CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: teczufka
Czw 26 Paź, 2006 22:47
Sprawa bydzia.pl - "krótkie" kłótnie.
Autor Wiadomość
rotfl666


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 11
Skąd: Kanada
Wysłany: Pią 09 Gru, 2005 12:13   

jmk napisał/a:
rotfl666 napisał/a:
latasz po boardach i wszedzie wywolujesz klotnie i dyskusje, wszedzie na sile probujesz udowodnic swoje racje mimo ze do konca nie wiesz na jaki temat dyskutujesz i przy tym wszystkim smiesz innych nazywac mlodziezowymi czy ludzmi za firewallem

Latam po boardach? Obecnie jestem aktywny tylko na boardzie PL i tym forum, na boardzie ze względu na dział cheaterzy ( sprawdz ile postów właśnie jest z tego działu ) no a reszta to poprostu posty z pogranicza moderacji :) jezeli piszesz ze "nie wiem na jaki temat dyskutuje" to proszę przytocz jakieś posty bo śmiem twierdzić że nie czytałeś ich ze zrozumieniem. Przepraszam ale Ciebie który wypisuje "zal.ru", to rzeczywiście nie można nazwać znudzonym młodzieńcem zza firewalla, wyjasnij mi co oznacza "zal.ru", czy używanie tego determinuje twoje lenistwo przed napisaniem "jesteś żałosny" czy też solidaryzujesz się z Rosją tylko nie wiesz jak piszę się "żal" po rosyjsku. Służy to tylko po to żeby twoi koledzy, którzy czytają twoje posty pomyśleli że jesteś innowatorem, że coś sam wymyśliłeś, że to jest na czasie, że tak trzeba, żeby Ciebie szanowali.

No dobra, wiec masz. Zal.ru - jesteś żałosny jak rosyjski pastuch z syberii ktory nic nie wie, ale w tematy sie wciska.

jmk napisał/a:
rotfl666 napisał/a:
wszyscy cie maja dosyc na boardzie, ty i te twoje przechwali... az dziw bierze ze nie wkleiles tu linka z najpopularniejszymi serwerami aby sie pochwalic ze twoj jest pierwszy, a nastepnie wysmiac wszystkich w stylu 'nie moja wina ze was nie stac na gamesnet 30slotow. zygam twoimi postami z boarda i mialem nadzieje ze tu nie zajrzysz a jednak :F zaaaaal idz sie zajmij turniejami bo moze ci to wychodzi... na boardach maja cie juz ludzie dosyc wiec nara

Wszyscy czyli pare "nowicjuszy" i "użytkowników" ze starzem 4ro miesięcznym? Dostaje PM od starszych użytkowników boarda z tekstami typu: "odpuść dzieciakom" albo "na boardowe dzieci sił nie starczy"... i to niestety prawda, nikt nie walczy z nierzetelnością na boardzie, z dziecinadą, z "młodzieżowym stylem", dlatego tacy jak Ty hasają spokojnie w trawie. Co do tych 30 slotów to taka jest prawda, ciężko przeboleć że ktoś jest drugi a ktoś pierwszy i pomijając fakt że komuś "zal tylek ściska" i zaczyna wypisywać bzdury na mnie to potwieradzam: "jestem bardzo zadowolony że moje serwery są bardzo popularne ( jak nie najpopularniejsze )", czemu nie? TO MOJE DZIAŁANIA, MOJA KASA NA SERWER, MOJE ADMINISTROWANIE, nie obieraj mi mojej radości tylko przez to że jesteś "gorszy" w tym czy innym rankingu. Jednakże oba rankingi są dość wiarygodne ( przeanalizuj sobie na jakiej zasadzie są ustalano - co oczywiście dopisywałem na boardzie ). Kończę ten wątek bo stanowczo nie na temat.

