CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
ostatnio bardzo popularna prozba
Autor Wiadomość
B_S_E


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 69
Skąd: WArSzaWa
Wysłany: Czw 30 Gru, 2004 01:56   ostatnio bardzo popularna prozba

Znowu nie moglem sie powstrzymac bo widze ze ostatnio bardzo popularna jest prozba o admina >hhhhhmmmmmmmmmmmmmm ja wszyscy to i ja :hahaha:
A WIEC TAK

nick>B_S_E
imie>Maciek?
steam id >zbanowane tyle razy ze wiadomo nie musze pisac:)

DLACZEGO robie wioche proszac o admina>? hmmmmmmmmmmmmm
A wiec tak wszyscy mnie znaja nie jestem nowy i gram tu juz tak dlugo < Tu >nie raczej na sulechowie <starych oldboy'aah> JESTEM WULGARny >a raczej mam taka opinie>WYZYWAM GRACZY Od lam i plebow^^>ALE zadziwia mnie to ze admina dostaja ludzie strasznie "nowi" a nie takie stare chamy jak ja ^^nie maja sznas:) :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E mam nadzieje ze nie dostane kary za zasmiecanie forum:) bo cos takiego juz slyszalem:) chyba musze zrobic cos takiego zmienic nick'a tak zeby B_S_E zniknelo bo ten nick ma syfffiasta opinie a wymysle nowy >zaloze nowe konto na forum bede duzo gral i po 2 miesiacach ablo 3 zloze prozbe o admina co wy na to? ^^ i nikt nie bedzie wiedzial ze to ja :hahaha: :hahaha: :hahaha: :rotfl2: :E :rotfl: no chyba ze sprawdza ID ooo ale moge sie z kumplem na konta zamienic i bedzie OK :P
 
 
ToFik
[Usunięty]

Wysłany: Czw 30 Gru, 2004 02:00   

To cie znajdziemy, po ip :hahaha: , zamienisz sie z kumplem-zszargasz mu opinie!!, Jestem na nie i proponuje ostrzezenie za ton tej prosby :x
A i wes jak sie da( nie wiem) wyedytuj slowo "prozba" w temacie na poprawna, bo wstyd, zwlaszcza ze to slowo jest tak bardzo popularne ostatnio!! :wow: :x
 
ciasteczkowy



Klan: PI 3.14
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 803
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 30 Gru, 2004 02:11   

Więc ja jako admin z sulka i bydzi wypowiem sie tak
zły chłopak nie jest ale na admina to sie niestety nie nadajesz jesteś za nerwowy i czasami nie umiesz się zachowac tak jak powinieneś.
Faktem jest że grasz już bardzo długo na naszych serwerach ale zauważyć należy że jest to fuzja 2 serwerów a ty na jednym z nich masz bana także myśle że to nie przejdzie abyś dostał admina na drugim serwerze.
Więc nie moge napisać inaczej jak NIE ale nie ja tutaj ustalam warunki więc powodzenia.
_________________
chcieliście wydymać ciastka to teraz ciastek wydyma was :D
 
 
K@Cz@N
[Usunięty]

Wysłany: Czw 30 Gru, 2004 02:34   

to oczywiste ze NIE !!
a co do tego strzezenia to juz zalerzy od HeadAdminow ...
 
el.GrinGo^
[Usunięty]

Wysłany: Czw 30 Gru, 2004 10:17   

:faja: stanofcze NIE
29.12.2004 - mapa prodigi - godz. 20:14, dwie linijki textu pana BSE - jeśli kogoś to interesuje to w logi proszę zajżeć :D :D n/c :rotfl2:
 
bukers



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 182
Wysłany: Czw 30 Gru, 2004 10:29   

No to może pojdzie do rozpatrzenia co ? :lol:
 
bbl`



Klan: srogo
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 824
Skąd: ~chinatown
Wysłany: Czw 30 Gru, 2004 11:01   

Jestem również na NIE
_________________
PHOTOSHOP ALBUM

 
 
B_S_E


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 69
Skąd: WArSzaWa
Wysłany: Czw 30 Gru, 2004 11:50   

No wiedzialem fajnie ale zawsze warto bylo sobie wioche zrobic wiec musze zrealizowac swoj plan i B_S_E musi zniknac a powstac jakis inny nick do zobaczenia za jakies ja wiem?4 miesiace :) :papa2: :*

[ Dodano: 30 Gru 2004 10:56 ]
AHA i liczy sie tylko kometarz ciastka bo on gra dlugo :P !!!!!!
 
 
ljm


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 74
Skąd: Sulechów
Wysłany: Czw 30 Gru, 2004 12:50   

BSE zrob przekrete ala Wodzu :hahaha: Tomasz itp... tylko mika nie uzywaj (ciekawe jak sie wodzu czul , ze nie mogl do mika nic sapac przez 3/4 roq ) :x :x :x
_________________

 
 
 
B_S_E


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 69
Skąd: WArSzaWa
Wysłany: Czw 30 Gru, 2004 13:05   

ta to wodzu cos kombinowal? AHAHA ^^ a to jeden^^ dobra ja znikam pojawi sie ktos inny z czysta przeszloscia^^ ktos kulturalny ahahahahha NIE!!!!!! ^^
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.