CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: teczufka
Czw 26 Paź, 2006 22:47
Sprawa bydzia.pl - "krótkie" kłótnie.
Autor Wiadomość
patterson



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 193
Wysłany: Sob 27 Lis, 2004 14:32   

proponuje zamknąc temat , bo znowu sie robi mieszanie z błotem, jest co jest, każdy ma swój serw, już nie odzywajcie się na ten temat, bo szkoda nerwów, a i reklamy se nie robicie w ten sposób.
_________________
Life is a sorrow... it's sad, so sad...
 
jmk


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 14
Wysłany: Pon 29 Lis, 2004 00:00   

solid nie bede juz nic pisał... dobrze ze mam w gg archiwum to zamieszcze nasze 3 rozmowy... przeczytasz i dojdziesz do wniosku ze poprostu w wielu sprawach klamiesz ( lub nie masz aż tak dobrej pamieci jak myślałeś ).

archiwum 1
archiwum 2
archiwum 3

Solid wszystkie nazwy z TCA ;o no ale to tylko taki przyklad, sorry ze zamieściłem rozmowy ale jak juz pisalem straciłem szacunek to postepuje wlasnie tak :*

JMK (11-10-2004 15:34)
jak bedzie potrzeba to zrobi sie serwer css


Solid (28-09-2004 20:43)
ale czy da rade na serwisie dać linka (buttona np) do naszej strony klanowej?
 
patterson



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 193
Wysłany: Pon 29 Lis, 2004 00:59   

Nie popieram niektórych pomysłów solida, jak naprzykład to tca w nazwie, ale tobie to sie chyba pod kopuła gotuje, szczycisz sie tam ,że 9 miejsce, robisz 2 serw bo sie ludzie nie mieszczą, tłuczesz zeby było jak najwięcej graczy, a zarazem chcesz budować super git atmosfere, , prawda jest takja,że jak ludzie przez mic mają gadac to sie muszą znac, a co za tym idzie odwiedzać dany serw, a nie przelotnie, atmosfere budują ludzie a nie serw, pozatem z twojego tonu wyraźnie widze ,że marzy ci sie super sieć serwerów, zeby pobić nula i zając pierwsze miejsce, zeby ludzie mówili, uaaaa, serwer jmk, bijmy pokłon przed miszczem i jego serwerem. Chcesz szybko, dużo i dostać wszystko w jak najkrótszym czasie. Z tego co widze, to dobrze ,że solid zabrał kompa i nie doszło do współpracy, bo mamy dobry, cichy serwek , gdzie liczy sie gracz, a nie jakaś masówka i w ciągu 3-4 dni od odpalenia mamy prawie codziennie komplet, więc to twoje wyczyny mi nie imponują.


A co do cs, source to chyba nie widzisz co sie dzieje, ludzie już kupują i grają, sam zbieram kase, ponadto nie wyśmiewaj tych kuponów które były w obrocie bo około 20 szt poszło na allegro w ciągu ostatnich 2 miesięcy, więc gracze są i będą i nie spodziewaj się ze będzie tak ze jednego dnia wszyscy sie przesiadają z 1.6 na cs:s, będzie tak jak było z 1.5, ze grało sie w obydwie wersje aż w końcu wyłączyli 1.5. tak będzie i tym razem. Powstaną serwy i ludzie powoli będą wsiąkac na nie, będą grali w obydwie wersje ,aż w końcu przetoczą sie calkowicie, to narmalna kolej postępowania.


