CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
steam problem?
Autor Wiadomość
Sinecod
Admin :: bydzia {3} FUN



Klan: Klaco?
Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 524
Skąd: Vietnam
Wysłany: Sob 15 Gru, 2007 23:17   

Moras napisał/a:
po wylaczeniu kasperskiego gra chodzi 2x lepiej (ms z 40 na 20 - lol ) ,
wiec pewnie tu jest przyczyna [tak mi sie wydaje] chociaz nie sprawdzilem jeszcze
z tym bledem, ale poki co sie nie pojawil :D

primo co to ma do omawianego problemu
secundo jaki masz tryb filtrowania (zgodnosc czy wydajnosc w kasperskym) ?
_________________

 
 
Moras



Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 640
Skąd: D.G.
Wysłany: Nie 16 Gru, 2007 00:38   

od jakiegos czasu juz zaczal mi sie problem z graniem, ale nie chce mi sie juz o tym rozpisywac, grzebalem sporo w kasperskym i przez jakis czas chodzilo wszystko dobrze.
Ma jednak cos do tematu bo teraz nie mialem juz tego bledu, a widocznie on go powodowal i pozniej net blokowal.
Na poczatku mialem niski poziom a potem tryb uczenia , teraz znowu do niskiego wrocilem i jest dobrze. (maksymalna zgodnosc ustawiona).
 
 
Sinecod
Admin :: bydzia {3} FUN



Klan: Klaco?
Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 524
Skąd: Vietnam
Wysłany: Nie 16 Gru, 2007 08:32   

Cytat:
Na poczatku mialem niski poziom a potem tryb uczenia , teraz znowu do niskiego wrocilem i jest dobrze. (maksymalna zgodnosc ustawiona).

Heh no ma byc niski poziom i tryb wysoka wydajnosc no chyba ze masz ukrycie w sieci wlaczone(ktore woogole sprawia tylko same problemy ...) :)
_________________

 
 
Bo$s



Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 192
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: Nie 16 Gru, 2007 11:00   

Moras, uzywasz KIS? Jaką wersję? 7.0.0.125? Działają Ci Friendsy In-game? Masz takei coś, że jak uruchamiasz CS-a to za każdym razem wyskakuje Ci komunikat, że HL.EXE został zmieniony?
_________________
Pozdrawiam, Bo$s

Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.
 
 
Moras



Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 640
Skąd: D.G.
Wysłany: Nie 16 Gru, 2007 11:08   

Bo$s napisał/a:
Moras, uzywasz KIS? Jaką wersję? 7.0.0.125? Działają Ci Friendsy In-game? Masz takei coś, że jak uruchamiasz CS-a to za każdym razem wyskakuje Ci komunikat, że HL.EXE został zmieniony?



do wczoraj na wszystkie odpowiedzi bym napisal TAK :P . Zmien system filtrowania na niski i nie bedzie juz wyskakiwac ten komunikat, innej opcji zabardzo nie ma.
 
 
molti



Klan: w tvp leci :D
Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 139
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie 16 Gru, 2007 13:28   

Tez mialem kiedys kasperskiego i po 2tyg. net przestal mi dzialac. Gdy go usunalem wszystko chodzilo bez problemow ;]
_________________
Którym sie szczela ??
 
 
Sinecod
Admin :: bydzia {3} FUN



Klan: Klaco?
Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 524
Skąd: Vietnam
Wysłany: Nie 16 Gru, 2007 14:08   

Czytajac wasze wypowiedzi po prostu jedyne co mi przychodzi to , ze nie potraficie go skonfigurowac ....
_________________

 
 
Moras



Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 640
Skąd: D.G.
Wysłany: Nie 16 Gru, 2007 14:14   

Problem bardziej polega na tym, ze niby dobrze skonfigurowany (przez jakis czas dziala wszystko tak jak powinno), zaczynaja sie jakis dziwne rzeczy dziac. Do tej pory w hlsw mi nie dziala traceroute z wlaczonym kaspeskim a probowalem juz wszystkiego.
 
 
Bo$s



Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 192
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: Wto 18 Gru, 2007 21:35   

Sinecod, nie kozacz :] KIS nie jest pierwszym firewallem, którego mam.. Wcześniej miałem Outposta (a wcześniej parę innych jeszcze, ale nieistotne) i tam konfiguracja była cięższa, ale wersja 2008 zaczęła mnie wkurzać i postanowiłem, że spróbuję KIS-a z racji faktu, iż wcześniej używałem KAV (sam antywir, bez firewall-a) i było wszystko OK. Niestety takiej opcji jak wyłączenie sprawdzania niektórych plików pod kątem zmian nie ma, dodanie do Zaufanych stref również nie pomaga. Obniżenie poziomu zapory do niskiego również średnio mnie zadowala, ponieważ nie mam wtedy pełnej kontroli nad tym co się może łączyć, a co nie..

Co do traceroute to spróbuj włączyć te opcje co zaznaczyłem zielonym kwadratami ewentualnie wyłączyć blokowanie tej ostatniej (czerwony kw.):
_________________
Pozdrawiam, Bo$s

Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.
Ostatnio zmieniony przez Bo$s Wto 18 Gru, 2007 21:36, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.