CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: teczufka
Sob 13 Sty, 2007 01:48
Prośba do szanownych adminów...
Autor Wiadomość
Anvi



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 286
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: Nie 02 Lip, 2006 20:58   

siatkarz, jest na to jeszcze jeden sposob by zrobic wyswietlajacy sie bardzo krotki regulamin po wejsciu na server i albo sie go akceptuje albo nie, a wtedy admini nie musieliby nikogo upominac o C4 czy zakladnikach, przynajmniej mam takie wrazenie ;P
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Nie 02 Lip, 2006 21:04   

taki regulamin to czytaja chyba tylko mole ksiazkowe (tylko ze oni nie graja w cs) :x :E
poprostu wciska sie 1 lub 0 bez czytania. ja szczerze watpie w to ze ktokolwiek czyta kto jest adminem (po wejsciu na serw) poprostu sie kilka OK.
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
Widelec



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 98
Wysłany: Nie 02 Lip, 2006 22:04   

siatkarz napisał/a:
taki regulamin to czytaja chyba tylko mole ksiazkowe (tylko ze oni nie graja w cs) :x :E

ja tam czytalem :P (ksiazki tez czytam :] )
_________________
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Nie 02 Lip, 2006 22:07   

Widelec napisał/a:
ja tam czytalem :P (ksiazki tez czytam :] )


mol ksiazkowy gra w cs'a ;) rotfl :hahaha: :hahaha:
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
Widelec



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 98
Wysłany: Nie 02 Lip, 2006 22:09   

siatkarz napisał/a:
Widelec napisał/a:
ja tam czytalem :P (ksiazki tez czytam :] )


mol ksiazkowy gra w cs'a ;) rotfl :hahaha: :hahaha:


mol moze nie ale czytam :P
_________________
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Pon 03 Lip, 2006 14:21   

żeby nie było OT - ja tam zawsze biegam do bomby (chyba, że nie słyszę albo nie zatrybię), nawet jak mam pistolecik albo kampę a arabów jest 6, bo nie dbam o broń - stracę tą to sobie kupię następną albo okradnę jakieś zwłoki - tak samo nie dbam o fragi, liczy się co innego.

Co do roundtime to ja już swoje wykrzyczałem i nie chcę mi się tego powtarzać a więc
_________________

 
Crowley



Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 05 Lip, 2006 08:19   

Witam i dobry wszystkim :)
dorzucajac swoje kilka groszy do tematu uwazam, ze poniektore osoby sa bardzo delikatne :crazy: przeciez celem tej gry (mapy de_) jest podlozenie i rozbrojenie bomby. Mnie sie podoba, ze admini pisza "DO C4", gdyz czasem nie slychac kiedy bomba jest podlozona. Nie istotne jest ilu T zostalo przy c4, bo taki jest cel tej gry. Widze, ze niektorzy nie maja checi wykonywac tego, wiec moze lepiej zwiekszyc czas bomby z tych 35 sekund do minuty <lol> A jak dalej nie maja ochoty to proponuje serwer z mapami aim itp, gdzie beda tylko strzelac :P
Podsumowujac nie rozumiem wyjasnienia, ze jest za duzo przeciwnikow. Nawet niech bedzie ich 5 na mnie samego to taka jest gra. Trzeba probowac, inaczej won na aimy.
Dobrym pomyslem, byloby zainstalowanie obrazka bomby, ktory wyswietla sie po podlozeniu (serwer LAMA takie cos posiada, gdyby ktos chcial zobaczyc o czym mowie:) )
Zycze powodzenia w odbijaniu bomby :P
 
 
KsiazeBolesci



Dołączył: 22 Lis 2005
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro 05 Lip, 2006 12:56   

Cytat:

Crowley:
Nawet niech bedzie ich 5 na mnie


5 na mnie ahahaha ahahaha :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
5 to z palcem w Pupie :mrgreen:
_________________

 
 
ZIUBR


Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 4
Wysłany: Śro 06 Gru, 2006 14:22   

hmm, cieżka sprawa z tym ponaglaniem. Sam dostalem komunikat ostatnio - mimo że w pełni panowałem nad czasem gry i wygralem runde. Admini nie powinni sie za szybko podniecać, a graczy oceniać po zakonczeniu rundy.

Ale zdarzaja sie szparowniki (pozdro Paweł W.) co za nic nie oddadzą swojej AWP i pozwolą rozbroić/podłożyć pake. Ehehe

Pozdrawiam :lol:

[ Dodano: Czw 14 Gru, 2006 13:03 ]
wytłumacz mi teczufka! co było złego w tym co napisałem powyżej? Że próbujesz mnie karać wystawiający mi ostrzeżenie za to Niniejszym kasuje swoje konto całkowicie na tym forum - nie mam zamiaru być prześladowanym przez "pseudoadmina"
_________________

 
RadukE



Dołączył: 13 Kwi 2006
Posty: 132
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 29 Gru, 2006 16:10   

ZIUBR napisał/a:
hmm, cieżka sprawa z tym ponaglaniem. Sam dostalem komunikat ostatnio - mimo że w pełni panowałem nad czasem gry i wygralem runde. Admini nie powinni sie za szybko podniecać, a graczy oceniać po zakonczeniu rundy.

Ale zdarzaja sie szparowniki (pozdro Paweł W.) co za nic nie oddadzą swojej AWP i pozwolą rozbroić/podłożyć pake. Ehehe

Pozdrawiam :lol:

[ Dodano: Czw 14 Gru, 2006 13:03 ]
wytłumacz mi teczufka! co było złego w tym co napisałem powyżej? Że próbujesz mnie karać wystawiający mi ostrzeżenie za to Niniejszym kasuje swoje konto całkowicie na tym forum - nie mam zamiaru być prześladowanym przez "pseudoadmina"


chyba lepiej zeby odgrzebal stary temat i napisal ze mial ostantio taka sytuacje niz zakladal nowy ?? ..... nie powinien za to warna dostac ... pozatym dobrze chlopak mowi .. admin powinien zaczekac do zakonczenia rundy i wtedy ewentualnie podjac jakies konsekwencje co do gracza ...

EDIT:

zamykajcie stare tematy jak nie chcecie zeby byly odgrzebywane ... warny za takie cos nie sa na miejscu ... peace & szczesliwego nowego roku :E
_________________
Counter Strike i'm lovin it xD
http://img115.imageshack....e=zidane4yk.gif :E
Ostatnio zmieniony przez RadukE Pią 29 Gru, 2006 16:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.