Ta, bo wg ciebie popularnosc serwera to jego budzet i ilosc slotow :F A najlepsze było twoje tlumaczenie odnosnie tego ze wyznacznikiem popularnosci serwa moze byc to jak długo ludzie siedzą w nocy na serwerach. Głupszego wykrecenia sie z argumentu nie slyszalem. Ale to jest twoja cecha. Wpieprzasz sie w dyskusje i mimo ze dostajesz odpowiednie argumenty nie wiadomo jak bardzo trafne to i tak sie od nich probujesz wywinac nie wiadomo jak głupia odpowiedzia. zal.ru - wytłumaczenie wyzej.
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 09 Gru, 2005 12:54   

jmk napisał/a:
.:Solid_Snake:. napisał/a:
nie jest Ci znana, ale jednak ze był to jakiś DZIECIAK to odrazu widziałeś i powiedzieli ze krecił się w firmie, mimo ze ja w siedzibie awacomu nigdy nie byłem. Nice :F Kolejne "kolorowanie" faktów"

OMG może był jeszcze ktoś? Kogo to obchodzi, odwiedziłem awacom ( nie "przez" Ciebie tylko przez ulotkę w mojej klatce ) w piątek, pogadałem, przedstawiłem im ofertę na piśmie, statystyki, mieli zadzwonić po weekendzie a telefon dostałem od szefa w dzień później. Nie koloruje faktów tylko ( jak już pisałem ) przestawiłem to co wiem.

Jak "OMG moze był jeszcze ktoś" to w ogole po co to piszesz? Dodając jeszcze tekst "widocznie nie poważnie podeszli do Ciebie" czyli ewidentnie wskazujesz ze to byłem ja. Czyli tak jak powiedziałem, koloryzujesz.
jmk napisał/a:
Uh nie pamięta się rozmów z gadu-gadu... i hdd się skasowało? O jejku jak to piszesz wszystko "jakoś dziwnym trafem".

Już w tym topicu i już rok temu to tutaj pisałem, wiec nie pisz mi że dziwnym trafem :F
jmk napisał/a:
.:Solid_Snake:. napisał/a:
Skąd wiesz co jest zgodne z prawdą, a co nie, jak mnie poprostu nie znasz. Dla przykładu - pozer, młodzieżowy. To tylko z jednego postu.

Za to Ty mnie znasz, możesz wypisywać mi na gg takie rzeczy gdy w rzeczywistości nic Ci nie "ukradłem".

Wiec jak masz to archiwum, to pokaz tą rozmowe, a Cie przeproszę, bo tekst byłby nie na miejscu jeśli coś takiego napisałem, w co wątpię. Jak nie masz to zamilcz.

jmk napisał/a:
.:Solid_Snake:. napisał/a:
Chodziło mi o to, że dawałeś mi nie raz do zrozumienia, że nic nie wiedziałeś o tym ze byłem w awacomie, ani ze ktos tam był. Ba! Nawet sie wykrecałeś słabą pamiecia ze nie pamietasz jak Ci to na gg napisałem. Cwany jesteś. Rozmowe z przed półtora roku mam Ci wyciagnac, dlatego ze wiesz dobrze ze poszły wraz z hdd, co zresztą pisałem w tym tych tematach

Kolejny przykład, że nieznajomość kogoś nie przeszkadza Ci w opluwaniu ludzi, tak mam bardzo słabą pamięć, a rozmowa z Tobą o tym jak masz "jakiekośtam" providera nic dla mnie nie znaczyła.

