CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nowik
Wto 07 Lis, 2006 18:42
Odebranie admina: Maaciek
Autor Wiadomość
MaacieK


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 87
Wysłany: Wto 07 Lis, 2006 17:45   

Reksio - kolejna człekopodobna istota, ktora wpierdziela się w nie swoje sprawy. Nie bede cie przepraszal, i w pełni utrzymuje sie przy tym jak cie nazwałem.

Nie mam zamiaru dalej prowadzić rozmowy z ludźmi którzy urodzili sie jako homo habilis, i nimi zostali. Dla reszty ekipy bydzi (SS, teczowka, nappy) respekt.

Vtx, ponabijaj posty bo tylko w necie jesteś taki odważny. Kondolencje dla twoich rodziców.

Żegnam.
 
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 07 Lis, 2006 18:42   

MaacieK napisał/a:
Nie mam zamiaru dalej prowadzić rozmowy z ludźmi którzy urodzili sie jako homo habilis, i nimi zostali. Dla reszty ekipy bydzi (SS, teczowka, nappy) respekt.

Dzieki... czuje sie wyrozniony... tylko to ze ja to napisalem to nie oznacza ze byla to moja decyzja, ale coz widze ze ludzie to naprawdze dziwne istoty... Admina nie przywrocimy, koniec kropka. zamykam.
_________________

 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 08 Lis, 2006 15:23   

nappy napisał/a:
mhm, to moze najpierw niech kozacki bydziaSq nie wpi**** sie na czyjes rezerwacje...

Terminarz meczy byl ustalony i wrzucony do tematu działu bydziaSQ - tam były daty meczy i chyba oczywiste ze w tym czasie sie nie rezerwuje meczu.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.