CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
SWAT 4
Autor Wiadomość
Yelonek



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 17 Lut, 2006 18:49   SWAT 4

Od przeszło miesiąca utwierdzam się w przekonaniu, że najlepszym symulatorem pola walki i zarazem najbardziej wkur... grą jest SWAT 4 ^^.

Jeżeli komuś się podoba strzelanina z myśleniem, a przy okazji ze sporą dawką adrenaliny - Swat jest dla niego [kurna, ale reklama :P ]

Drobna scenka opisująca akcję z gry + zachowanie gracza:

Oddział ląduje pod drzwiami jakieś kolejnej burżujskiej chaty na przedmieściach. Pod ręką ma się drobny plan opisujący rozkład pomieszczeń oraz szczątkowe dane o osobach w środku. Cośtam szef przebąkuje o kolejnym zboczeńcu porywającym studentki, niczym z taniego kryminału. Dodatkowo mamy się spodziewać podstarzałej babuleńi - matki szajbusa - która jest w złym stanie zdrowia. Poezja.
Wydaję kilka komend i jedziemy:
Grupa Czerwona rozpieprza drzwi ze strzelby i wrzuca granat z gazem łzawiącym, Niebiescy dla poprawki jeszcze flashbanga. Dookoła latają drzazgi, dym zamula wzrok a wybuch ***cenzura*** [kto raz dostanie tu flashem - zna ten ból] jeszcze dudni w uszach. Oddział wbija do środka i od razu krzyki. Biegnąc za plecami kumpli w ogólnym burdelu nic nie widze [karta graficzna nie wyrabia :E ], ale odruchowo drę mordę z nimi.
Dym opada, niby spokój aż taki oto widok: 5 luf z półautomatów wcelowanych w lekko zgarbioną, kaszlącą i opieprzającą wszystkich babuleńkę. Zaglądam do notatek: "zły stan zdrowia". Psia mać, rzeczywiście.. Jakby miała spluwę to byśmy już dawno zakopani w ogródku byli. Chrzanić ją, najwyżej rozrusznik pójdzie. Reynolds! Traktuj panią paralizatorem!


Co więcej o grze mozna powiedzieć? Że aby grać na prawdę dobrze i złapać klimat, trzeba sie wczuć w postać. Zanim się pośle kulę w czyjś łeb, trzeba zdrowo mordę wydrzeć aby ię poddał a nie słać ludzi do grobu. Przecież to ludzie, mają kogoś kto ich kocha, choćby chomika ;] No dobra, przeginam, ale z reguły najpierw trzeba posłać ze 2 granaty, postraszyć faceta, i dopiero jak menda się nie da skuć lub zacznie celować w zakładnika.. Z reguły nawet wyplucie magazynka w trupa przynosi ulgę jak wybiją ci pół oddziału :P

2 screeny jeszcze zamieszczam:

Przygotowanie przed szturmem: ładunek na klamce, teamnate odlicza na palcach do eksplozji :P

Wejście a la Czak Norris - drzwi ze strzelby, flash do środka i aresztowanie. W momencie gdy zobaczyłem ten tłumek z kałachami w środku - już chciałem restartować mapke, ale o dziwo tylko jeden bawił się w kozaka (pan w białej koszulce, leżakujący na środku). Nie wiem czemu na screenach nie wychodzi HUD, a ta ścianka w prawym rogu to PiP z widoku od snajpera. Coś się skopało przy robieniu ^^
_________________
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 17 Lut, 2006 18:54   

Z tym ***cenzura***... to masz racje. ta gra mnie tym pokonała. Absurdy jakie dochodziły czasem to aż mnie przrażały. Czekam na Ghost Recon Advanced Warfighter. To będzie giera dopiero. Ogolnie SWAT 4 to giera wpyciarksa, jednak przydalby sie jakis patch, bo bugi potrafią wnerwić. Może patch jest, ale poki co gra mnie tak zniechęciła, ze nawet go nie szukałem.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
Yelonek



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 17 Lut, 2006 19:03   

Bugi? Ja jedyne co doświadczyłem to momentami brak pomyślunku ze strony wrogów - w pomieszczeniu obok latają flasha, serie kałacha dziurawią ściany, a ci sobie spokojnie siedzą jakby nigdy nic.
_________________
 
 
RadukE



Dołączył: 13 Kwi 2006
Posty: 132
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 08 Lip, 2006 13:20   

mam ta gre juz sporo czasu ale jakos nie ciagnie mnie zeby ja zainstalowac :D
_________________
Counter Strike i'm lovin it xD
http://img115.imageshack....e=zidane4yk.gif :E
 
 
Cashreen



Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 261
Wysłany: Sob 08 Lip, 2006 13:23   

Raduke nawet jej nie instaluj :D szkoda miejsca na dysku :D
_________________

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.