Widze ze Ty nadal nie jestes w temacie. Gdzie tu kogoś oplułem? Ciągle sie tego trzymasz i jak uparty osioł próbujesz niezauważyć tego ze jedna z opcji była poparta bardzo mocnymi dowodami w postaci archiwum GG i jak dalej widać, osobistego przyznania sie do robienia takich rzeczy. I jakby tego było mało, pisząc, że jest taka opcja wyraźnie podkreśliłem ze nie jest to nawet sprawdzone, aczkolwiek jest bardzo możliwe.
A co do Twojego przykładu - napisałem w tym temacie jak sprawe widziałem z mojej strony, Ty wpadłeś tłumacząc sie słabą pamiecią, zaczołeś coś krecić, potem dałeś nawet archiwum GG, z ktorego i tak ludzie wywnioskowali ze to ja miałem racje. Ja jednak sprawe zamknołem bo tego czy masz słabą pamiec czy nie nie moge Ci udowodnic. Ty jednak teraz to odkopałeś gdyż w/g ciebie "znooff" kogos oplułem, co w świetle w/w faktów jest bzdurą.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
_rOsO_



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 301
Skąd: ŚZ
Wysłany: Pią 09 Gru, 2005 14:05   

jmk teraz wiem nie umiesz czytać dziecko moje drogie. Nie zwracasz też uwagi na przecinki i kropki :) Ronin przyznał sie do zastraszania. ( to jest koniec jednego zdania ) Oraz powiedział, ( przerwa w zdaniu zwana przecinkiem ) że nie jest odpowiedzialny za wyłączenie (zniknięcie bydzi). ( kropka i koniec zdania drugiego ).

Wiesz na Board świat cie już znienawidził, ( przerwa czyli inaczej przecinek ) za twoje wymysły i próby podburzeń, (przecinek czyli przerwa ) więc jak już mówiłem, ( przerwa ) wyjdź, ( czyli kilka kroków zrób z tego forum ) zamknij drzwi ( taki prostokąt z zamkiem i klamką ) i wywal klucz. (takie coś do zamka z ząbkami ( innymi niz twoje w ustach :P ), ( przerwa zdania w nawiasie) koniec zdania )

Mam nadzieję, że w jakiś sposób pomogę ci zachwycić Panią od Polskiego i Rodzine :papa2:

Nic nie osiągniesz, swoim gadaniem, pozbawionym sensu. Ale wiesz co idź wywal zboże z jakiegoś pociągu, później skocz na solar to może sie do Sejmu załapiesz.

PaPa ty mój Forumowy Zadymiarzu

aha spodobało mi się, jak cytujesz dowolnie sklejone kawałki wypowiedzi :) Też postanowiłem spróbować :)
jmk napisał/a:
...Kolejny przykład, że nieznajomość kogoś nie przeszkadza Ci w opluwaniu ludzi...TO MOJE DZIAŁANIA, MOJA KASA NA SERWER, MOJE ADMINISTROWANIE...jestem bardzo zadowolony że...pogadałem...w dzień później...przestawiłem...się...Uh...ukradłem...ci...gg...Latam...Obecnie jestem aktywny...no...z Rosją...z dziecinadą...jestem...innowatorem...mam...dziecko...wskazuje na mój wiek...pustke...
_________________
... ruszyłem złapać ten dzień zanim minie ...
Ostatnio zmieniony przez _rOsO_ Pią 09 Gru, 2005 14:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Pią 09 Gru, 2005 14:05   

jmk,
http://img211.imageshack....ellslike4da.jpg
_________________
 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Pią 09 Gru, 2005 14:06   

_rOsO_ napisał/a:


aha spodobało mi się, jak cytujesz dowolnie sklejone kawałki wypowiedzi :) Też postanowiłem spróbować :)
jmk napisał/a:
...Kolejny przykład, że nieznajomość kogoś nie przeszkadza Ci w opluwaniu ludzi...TO MOJE DZIAŁANIA, MOJA KASA NA SERWER, MOJE ADMINISTROWANIE...jestem bardzo zadowolony że...pogadałem...w dzień później...przestawiłem...się...Uh...ukradłem...ci...gg...Latam...Obecnie jestem aktywny...no...z Rosją...z dziecinadą...jestem...innowatorem...mam...dziecko...wskazuje na mój wiek...pustke...




ahahhahahahahhahaha DOBRE
_________________
 
 
jmk


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 14
Wysłany: Pią 09 Gru, 2005 18:47   

rotfl666 napisał/a:
No dobra, wiec masz. Zal.ru - jesteś żałosny jak rosyjski pastuch z syberii ktory nic nie wie, ale w tematy sie wciska.