Co do ligi to znowu wychodzi na to ,że chcesz robić serw dla nie wiadomo kogo, wspomniałes tam ,ze nie może byc nigdzi nic o tca, no chyba ,że będziemy w pierwszej 10. Buahahaha, jesli myślisz , ze na to zwalą sie same najlepsze klany w polsce to mnie rozbawiłeś, a słabszym dajesz kopa w du,pe brawo poprostu, dramat w 2 aktach :hahaha: , lige robi sie dla wszystkich graczy, a nie dla super zamiataczy, granie w takiej lidze to wyróznienie dla wszystkich, nagrodą dla najlepszych są miejsca które zajmują, a dla słabszych to super zabawa i ciężka praca w szlifowaniu swoich umiejetności, no ale z tego co widze, to ty chcesz super pro squady , a reszta niech spada na drzewo. tca mogło by być wymienione jako klan który robi przy serwie i o to chodziło solidowi.
_________________
Life is a sorrow... it's sad, so sad...
 
jmk


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 14
Wysłany: Pon 29 Lis, 2004 08:13   

patterson napisał/a:
,że marzy ci sie super sieć serwerów, zeby pobić nula i zając pierwsze miejsce, zeby ludzie mówili, uaaaa, serwer jmk, bijmy pokłon przed miszczem i jego serwerem.

Zabawne, wszedłeś chociaż raz na serwer? Nigdzie tam nie jest napisane 'make by jmk' albo chociaz zeby moje gg było podane czy kto jest headadminem

patterson napisał/a:
Chcesz szybko, dużo i dostać wszystko w jak najkrótszym czasie.

Hahaha litości, a co skoro mam środki i możliwości to stworze więcej serwerów żeby rozwinąć scene cs pl o jakieś 'znośnie' serwery, TO CZEMU NIE? Nie mierz ludzi swoją miarą.

patterson napisał/a:
A co do cs, source to chyba nie widzisz co sie dzieje, ludzie już kupują i grają, sam zbieram kase, ponadto nie wyśmiewaj tych kuponów które były w obrocie bo około 20 szt poszło na allegro w ciągu ostatnich 2 miesięcy, więc gracze są i będą i nie spodziewaj się ze będzie tak ze jednego dnia wszyscy sie przesiadają z 1.6 na cs:s, będzie tak jak było z 1.5, ze grało sie w obydwie wersje aż w końcu wyłączyli 1.5. tak będzie i tym razem. Powstaną serwy i ludzie powoli będą wsiąkac na nie, będą grali w obydwie wersje ,aż w końcu przetoczą sie calkowicie, to narmalna kolej postępowania.

Serwer css awacomu stał tydzień, za namową Puchacza ( zrobił to jakoś po Solidzie i wkońcu się ugiołem ), pomimo reklamy na boardzie ( mady by Puchacz a nie ja, Solid czytaj autora tematu :* ) i siedzenia na serwerze paru osób z otoczenia Puchacza no i on sam, tłumów nie było, ba serwer stał puściutki.

patterson napisał/a:
Co do ligi to znowu wychodzi na to ,że chcesz robić serw dla nie wiadomo kogo, wspomniałes tam ,ze nie może byc nigdzi nic o tca, no chyba ,że będziemy w pierwszej 10. Buahahaha, jesli myślisz , ze na to zwalą sie same najlepsze klany w polsce to mnie rozbawiłeś, a słabszym dajesz kopa w du,pe brawo poprostu,

Jakiego kopa? Liga bedzie na tyle profesjonalna żeby klany z 'górnej półki' wzieły udział, zreszta o sędziowaniu turnieju gdzie grała połowa 'słabszych' wiedzą najlepiej admini serwera sulechowskiego.
 
LiqS
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Lis, 2004 09:22   

Mientus, ale nie jeździj po ambicjach jmk. Chce to sobie stworzy lige. Kto tam będzie grał to sie okaże. Skoro tak cie to śmieszy to...() zachowaj to dla siebie !! I nie odgryzaj sie w żaden sposób, bo tak odczytuje twoje posty...

A co d jmk... Narazie przeczytałem tylko pierwszą rozmowe na GG. I uwarzasz, że twoje zdanie nie jest najważniesze...

Teksty:

Narazie chce skupić się na CS 1.6...

Chcę niedługo ruszyć z e-ligą...

