CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Prośba o admina...
Autor Wiadomość
z4ix aka apU#


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 3
Wysłany: Wto 07 Gru, 2004 21:33   Prośba o admina...

- Imię : Mariusz
- Nick : z4ix aka apU#
- Klan : Elite Gaming Order Poland (eGo.pl)
- E-Mail : synekbyd@boxpl.com
- GG : 4668103
- Wiek : 16
- Steam ID:0:1:1611742

Dlaczego składam prośbe o admina... ? Pytanie jest dość proste... Lubie miją kulture podczas grania szczególnie na severach TP... Mały ping na Bydzi... Umiem przestrzegać pewne zasady ktore panują na serverku... Nie lubie osob ktore podczas grania sie strasznie denerwują... Zaczynają przeklinać i np. wyzywać innych... Śpiewac dla rozluzienia i wkurzać innych... Ostatnio zauwazylem takie coś na Bydzi nagle wszyscy co mieli mikrofony zaczynali spiewac... No fajnie... Bo spiewali nawet ladnie ale innych to wkurzało... Prosilem ich zeby sie uspokoili ale nic... Zaczynali wyzywac od downow i inne sprawy ze np. mam jakies kompleksy... Nie było wtedy na servwie admina... I to mnie zmartwiło... I dla tego pisze tą proźbe o admina... Bo moze ja bede tez dobrym kandydatem na admina... Oczywiscie jesli byla by taka mozliwosc to jestem do waszej dyspozycji zeby mnie sprawdzić... Oczywiscie poczekam na decyzje... Tyle ile trzeba...

Pozdrawiam... Mariusz Rasch... :P


Sorry , za błędy ortografoczne ale jestem dyslektykiem....
 
LiqS
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Gru, 2004 21:41   

OMG :x

Kim jesteś wogóle... Pierwszy raz Cie spotykam. Na serwq ani razu cie nie widziałem. I myślisz, że od razu na powitanie czeka na Ciebie admin ?? :wow: Bydzia to nie jest akcja charytatywna...

Oczywiście, że NIE !!
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 07 Gru, 2004 22:44   

NIE, na teraz. Mówiłem Ci na gg. Daj się poznać. Pierwszy dzień na serwie i już admina. Nie znamy Cie. Nie dajemy adminów obcym ludziom. Musimy Cie poznać, zobaczyć jak się zachowujesz. Narzie nie. Narzie, ale to nie znaczy ze sytuacja się zmieni. To zależy od Ciebie i Twojego zaangażowania. I nie skłądaj ponownej proźby za 2-3 dni tak jak r^6 bo go to już zdyskwalifikowało.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
z4ix aka apU#


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 3
Wysłany: Śro 08 Gru, 2004 14:51   

Cytat:
(...)jesli byla by taka mozliwosc to jestem do waszej dyspozycji zeby mnie sprawdzić...


W domyśle chodzi tez zeby mnie poznać...
 
LiqS
[Usunięty]

Wysłany: Śro 08 Gru, 2004 15:59   

A jak sobie to sprawdzenie wyobrażasz. Bo mi sie wydaje, że np. wejdziemy na serwer ty sie "zaprezentujesz" i that`s all. Tymczasem tu potrzeba dużo więcej czasu (miesiąc, nawet ponad) :chytrus:

Zamykam temat...

Zgłoś sie jak będziesz uwarzał, że masz szanse dostać admina i jak będziesz gotowy... :papa2:

Tylko pomysl trzy razy zanim złorzysz prośbe czy już warto...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.