CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
ja uządzilem anarchie? :| n/c
Autor Wiadomość
Faceoff


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 4
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pią 11 Lut, 2005 01:05   ja uządzilem anarchie? :| n/c

ehmm...czytalem to i slabo mi sie robi :/ gringo wiem ze nie przepadasz za mna ( z wzajemnoscia ) . Ale nie pozwole osądzac mnie o cos czego nie zrobilem owszem przyznaje sie ze obrazalem czasami "graczy" (nie bez powodu ) ...ale co do blokowania i strzelania do swoich ziomkow .. o ile dobrze pamietam byles w tedy na servie wiec nie kłam .A jesli chodzi o nappy'ego nie wypowiadaj sie bo jestes żalosny.. rudy wezwal ktoregos adma zeby zrobil cos z tymi "graczami" asecura czy jakos tak bo to oni blokowali i robili TK ...zostali ukarani? pewnie ze nie..a co do tego bana nie bede przepraszal ani prosil o jego zdjecie ...teraz mi to wisi ... mam nadzieje ze teraz bedzie spokojniej bezemnie ,pozdro dla fajnych admow bo sa tacy i mysle ze wiedza o kim mowie... nara
 
 
rudu13


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 20
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pią 11 Lut, 2005 01:24   

moim zdaniem on powinien zostać odbanowany za jakiś czas.....wiadomo kara musi być obraził kolesia

ale on napisał dwa słowa ale nie za nic przecież obraził go miał dobre intecję chciał zwrócić uwage "raszownikowi"
tylko że zrobił to w zły sposób niestety

pamientacie moją sytucje gdyż też próbowałem kolesia upomnieć i też w zły sposób to zrobiłem bo go wyzywałem ale to dużo gorzej niż Faceoff i po 2 tygodniach mnie odbanowaliście mnie i za to wam dziękuje :*

więc jego też odbanujcie on chiał dobrze
_________________
OD DZISIAJ ZMIENIAM ZACHOWANIE
głownie przez mikrofon nie będę nawijał jak ta katarynka :P :P

cieszycie sie??????
 
 
Gepardzik
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Lut, 2005 01:34   

z tym że Ty przeprosiłeś... mu to wisi...
 
rudu13


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 20
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pią 11 Lut, 2005 02:24   

hmmmmmm Faceoff ja bym był na twoim miejscu to bym przeprosił i po kłopocie, co ci szkodzi , co jesteś taki honorowy to idź do wojska tam cie patterson podszkoli :hahaha: :hahaha: :hahaha: :P :P bedziesz tam ziemniaki obierał albo pompki robił w błocie bo nie chcesz sierżanta czy kogoś tam przeprosić za to że gdy rano cie budził powiedziałes zwalaj albo (spi*cenzura*aj)


a po za tym jak nie przeprosisz to bedzie to świadczyło tylko o tobie i o twej kulturze.................
_________________
OD DZISIAJ ZMIENIAM ZACHOWANIE
głownie przez mikrofon nie będę nawijał jak ta katarynka :P :P

cieszycie sie??????
 
 
piNwin^


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 81
Wysłany: Pią 11 Lut, 2005 08:01   

Witam, moim zdaniem jak perm to perm, nie ma takich rzeczy było to już tyle razy poruszane na forum, więc perm = perm, trudno sięmówi, mógł siętak nie zachowywać jego sprawa.

Taka jest moja opinia
_________________
Ja tu tylko sprzątam.
 
LiqS
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Lut, 2005 09:39   

piNwin^ napisał/a:
Witam, moim zdaniem jak perm to perm, nie ma takich rzeczy było to już tyle razy poruszane na forum, więc perm = perm, trudno sięmówi, mógł siętak nie zachowywać jego sprawa.

Taka jest moja opinia


Ale człowiek uczy sie na błędach... I myśle że każdy powienien mieć swoją drugą szanse, jeżeli sam jej chce i umie sie do błedu przyznać...

Jeśli chodzi o faceoff to sprawa oczywista narazie...

EŁOT
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.