Młodzieżowy żart czy co? Chciałbym wierzyć że rzeczywiście pastuch z Syberii jest żałosny aczkolwiek to tylko twoje głębokie uprzedzenie do ciężko pracujących Rosjan z Syberii.
rotfl666 napisał/a:
Ta, bo wg ciebie popularnosc serwera to jego budzet i ilosc slotow :F A najlepsze było twoje tlumaczenie odnosnie tego ze wyznacznikiem popularnosci serwa moze byc to jak długo ludzie siedzą w nocy na serwerach. Głupszego wykrecenia sie z argumentu nie slyszalem. Ale to jest twoja cecha. Wpieprzasz sie w dyskusje i mimo ze dostajesz odpowiednie argumenty nie wiadomo jak bardzo trafne to i tak sie od nich probujesz wywinac nie wiadomo jak głupia odpowiedzia. zal.ru - wytłumaczenie wyzej.

Nie wiem skąd znasz moje przekonania na ten temat i wypowiadasz się za mnie, nigdzie nie pisałem że popularność serwera zależy od jego "budżetu" ( pomijając fakt że utrzymanie moich serwerów mnie nic nie kosztuje ), co do tego "siedzenia nocą" to kompletnie Ciebie nie rozumiem, bo nigdy nie pisałem że wyznacznikiem popularności jest jak ludzie długo siedzą na serwerach ( pomijając fakt że u mnie na serwerach od 2 rano już pustki ). Reasumując, daj sobie spokój z pisaniem bo nie rozumiesz co piszesz i o czym.
.:Solid_Snake:. napisał/a:
Jak "OMG moze był jeszcze ktoś" to w ogole po co to piszesz? Dodając jeszcze tekst "widocznie nie poważnie podeszli do Ciebie" czyli ewidentnie wskazujesz ze to byłem ja. Czyli tak jak powiedziałem, koloryzujesz.

Ewidentnie to wskazujesz sam na Siebie, nie napisałem że byłeś w siedzibie firmy ( tak mi się wydaje, powiązując fakt tego że: a) powiedziałeś że załatwiałeś coś z awacomem, b) w awacomie powiedzieli mi że nie byłem pierwszą osobą u nich z taką propozycja ). Zreszta co to ma do związku że potrafisz opluć ludzi i określać ich jako złodziei.
.:Solid_Snake:. napisał/a:
Wiec jak masz to archiwum, to pokaz tą rozmowe, a Cie przeproszę, bo tekst byłby nie na miejscu jeśli coś takiego napisałem, w co wątpię. Jak nie masz to zamilcz.

Haha możesz nie wierzyć ale takie groźby od dzieci poniżej 18 roku życia kasuje bo nieletnich nie karzą, ja natomiast byłem dorosły i wtedy już nie "było mnie stać" na rozwiązanie takich pomówień na swój sposób... szkoda byłoby trafić do więzienia w ramach zrękompensowania dyshonoru.
.:Solid_Snake:. napisał/a:
Widze ze Ty nadal nie jestes w temacie. Gdzie tu kogoś oplułem? Ciągle sie tego trzymasz i jak uparty osioł próbujesz niezauważyć tego ze jedna z opcji była poparta bardzo mocnymi dowodami w postaci archiwum GG i jak dalej widać, osobistego przyznania sie do robienia takich rzeczy. I jakby tego było mało, pisząc, że jest taka opcja wyraźnie podkreśliłem ze nie jest to nawet sprawdzone, aczkolwiek jest bardzo możliwe.
A co do Twojego przykładu - napisałem w tym temacie jak sprawe widziałem z mojej strony, Ty wpadłeś tłumacząc sie słabą pamiecią, zaczołeś coś krecić, potem dałeś nawet archiwum GG, z ktorego i tak ludzie wywnioskowali ze to ja miałem racje. Ja jednak sprawe zamknołem bo tego czy masz słabą pamiec czy nie nie moge Ci udowodnic. Ty jednak teraz to odkopałeś gdyż w/g ciebie "znooff" kogos oplułem, co w świetle w/w faktów jest bzdurą.

