CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Propozycja dodania de_dust2_remake2k do MC

Czy de_dust2_remake2k powinien znaleźć się w MC ?
TAK
69%
 69%  [ 44 ]
NIE
30%
 30%  [ 19 ]
Głosowań: 63
Wszystkich Głosów: 63

Autor Wiadomość
Aqq



Klan: LivePassion.pl
Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto 05 Lut, 2008 18:28   

qBert napisał/a:
WEGier napisał/a:
Bo$s napisał/a:
A powiedz mi dlaczego mapa, która Tobie się nie podoba =botmapa ? Jesteś jakimś wyznacznikiem jakości czy co? Ja lubię grać na tej mapie, więc wg Ciebie jestem botem tak? Gratuluję podejścia, oby tak dalej :0o:


właśnie miałem podobnie napisać ale sobie przypomniałem że ta chudzinka nie spała 31 godz i mu się myli :hahaha: :hahaha:

mistrzu, te mapy są poprostu nierówne, sprzyjają jednej z drużyn, campieniu itd. Poza tym nie mają żadnego klimatu... Inne powodują spadek fpsów. Liczy się zabijanie a nie pole walki! Jedne mapy są dobre inne beznadziejne. Dlatego gra się na tych pierwszych. Myślisz że MC ESL bez powodu jest taki okrojony?


dla mnie na takich serwerach jak bydzia liczy się gra dla zabawy dlatego takie mapy są na prawdę warte zachodu aby je dodać, przetestować i grać na nich nigdy nie przewidzisz jak ludzie na nich zagrają wszystko zależy od umiejętności graczy a nie od mapy! mapa to tylko podstawa na którą my gracze przenosimy swoje umiejętności lepsze bądź gorsze.ESL może być sobie ESL piszemy o bydzi i bydzi MC poza tym głupi przykład! sory qBert wiem ze zaraz wyjedziesz ze swoją argumentacją ;] czasami czytając Ciebie mam wrażanie, że jesteś człowiekiem którego zdanie jest najważniejsze najfajniejsze i najlepsze nie obraź się! i tak Cię lubię LOU! xD
_________________
"Walka o pokój, jest jak pieprzenie w imię dziewictwa."
 
Sinecod
Admin :: bydzia {3} FUN



Klan: Klaco?
Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 524
Skąd: Vietnam
Wysłany: Wto 05 Lut, 2008 21:29   

dawac tego remejka juz !! Czy moze mamy czekac kolejne pol roku?
_________________

Ostatnio zmieniony przez Sinecod Wto 05 Lut, 2008 21:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.