CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
PRZYDALA by sie jakas nowa mapa!!!!!!!
Autor Wiadomość
B_S_E


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 69
Skąd: WArSzaWa
Wysłany: Pią 24 Gru, 2004 22:14   PRZYDALA by sie jakas nowa mapa!!!!!!!

No wiec tak gram tu codziennie i nalogowo bo na sulechowie mam pieknego BANA ale denerwuje mnie kilka zeczy,a mianowicie MAPY >pewnie myslicie sobie boze co ten ***cenzura*** B_S_E znowu chce? :)
1 >chce poruszyc temat TAKI CIAGLE te same mapy >dust2 dust aztec nuke zygac sie chce ile to mozna razy dziennie grac na tych samych mapach? nie ma dnia zeby ktoras z tych map sie nie pojawila
NP:gracze chca zmiany mapy bo gramy na <militi> no to oczywiscie admin daje vota a co jest do wyboru?
no pewnie!!!!! nuke i dust2 :/
wiec mam taka prozbe moze kazdy zaproponuje jakas mape a potem zrobi sie glosowanie na forum? albo cos takiego wydaje mi sie ze to bedzie dobry pomysl przeciez jest mnustwo fajnych map !! !! wiec CZEKAM NA ODPOWIC :papa2:
 
 
piNwin^


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 81
Wysłany: Pią 24 Gru, 2004 22:55   

Po co zaśmiecać serwer niektórymi zbędnymi mapami? Nielepiej zrobić, że admin nie może zmieniac mapy? Może co 5 nextów tylko :D
 
B_S_E


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 69
Skąd: WArSzaWa
Wysłany: Pią 24 Gru, 2004 23:16   

pinwin troche nie na temat:/ nie chodzi o zbedne mapy tylko o to ze ciagle gramy na tych samych?!!!!?!
5 nextow boze pinwin chory jestes? co ty
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 25 Gru, 2004 00:00   

Zasady co do votów są 3 i każdy @ bydzi ma je znać jak amen w pacierzu.
1. KAŻDA MAPA z mapcyklu musi zostać zagrana przynajmniej 15 minut!
2. Dopiero po 15 minutach można dać vote i TYLKO na nextmap. Jeśli vote przejdzie, trzeba znów grać minimum 15 minut do następnego ewentualnego.
3. Jeśli vote nie przejdzie, nie daje się drugiego i mapa jest grana do końca.

Jak się dowiem, że teraz któryś z @ bydzi nie bedzie tego przestrzegał, to straci ten admin flage na vote.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
ljm


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 74
Skąd: Sulechów
Wysłany: Sob 25 Gru, 2004 10:09   

Widzicie ja zawsze wam kaze 15 min grac komu nie pasuje to wyjdzie ale i tak wroci... bo te 15 minut to czas zeby sie umyc, wyqpac, zjesc cos i napic sie i mozna dalej grac :hahaha: . Sa jeszcze wyjatki ale to jak gramy cpl fire... np jest 3/3 a 10 na spekcie sciaga mape... wtedy daje vota.... i Solid Mikolaj byl a ja bana chcem... pytaj BSE ile ostatnio votebanow dalem... na italce :mrgreen: :mrgreen:
_________________

 
 
 
nemrod


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 15
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 25 Gru, 2004 10:59   

ale tu nie chodzi o vote tylko o to, ze nowych map nie ma. na tych starych to juz WH niepotrzebny bo i tak kazdy na pamiec zna wszystkie kamp-sajty i strzela przez sciane zanim dobiegnie. a na nowych jak sie nie pozna jeszcze dobrze to jest fajnie bo trzeba miec "orient express" bo nigdy nic nie wiadmo, a poza tym jak juz gdzies pisalem to stare maja jedna wade - to 3 textury na kilku prostokatach... do dzisiejszych mozliwosci (HL2) brakuje im wiele. so poprostu zaproste. moglyby byc jakies maxymalnie pokrecone i nie tylko na AWP bo sie robi nudno (jak na kabulu) ale takie gdzie se mozna z pompki postrzelac albo innych broni krotko dystansowych (m249 :D )...
pozdro

PS. a voty to i tak zawsze sa na d2 :P cholery mozna dostac
_________________
Jedzmy bo zaczynamy sciemniac :]
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 25 Gru, 2004 11:24   

Dobra, pomyślę nad mapami jakie dodąć.
Narazie oblookajcie aztec3 i dust3.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
shch0ta


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 92
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 25 Gru, 2004 15:45   

ja proponuję de_sunny !! ! :D Chciałbym zauważyć że jest to oficjalna mapa francuskiego laddera ESL :P :P:P ...
_________________
Zawsze ktoś pobiegnie w prawo... ;)
 
 
B_S_E


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 69
Skąd: WArSzaWa
Wysłany: Sob 25 Gru, 2004 15:57   

kurde jak to wyglada bo moze gralem? na serio trzeba pomyslec nad nowymi napami !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo ga na standardach> this is a dull and routine :/
 
 
shch0ta


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 92
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 25 Gru, 2004 16:12   

ściągnij sobie z cs.pl masz w newsach :D ... fajna jest !
_________________
Zawsze ktoś pobiegnie w prawo... ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.