CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
co to za admin??
Autor Wiadomość
dusza


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 6
Wysłany: Śro 29 Gru, 2004 12:12   co to za admin??

siema mam prozbe, zrobcie cos z niektorymi adminami, niektorzy sa wporzadku, ale niektorzy za duzo se pozwalaja odkad dostali admina na serwerze. dostalem bana za to ze napisalem "paly nie raszowac", a napisalem to po ktorejs osobie z kolei, a ct non stop raszowali, myslalem ze nie ma zadnego admina ze oni se robia co chca, zadnego pozadku na serwerze nie wiem wogule od czego sa ci admini (nie mowie o wszystkich, sa spoko admini i sa tacy ktorzy nie powinni byc adminami). nagle zobaczylem napis "dusza chcesz za paly" i potem tylko bylo kicked and ban:/. Bardzo bym byl wdzieczny gdyby ktos zrobil selekcje wsrod adminow bo jest ich duzo a paru z nich jest tylko po to zeby sie popisywac ze oni moga mi slapa dac albo kicka kiedy chca czy bana. pozdrawiam:)
 
 
patterson



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 193
Wysłany: Śro 29 Gru, 2004 12:18   

jeśli wnosisz skarge to podaj, czas i mape na której doszło do incydentu.
_________________
Life is a sorrow... it's sad, so sad...
 
dusza


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 6
Wysłany: Śro 29 Gru, 2004 12:20   co to za admin

to bylo na de_nuke jakies 20 minut temu albo 15
 
 
tiop



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 141
Skąd: stamtąd
Wysłany: Śro 29 Gru, 2004 12:44   

byłem wtneczas na serwie fakt dużo osób krzyczało aby ct ne raszowało ale to było po upłynięciu 1 min. No a że dostałeś bana za te słowa to lekka przesada moim zdaniem
_________________
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
 
 
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 29 Gru, 2004 13:16   

również byłem wtedy na serwie i zgadzam się że wiele osób krzyczało żeby ct nie raszowało ale t nie było bez winy gdyż duża część kampiła na respie a z ct jak ktos raszowal to staralismy sie zapanowac. Po za tym ja mam admina od niedawna i pewnie tak jak kazdy z adminow musze sie nauczyc szybko reagowac i staram sie lecz nie zawsze mi to wychodzi. A bana dostałeś o ile jeszcze pamiętam, bo wiem że jeszcze jedna osoba dostala kicka/bana, to chyba za to obrażałeś jednego z adminów że nie jest w stanie zapanować nad raszerami ale to było po upywie minuty.
_________________

 
 
dusza


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 6
Wysłany: Śro 29 Gru, 2004 13:28   co to za admin

tak moze po czasie moze i nie,ale tu nie jest tematem czy ktos raszowal czy ktos kampil chodzi o to ze dostalem bana za to ze powiedzialem paly nie raszowac, a w tym czasie raszowali bo wiem jakie sa zasady i pamietam ze minuta jeszcze nie minela, pozatym nie tylko ja probowalem cos powiedziec, chodzi poprostu o to ze jeden z adminow chyba nie wie po co siedzi na tym serwerze jezeli za takie cos daje bana, a ty mowisz ze jestes adminem i byles tam w takim razie bylo przynajmiej dwoch adminow a wciaz byly rasze a jedyny ban za co poszedl powtarzam "ban" nie gora kick tylko ban za to ze powiedzialem paly nie raszowac przeciez to jest smieszne co sie wyprawia na tym serwerze. jeszcze raz pozdrawiam wszystkich playerow na cs fusion:)
 
 
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 29 Gru, 2004 13:42   

Dobrze rozumiem Ciebie ale jak napisałem bana chyba dostałeś za wyzwanie admina ale tego właśnie nie jestem pewien ;/ Admin napisał "chcesz za palke" i potem Ty coś odpowiedziałeś i dostałeś bana i w tej wypowiedzi było chyba coś takiego "co chce lolq" ale nie pamiętam gdyż w tej chwili grałem. W każdym bądź razie za propagowanie gry tp nie powinieneś dostać bana,

A i jeszcze może bana dostałeś na 5 minut więc może możesz już grać ;]
_________________

 
 
dusza


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 6
Wysłany: Śro 29 Gru, 2004 13:45   co to za admin

spoko, nie napisalem nic ze jest lolkiem zadnego wyzwiska ani nic, o ile pamietam probowalem napisac daj se spokoj i napisac zeby nie przesadzal ale nie wiem czy to sie wyswielilo bo chyba wczesniej bana dostalem, pozatym to jest wogule smieszne :) taki ban
 
 
ljm


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 74
Skąd: Sulechów
Wysłany: Śro 29 Gru, 2004 14:04   

dusza bana dostales na 5 min ... wiec nie placz... napisales ? palo nie raszuj i to bylo do mnie... nie bede tolerowal ze ktos mnie od pal wyzywa... ban byl po to zeby reszta terro zmadrzala i nie pisala bzdur... bo raszowac moge po 60 sec co jest i tak glupota (takie moje zdaniie) bo rasz to takze taktyka... ;x to tyle.... rownie dobrze mogl tego bana dostac kto inny bo jak zobaczyli ze dostales bana odrazu milo sie gralo...
_________________

 
 
 
dusza


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 6
Wysłany: Śro 29 Gru, 2004 14:10   co to za admin

po pierwsze nie napisalem palo nie raszuj bo nawet nowik mowi ze napisalem paly nie raszowac, a po drugie taka jest zasada na serwerze zeby nie raszowac przed uplywem 60sek. i nie wprowadzaj tutaj jakis swoich zasad tylko napisz skarge do tego kto ulozyl regulamin, a nie..... spoko nie wiedzialem ze ban jest na 5 minut, ale nastepnym razem przeczytaj dobrze bo nie odnosilo sie to do ciebie. pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.