Oplułeś traktujesz zbyt dosłownie, oskarżyłeś Ronina o związek jego działań z przerwą działania serwera bo kiedyś powiedział o jedno słowo za dużo, ze sprawy błachej zrobiłeś niemalże kamieniowanie Ronina, tak samo było kiedyś ze mną, kiedy "ukradłem Ci prowidera", wtedy też na tym forum, we wspomnianych juz niejednokrotnie topicach przez Ciebie, żaliłeś się całemu "serwerowemu społeczeństwu" jak to po rozmowie gadu-gadu, bezczelnie pojechałem odrazu do awacomu i "wygryzłem Ciebie z providera". Podkreślam napisałeś to bez podawania dowodów, tylko jakieś niejasne domysły tak jak w sprawie Ronina teraz... finały są niestety inne, ja nadal u niektórych uchodzę za złodzieja natomiast ( i chwała za to ) Ronin został oczyszczony z zarzutów.
_rOsO_ napisał/a:
jmk teraz wiem nie umiesz czytać dziecko moje drogie.

To czy jestem dzieckiem czy nie, zapraszam do przedyskutowania tego osobiście ze mną w cztery oczy - 14-15 stycznia 2005 ESL & PCL LanSerie3 w Multikinie w Bydgoszczy, nawet zapewnie Ci bezpłatny nocleg, tylko przyjedz.
_rOsO_ napisał/a:
Mam nadzieję, że w jakiś sposób pomogę ci zachwycić Panią od Polskiego i Rodzine

Nie używaj stwierdzenia o mojej polonistce tymbardziej o mojej rodzinie bo nie znasz ich i nie masz prawa wypisywać cokolwiek o nich.

Sklejone kawałki bardzo są młodzieżowe, widać że zamiast przestawiać fakty lubisz się zabawiać w błazna forumowego - widać takich ludzi też trzeba żeby w Polsce toczyły się dyskusje. Pomijając fakt że nie odróżniasz cytowania od celowego wyciągania wyrazów z tekstu w nowy sens. Symbol [...] też Ci jest pewnie obcy, mówi się trudno.

VorteX^^ czy też obrazki wyrażają jakieś twoje uczucia czy tylko chciałeś pokazać kolegom?
 
sidney



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 256
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią 09 Gru, 2005 18:55   

jmk odejdz tak samo szybko jak przyszedles :/ niewiadomo skad i niewiadomo po co tutaj sie zjawiles. Nikt cie tu niechce
_________________

 
jmk


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 14
Wysłany: Pią 09 Gru, 2005 18:59   

sidney napisał/a:
jmk odejdz tak samo szybko jak przyszedles :/ niewiadomo skad i niewiadomo po co tutaj sie zjawiles. Nikt cie tu niechce

Nie Tobie o tym decydować, to forum publiczne, przestrzegam regulaminu.
 
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Pią 09 Gru, 2005 19:27   

jmk az mi sie ciebie czytac nie chce... :/
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 09 Gru, 2005 19:32   

jmk napisał/a:
.:Solid_Snake:. napisał/a:
Wiec jak masz to archiwum, to pokaz tą rozmowe, a Cie przeproszę, bo tekst byłby nie na miejscu jeśli coś takiego napisałem, w co wątpię. Jak nie masz to zamilcz.

