CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
k0d!k - rusher
Autor Wiadomość
piNwin^


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 81
Wysłany: Pon 27 Gru, 2004 16:26   k0d!k - rusher

Witam :/

Chciałbym zgłosić skarge na k0d!ka, bo raszował i obrażał mnie!

Demo obejmuje tylko oczernianie na mnie niestety raszowania nie nagrałem, ale mam w konsoli, proszę H@, a sprawdzenie było to około 16:15 jak go zabiłem, mapa: de_prodigy,

http://pinwin.info/download/kodik.dem - poczekajcie z 10 minut, zanim się wgra na serwer.

Chciłbym prosić H@, aby odebrali k0d!kowi admina, bo niezasługuje na niego.

Pozdrawiam
 
ciasteczkowy



Klan: PI 3.14
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 803
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 27 Gru, 2004 16:39   

stary jak żeś ty nagrywał te demko że nic nie można zrozumieć z tego co kodik gada
_________________
chcieliście wydymać ciastka to teraz ciastek wydyma was :D
 
 
ljm


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 74
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pon 27 Gru, 2004 16:42   Re: k0d!k - rusher

piNwin^ napisał/a:


Chciłbym prosić H@, aby odebrali k0d!kowi admina, bo niezasługuje na niego.

Pozdrawiam


A wzamian tego dac tobie ?? :hahaha: Widze ze ostro walczysz... :hahaha: :hahaha: :hahaha:

ciastek sylwestra jeszcze nie ma prawda :D ? A tu takie jaja ze sie plakac chce ... Pinwin pewnie nagrywa teraz demko kazdemu Adminowi potem skarzy... co by wyeliminowac jakiego , zwolni sie miejsce i Pinwina dobrego porzadnego chopczyka przyjac :rotfl: :rotfl:
_________________

 
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 27 Gru, 2004 16:44   

Pingwin, kodik powiedział "japa" - tyle zrozumiałem, za to ty mu napisałeś na koniec "morda" a do tego na demie nie słychać co ty mówisz. Tymbardziej nie widać, że on raszował mimo ze o to chodzi w tej skardze. Czekamy na wyjaśnienie Pana kod!ka.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
patterson



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 193
Wysłany: Pon 27 Gru, 2004 16:53   

Oglądnołem demko, rasza nie ma, ponad połowy tekstów kodika nie słychac bo taka strzelanina jest, a z tego co słyszałem to nic takiego nie było, jedyna niejasność jaką bym chciał wyjaśnić to fakt tego slaya co tam poszedł, za co był?? bo możliwe , że mi umkło coś
_________________
Life is a sorrow... it's sad, so sad...
 
ToFik
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Gru, 2004 17:01   

Ja tam nie slysze obrazliwych slow, tylko tyle co napisal Solid, a to ze kodik mowi o tym, aby poszedl napisac skarge, to jest normalne u niego on nie lubi sie klucic na serwie, tylko mowi prosto z mostu napisz skarge!! Pingwin co ty mu za dowody przedstawiales, ze go tam zabiles no i co z tego, nie wolno w tej grze zabijac, czy jak, bo nie rozumiem?? Slay poszedl chyba za jakies obrazanie Kodika, ale tez nie wiem dokladnie
 
kodik


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 110
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon 27 Gru, 2004 17:03   

po koleji

slay za obraze : mianowicie wchodze na prodku jako pierszy na resp ct zabijam 1 i gine reszta siedzi i kampi ( w tym pinwin ) i slysze jak gada przez mic : hahahaha jaka lama ahhahaha to slay...

wogle to zaczelo sie od tego ze pinwin dla beki mowil ze ct rashuje pytam kto a ten ze ja i tak na zarty na wesolo a potem mi wmawia ze zrashowalem a jak ci logi udowodnia moj rash ? tym ze mnie zabijasz ..... ja bym prosil o sprawdzenie przez HA ile fragow zrobilem w tym miesiacu ... i na to samo wyjdzie albo ile razy zginelem to tyle razy rashowalem - wedlug ciebie

a jeszcze jakis ty biedny ;( - przyszedl kodik i Cie oczernia az mi sie lezka kreci w oku ;( .. przypomnij sobie swoje teksty

czekam na decyzej z gory i raczej nie mam nic wiecej do powiedzenia .... jedym słowem no comment

a to demko to duzu ukazuje ....... własciwie to slay i odgłosy strzałow
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

mientus: ja tam nic nie widze, brak nagranego rasza, demo słabej jakości na którym słychać tylko strzały, brak dowodów na rasza, slay wytłumaczony, nie ma sie do czego przyczepić.
_________________
 
 
sidney



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 256
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon 27 Gru, 2004 17:12   

kodik nieraszowal bo nigdy nieraszuje przed czasem, a ty sie burkasz niewiadomo o co wiesniaku. Ty zaczales a on ci tylko napisal "japa". Z tego co wiem to ty kiedys go o czity jeszcze posadzałeś, wiec niezdziwilbym sie jakbys teraz wymyslil tego calego rasza.
_________________

 
kodik


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 110
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon 27 Gru, 2004 17:15   

ice napisał/a:
kodik nieraszowal bo nigdy nieraszuje przed czasem, a ty sie burkasz niewiadomo o co wiesniaku. Ty zaczales a on ci tylko napisal "japa". Z tego co wiem to ty kiedys go o czity jeszcze posadzałeś, wiec niezdziwilbym sie jakbys teraz wymyslil tego calego rasza.


to jest swiadek mzoe byc malo wiarygodny bo znam go osobiscie, jest u mnie w klanie i mozecie pomyslec ze go napiuscilem zeby to napisal... ale moze ktos kto byl wtedy na serwerze sie odezwie.....
_________________
 
 
K@Cz@N
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Gru, 2004 17:59   

njapier to trzeba sie uczysc nagrywac demko....no chyba ze miales takie chaxy, ze nie nagraywa dzwieku :hahaha: ... nic na Kodika nie ma...a tak w sumie to Ty zaczeles to wszystko :hahaha:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.