Przecież to są tylko twoje wymysły... wg tylko twojego zdania... A solid miał być również HA równym z tobą. A mimo to jego propozycje odrzucałeś. Twoje miały pierwszorzędne znaczenie, i to jak decydujące...
AWACOM nic Ci nie mógł narzucać jakie miałeś stawiać serwer... Przynajmniej tak wniskuje, skoro dałeś sie nakłonić na postawienie serwera CSS, i postawiłeś go mimo tego, że AWACOM chciał 1.6 :lol:
 
patterson



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 193
Wysłany: Pon 29 Lis, 2004 10:12   

Ja sie nie wypowiadam już to było moje zdanie i nie będe sie już mieszał, bo znowu powstaną lektury, kłótnie itd, itp, powiem tylko to, cholera solid, po 3 linijkach rozmów widze ,ze ten serw by nie powstał na równych warunkch, było trzeba to odrazu kopnąć w pupe i robić po swojemu :D
_________________
Life is a sorrow... it's sad, so sad...
 
Gepardzik
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Lis, 2004 10:26   

jmk a pisałeś już, że skończyłeś temat...
 
jmk


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 14
Wysłany: Pon 29 Lis, 2004 14:47   

Cheetah napisał/a:
jmk a pisałeś już, że skończyłeś temat...

eh racja, niektórych nie przegadasz ani nie naprawisz ;] kończe :* peace cu on LAN
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 29 Lis, 2004 15:08   

Rozmowy, zes dał w zupełnie odwrotnej kolejności ale da się to zauwazyc z treści
Cytat:
Solid (10-09-2004 17:19)
awacom.net][TCA & SeV Arena 1.6 TP
awacom.net][TCA & SeV Arena 1.6 CW
JMK (10-09-2004 17:20)
gry.awacom.net | TCA & SeV Arena TP
gry.awacom.net | TCA & SeV Battle TP

Sam dałeś taką propozycję przytakując mi jednocześnie ze sie zgadzasz. Mój klan i gracze sie składali wiec chciałem, aby nazwa była podobna do tej za czasów wavelanu. Przytakujac mi, spowodowałeś, że wszyscy sie ucieszyli.

Potem powiedziałeś ze rusza e-liga i bez zadnego 'ale' oznajmiłeś ze nazwy takie nie bede, a oprócz takich z TCA dałem też np to:
Cytat:
www.gry.awacom.net| Alpha
www.gry.awacom.net| Delta
www.gry.awacom.net| Bravo


Żeś kilka postów wcześniej napisał:
Cytat:
...a to www, a to odzielna nazwa, odrazu chciałeś z butami wchodzić w portal ( który jest moim projektem niezależnym od serwerów ) do tego chciałeś miejsce na strone www...

a w rozmowie mówisz wyraźnie:
Cytat:
Solid (28-09-2004 21:01)
a mowiłe� ze serwery i portal to rózne rzeczy
JMK (28-09-2004 21:01)
wtedy a teraz bedzie inaczej


Sam widzisz, ze sobie zaprzeczasz. Dziwnym trafem fakty się ciągle zmieniają. Szkoda, że nie zamieściłeś słów jak mówiłeś ze planują moze cię jakoś zatrudnić. Nie przyśniło mi sie. Wiedz jednak, ze jakby mi sie dysk nie spalił, to sam wkleiłbym te rozmowy. Ale kto wie. Dane na talerzach ciągle są. Moze sie kiedyś doczekam taniej renowacji hdd.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
Allor


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 12
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pon 29 Lis, 2004 17:07   

heeh ujmę to tak jesteście porąbani kompletnie ;) heheh jak to czytam to jumpek ma rację i Solid marację ale masajrka namieszane jaK nie wiem :rotfl2:

[ Dodano: Wto 28 Gru, 2004 17:50 ]
Ehhhh OH MY GOD z tego niedługo sięzrobi prawdziwy tasiemiec .... :) Dajcie spokój i już macie to co macie cieszycie się i nie marudzić ja nie mam tego i cio kurde we Solid jmk UKRADLIŚCIE mi providera wy chu..... jedne Miło WAm?? mi nie ;)
_________________
Do you want to kick me just do it... Why not why why ??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.