto 09 Maj, 2006 22:26   

hmm o tyle co sie znam:
- problem z firewallem
- spyware na kompie (zainstaluj jakis firewall poza xkiem, spybot search & destroy, ad-aware SE home, jakiegos antyvirusa jeszcze
- poustawiaj cfg
- moze masz limit na laczu albo cos? ;P
_________________
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Wto 09 Maj, 2006 22:48   

po 1. jaki pc?:>
po 2. wylacz zaopre netowa :P
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
ROSOMAK



Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 291
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Wto 09 Maj, 2006 23:01   

1.Komp :

Celeron 850 , 256 SDRAM , GeForce 4 MX 64 Mb

2. Mam firewalla Kasperskiego Anti-Hackera - z nim i bez niego taki sam ping ( systemowy OFF)

3.Anty Spyware mam tak : Spyware Doctor i Ad-aware z ad-awatchem - czysto

4.Antywirusa mam NOD32 - czysto

5.Wczoraj byl format

3 dni temu gralem normalnie na XP :0o: nie mam pojecia co jest i nie mam limitow na laczu - cfg mam dobry rate itd

P.S

Wylaczylem NET Bios ale to nie ma wplywu na ping :0o:
_________________

 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Wto 09 Maj, 2006 23:06   

mam dziwne wrazenie ze twoj pc jest troszeczke za slaby na wina XP... to moze miec wplyw... ale bardziej w ilosci fps'ow niz na ping...

ale mowie jescze raz... winXP ma takie dobrodziejstwo jak zapora internetowa (wlaczona jest automatycznie). wogole do tej pory nie rozkminiam po co ona jest :E ale co ja sie dziwie - to produkt MS ;) jak mam ja wlaczona przy norton antivirus'ie to ping mi lata (wszedzie) do 1000 a nieraz nawet steam nie laczy z serverem i wyskakuje jakis blad krytyczny cs'a :D

sprawdz to!
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
ROSOMAK



Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 291
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Śro 10 Maj, 2006 00:01   

siatkarz napisał/a:
mam dziwne wrazenie ze twoj pc jest troszeczke za slaby na wina XP... to moze miec wplyw... ale bardziej w ilosci fps'ow niz na ping...

ale mowie jescze raz... winXP ma takie dobrodziejstwo jak zapora internetowa (wlaczona jest automatycznie). wogole do tej pory nie rozkminiam po co ona jest :E ale co ja sie dziwie - to produkt MS ;) jak mam ja wlaczona przy norton antivirus'ie to ping mi lata (wszedzie) do 1000 a nieraz nawet steam nie laczy z serverem i wyskakuje jakis blad krytyczny cs'a :D

sprawdz to!


Chodzi Ci o zwyklego firewalla softowego XP no nie ??Jago mam wylaczonego i dlatego nie moge rozkminic co jest
_________________

 
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Śro 10 Maj, 2006 08:12   

siatkarz napisał/a:
mam dziwne wrazenie ze twoj pc jest troszeczke za slaby na wina XP... to moze miec wplyw... ale bardziej w ilosci fps'ow niz na ping...

ale mowie jescze raz... winXP ma takie dobrodziejstwo jak zapora internetowa (wlaczona jest automatycznie). wogole do tej pory nie rozkminiam po co ona jest :E ale co ja sie dziwie - to produkt MS ;) jak mam ja wlaczona przy norton antivirus'ie to ping mi lata (wszedzie) do 1000 a nieraz nawet steam nie laczy z serverem i wyskakuje jakis blad krytyczny cs'a :D

sprawdz to!

co to jest zapora ? Firewall SP2? Jeżeli tak, to wystarczy OFF?
_________________

 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Śro 10 Maj, 2006 08:32   

czekajcie czekajce :P ja chyba wam tu jakies bzdury pisze :P cos mi sie pomylilo :) wlasnie bez zapory mam ping kosmiczny ... a jak mam zapore wlaczona to jets ok :) ;) :hahaha: :hahaha: ale zeby bylo ok musze miec zainstalowanego cFosSpeed :) sorki za mala niescislosc :E

PS w sp2 wszystko mozna powlaczac w centrum zabezpieczen
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
ROSOMAK



Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 291
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Śro 07 Cze, 2006 07:59   

Temat mozna zamknac bylem zmuszony dolozyc system win98 i tu gra sie miodzio jak na ten sprzet.Podejrzewam ze Xp "goly dawal rade ale przy zasobach sprzetowych jakimi dysponuje gdy dolozylem antywira itd. juz sobie klekal.
Dzieki za wszelkie sugestie i pomoc

Pozdro
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.