CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ciasteczkowy
Sob 02 Wrz, 2006 21:46
co to ma byc Kanker?
Autor Wiadomość
KankerNooB



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 154
Skąd: lodz
Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 21:10   

DzejmsBlond napisał/a:
KankerNooB napisał/a:

? myslisz tak samo jak grasz ?

Wystarczy, że ty masz odwrotnie.

ogarniecie czego tobie brakuje

[ Dodano: Sob 02 Wrz, 2006 22:27 ]
no przykro ze tak sie zakonczylo
niestety musze was rozczarowac nikt nikogo nie bedzie wyzywal
aa dodatkowo nie bede plaka dorosly jestem a tym bardziej prosil
szkoda tylko ze z takiego powodu FUN posypaly sie kiki i warn
mysle ze wczorajszy incydent byl tylko pretekstem do odebrania mi @
niejednokrotnie wylamywalem sie z SZNOWNEGO GRONKA ADMINOW i tu bolalo najbardziej
niestety nie bylem flaga jak dzejm <> siatkarz
preteksty tupu "robiliscie wiezyczki, nie przechodziles do przegrywajacych (tu jestescie w bledzie kto gral duzo wie ze tak nie bylo) mogliscie cos lepszego wymyslec
mysleliscie ze bede prosil i blagal ? to nie moj styl
wiem ze niczego zlego nie zrobilem gorsze widzialem
niestety tylko na forum mozecie pokazac co potraficie
to na tyle zegnajac sie z wami musze zyczyc wam duzo zlapanych HAXOW NIEWIDOCZNYCH


ps: siatek gdzie topic na board ? daj sie posmiac troszke innym
teraz jestes niekonsekwentny
SiD dawaj do nas na ts bedziesz niewidzialn + maly bonus BOARD :)
 
 
Dzejms



Klan: oglądam w TV
Dodatkowy Nick: DzejmsBlond
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 566
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 21:44   

Kanker. Dla mnie od ogarnięcia ważniejsza jest rodzina, dobre wychowanie dwóch synów (Nowik, Akira - jacy oni są wie parę osób) i dobre zdrowie. Gra w CS-a jest tylko dodatkową rozrywką - odwrotnie niż u Ciebie - niestety jak widzę. :faja:
_________________

 
 
ciasteczkowy



Klan: PI 3.14
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 803
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006 21:46   

Zamykam bo zaś podjazdy zaczynacie robić.
_________________
chcieliście wydymać ciastka to teraz ciastek wydyma was :D
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 03 Wrz, 2006 18:38   

Po pierwsze - niektórzy zapominają, ze mają do czynienia z LUDŹMI, którzy nieomylni nie są i każdy popełnił w życiu wieksze czy mniejsze błedy oraz naraził się na pośmiewisko - i wątpię, że Ty, Kanker się tego ustrzegłeś.

Usilnie piszesz ze Ci zabrano admina i nie dano mozliwosci wytłumaczenia się. Nie rozumiem tego, bo wszyscy piszą, ze admin został ZAWIESZONY, a co do tłumaczenia się - kasowali Ci posty na publiku w ktorych się tłumaczyłeś ze tak mocno trzymasz sie tego argumnetu? Poprosiłem dwie strony wczesniej o nakreslenie calej sprawy, jak ta niewidzialnosc wygladała w praktyce itp, bo chcialem Ci admina najnormalniej w swiecie przywrocic, jesli by sie okazało, ze nie były w tym wykorzystywane jakieś haxy, bugi itd... Zamiast tego doczekałem sie prywatnych podjazdów na niektore osoby, tylko dlatego ze braly udzial w dyskusji i wyraził swoje zdanie, ktore było niekoniecznie po Twojej mysli...

wiec w tym momencie tracisz admina na wlasną prosbe - bo do napisania mojego posty z prosba o wyjasnienie, nie mialem powodow, by go Tobie nie przywrocic - ale teraz to juz kazdy widzi, ze poziomu za wysokiego nie pokazałem - no ale widocznie inne zachowanie "to nie Twoj styl"

Pozdro i nie spinać sie niewiadomo jak, bo to tylko gra i tak jak needle napisał
Cytat:
heh. zabawa zabawa ale kazdy po troszku przesadzil. Kanker z zabawa a siatek z reakcja , moim skromnym zdaniem.
a do tego poszła jeszcze cała fala innych przesadnych rekacji, ktore były odpowiedzią na wyrażenie swojego zdania przez innych - w ogole nie potrzebne. Zamiast normalnie wyjasnic sobie wszystko, to rzucacie sie sobie do gardeł ;F

HF, bo o to tu chodzi.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.