CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Europeryjzacja

Czy potrzebna jest dodatkowa (angielska) wersja zasad?
Tak, wpłynie to pozytywnie na cały serwer.
55%
 55%  [ 27 ]
Nie, jest to niepotrzebne, przecież to polski serwer.
44%
 44%  [ 22 ]
Głosowań: 49
Wszystkich Głosów: 49

Autor Wiadomość
Rider



Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 286
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro 15 Sie, 2007 08:29   

No w niemczeh tego akurat nie uświadczysz q. Akurat w tym aspekcie czyli porządku i czystości są oni raczej porządni wiem bo jeżdże do niemiec. Ja tam nie mam o nich złego zdania tak jak ponad połowa Polski :0o: A prawda jest taka że wszystkie nasze kompleksy wynikają z przeszłości nie potrafimy sie odciąć od tego co było i dalej w to brniemy :0o: A jeżel chodzi o bydło jakie wchodzi na serweq to zauważcie że to są dzieci 12-13 lat i to one robią bydło a o ile sie nie myle to polskie dzieci neo też tak robią ... a może sie myle ?? a może to jest uprzedzenie do zachodznich sąsiadów he ??
_________________
- Jakie założenie masz??
- Proste !! Walczyć i wygywać !!
 
 
bamc



Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 420
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 15 Sie, 2007 09:14   

mi ostatnio cisneli ze jestem botem i ze skóra tez jest botem ! :( a ja nie mam 12-13 lat ;(
_________________
 
 
domeztoz



Klan: mam cały na hdd
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 803
Skąd: Barciany
Wysłany: Śro 15 Sie, 2007 09:17   

no widze ze ladnie sobie OFtopujecie... nie moge juz patrzec na te wasze posty no ale kazdy ma swoje zdanie jakie by nie bylo... Irys a z toba sie nie zgodze... to ze zagraniczne servery nie maja 'zasad' po polsku to nie znaczy ze bydzia ma nie miec 'zasad' w innych jezykach... chyba dobrze ze to 'my' robimy pierwszy krok w kierunku tej 'europeryzacji'. a jezeli chodzi o graczy z innych krajow to sam mam we frnd 2 osoby ze szwecji o 1 z irlandii i jestem pewien ze nie siali by wiochy...

sam mam jakies uprzedzenia do niemcow ale ja jestem ogolnie za

ps. piszcie na temat a nie sie zalicie na ten kraj... zalenie sie nic nie zmieni...
_________________








http://www.youtube.com/wa...Y_NQZyBc3g&NR=1
 
 
Uczulony`
SteamBans Member



Dodatkowy Nick: nedlee
Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 807
Skąd: K-LIN
Wysłany: Śro 15 Sie, 2007 09:26   

ale za to lzej na sercu :P

@ topic jestem z jesli jescze nie napisalem
_________________

F*** Tomorrow, Live Today,
Forgot yesterday and Just Play.
 
 
bamc



Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 420
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 15 Sie, 2007 13:04   

ja nie rozumiem po co dodawac support w innych jezykach jak i tak wejscie na bydzie o normalnej porze graniczy z cudem bo serwer jest zawsze full :D
_________________
 
 
no. 10



Dodatkowy Nick: czlowiek z roli
Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 269
Wysłany: Czw 16 Sie, 2007 09:20   

say /wtf?
na tak
_________________
Mój Lśniący Miecz I Ma Ręka Sprawują Sąd, Dokonam Zemsty Na Mych Wrogach I Odpłacę Tym Którzy Mnie Nienawidzą... O Panie Posadź Mnie Po Prawicy Swojej I Zalicz Mnie W Poczet Swych Świętych ... kto rozlał krew człowieczą,tego krew przez człowieka zostanie rozlana
Ostatnio zmieniony przez no. 10 Czw 16 Sie, 2007 09:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
koJOt



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 235
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 17 Sie, 2007 17:27   

Angielska wersja TAK ale w MINIMALNYM stopniu.. Teczka wspomnial ze sa angielskie wersje, ja zawsze gdy jest jakos koles non polish ladnie tlumacze co i jak ma wpisac i o co biega z tym TP.

Nie jestem przekonany do tlumaczenia wszystkiego bo to nie potrzebne :) a te napisy sa naprawde upierdliwe i przeszkadzaja w grze.
_________________
Ostatnio zmieniony przez koJOt Pią 17 Sie, 2007 17:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
opar



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 221
Skąd: niedaleko ;)
Wysłany: Czw 23 Sie, 2007 07:07   

Czytając temat po raz pierwszy stwierdziłem, że to dobry pomysł...
Dopiero jak zacząłem zwracać uwagę na obecność graczy zagranicznych stwierdziłem, że wcale nie jest ich tylu, żeby dodawać dodatkowe info.
Ponadto każdy wie jak działają wyświetlane napisy na płynność gry...
W moim przypadku ma to znaczący wpływ...
A tak na marginesie w moim uznaniu i tak jest za dużo info..- ale to już moje skromne zdanie (ulepsze kompa - przestanie przeszkadzać :mrgreen: )
bez odbioru

a ogólnie to dyskusja już nie na temat !! :)
_________________
przeważnie zachowuje się poważnie...
Ostatnio zmieniony przez opar Czw 23 Sie, 2007 07:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cZiKen



Dołączył: 08 Wrz 2007
Posty: 5
Skąd: Tychy
Wysłany: Nie 09 Wrz, 2007 00:25   

Wydaje mi sie ze juz niedlugo moze sie to przydac chodz nie czesto widac obco jezycznych graczy na serwerze :D
 
 
teczufka
Admin techniczny


Klan: [UnimatriX|sq]
Dodatkowy Nick: Tukachev
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1161
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 24 Lut, 2008 23:51   

Znalazlem chwile wolnego czasu i przepisalem plugin, aby zaleznie od wybranego jezyka na serwerze (amx_langmenu) pokazywal w tym jezyku wywolane komunikaty tj:
    say /forum
    say /forums
    say /admini [bardzo ubogie :) ]
    say /admins [bardzo ubogie :) ]
    say /admin [bardzo ubogie :) ]
    say /strefy
    say /zones
    say /rasz
    say /rush
    say /mapy [bardzo ubogie :) ]
    say /maps [bardzo ubogie :) ]

Prawdopodobnie w nastepny weekend zabiore sie za /rules czyli tzw. /zasady, ale zobaczymy
_________________
#cs.telsten.com@QuakeNet
Staraj sie korzystac z forum (PM/PW). Friends/GG to ostatecznosc. Piszac juz na GG nie pytaj czy jestem, tylko przedstaw sie i zadaj konkretne pytanie, napisz o co biega. Nie patrz na status...
Zaczynajac rozmowe od "jestes?" pokazujesz brak szacunku dla mojego czasu, a ja swoj czas cenie i poprostu nie odpowiem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.