Haha możesz nie wierzyć ale takie groźby od dzieci poniżej 18 roku życia kasuje bo nieletnich nie karzą, ja natomiast byłem dorosły i wtedy już nie "było mnie stać" na rozwiązanie takich pomówień na swój sposób... szkoda byłoby trafić do więzienia w ramach zrękompensowania dyshonoru.


Wiesz co? Kręcisz jak cholera. Palnołeś coś i teraz bez naginania faktów wykręcić się nie potrafisz. Mówisz, że nazwałem złodziejem, co sobie nie przypominam i tak! Śmiem twierdzić że wierutną bzdurą jest to, że jak tylko ktoś nieletni grozi Ci na gg, to odrazu wchodzisz do histori i wpis kasujesz.

I teraz pytanie. 28 lipca konczyłem 18 lat. Jeśli Cie tak nazwałem przed tą datą, to znaczy że nie miałem 18 lat, to fakt. Ale we wrześniu gadałeś ze mną normalnie na temat współpracy. Gdybym Cię nazwał przed skończeniem 28 lipca 18 lat, a tak jak Ty to teraz mowisz, był dla Ciebie dyshonor, to bys poprostu ze mną nie rozmawiał na temat wspópracy i tyle.

jmk napisał/a:
Oplułeś traktujesz zbyt dosłownie, oskarżyłeś Ronina o związek jego działań z przerwą działania serwera bo kiedyś powiedział o jedno słowo za dużo, ze sprawy błachej zrobiłeś niemalże kamieniowanie Ronina

Ty masz naprawde problemy z czytaniem jak to tu niektórzy mówią i chyba koniecznie nie chcesz zauważyć, że napisałem że jest takie prawdopodobieństwo, a nie, że jest to pewne. I już powiedziałem, nie wtrącaj się jak nie masz pojecia o czym mówisz. "Jedno słowo za dużo" to to nie było. Nie były to dwa słowa, to było kilka rozmów.

jmk napisał/a:
tak samo było kiedyś ze mną, kiedy "ukradłem Ci prowidera", wtedy też na tym forum, we wspomnianych juz niejednokrotnie topicach przez Ciebie, żaliłeś się całemu "serwerowemu społeczeństwu" jak to po rozmowie gadu-gadu, bezczelnie pojechałem odrazu do awacomu i "wygryzłem Ciebie z providera". Podkreślam napisałeś to bez podawania dowodów, tylko jakieś niejasne domysły tak jak w sprawie Ronina teraz... finały są niestety inne, ja nadal u niektórych uchodzę za złodzieja natomiast

Napewno to uchodzisz u ludzi za pieniacza i człowieka, który widzi tylko i wyłacznie swoją rację. To Ci moge zagwarantować bo juz takie głosy nieraz dostawałem. I tak samo jak wyzej, tutaj nie chcesz dostrzec, że ja Cie nie oskarżałem nigdzie o to, że perfidnie po mojej rozmowie pojechałeś do awacomu. Napisałem jak to wygladało z mojego punktu widzenia, a wygladalo dokladnie tak, ze raz gadalismy na ten temat, a po kilku tygodniach Ty miales tam serw. I tak to tez napisałem:
.:Solid_Snake:. napisał/a:
W miedzyczasie załatwiałem nowego porządnego providera. Miałem już ustalone z AWACOMEM , że dostane łącze, niestety nie potrzebnie powiedziałem o tym jmk, no i jakoś dziwnym trafem nagle on miał dla swojego serwera sponsoring w postaci 4MBit z Awavomu nie ja.

I to że to Ty dalej rozdrapałeś ten wątek co można przeczytać na początku tego tematu, gdzie dokładnie na ten właśnie cytat odpowiadasz.

jmk napisał/a:
VorteX^^ czy też obrazki wyrażają jakieś twoje uczucia czy tylko chciałeś pokazać kolegom?
Nie wiesz co chciał wyrazić? Szkoda, bo jakos tutaj nikt nie ma problemu z odczytaniem i zrozumieniem słów "*cenzura* pathetic" ;/
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.