CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
VorteX - SkargA

CZY POPIERASZ MOJE SLOWA ??
tak
18%
 18%  [ 3 ]
nie
81%
 81%  [ 13 ]
Głosowań: 16
Wszystkich Głosów: 16

Autor Wiadomość
@lien



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 5
Skąd: far away galaxy:]
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2005 17:56   VorteX - SkargA

juz kilka razy ci powtarzalem vortex ze to ze masz admina nie znacz ze mozesz sie rzadzic
ADMIN - nie oznacza WLADCA ale POMOCNIK

powody skargi:

1.VorteX przerzuca graczy po to zeby sam mogl wejsc do danej druzyny
2.ZamiasT poczekac na auto VorteX przezuca graczy wg wlasnego uznania [zamiast poprosic kogos lub poczekac az sam sie przeniesie]

narazie to tyle ...

niec do ciebie nie mam vortex [jako gracza] ale jako admin sie nie sprawdzasz ...

[hehe niech zgadne kto zaglosowal na nie :] ]

moze nie mam racji co do przezucania zamiast auto zle przezucaniue zeby moc samemu wejsc do teamu jest conajmniej nie na miejscu...
Ostatnio zmieniony przez @lien Nie 17 Kwi, 2005 18:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2005 18:16   

Auto to shit i przerzuci Ci do jednego teamu same lamy a w drugim kozaków zostawi. W jednym topicu zarzucili adminom to, że nie potrafią dobrze wyrównać team'ów, to jak się za to zabrali to znów Wam nie pasuje. :chytrus: A przerzucać może ludzi, jeśli chce wejść do danej drużyny, jeśli to jest team mogacy raszować. Bo nie widze sensu aby admin miał admina jak nie może pilnować drużyny raszujacej bo w niej nie ma miejsca, a on nie moze przerzucic bo juz go "władcą" nazwą.

Weźcie se szelki popuścice bo Was pampers srogo Cisnie, widać, że admini się zrobili za dobrzy dla Was i za bardzo wam popuszczali, a ze skarg dawno nie było to teraz bedziecie skłądać o byle co skargi. Jeszcze brakuje, abyscie pisali zażalenia związane z brakiem ortografii lub interpunkcji piszących adminów.

I jeszcze raz...

DEMO!?
SCREEN!?
DATA!?

I brawo @lien... sam siebie poparłeś i to jako jedyny... congrats :E
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
B_S_E


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 69
Skąd: WArSzaWa
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2005 18:19   

boze dajcie mu spokuj <VOrtex owi>
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2005 18:26   

o! 2-5...

Widać, że i pinwin zagłosował :rotfl2:
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
piNwin^


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 81
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2005 18:27   

Nie chce się kłocić, ale to jest perfidne. Terro wygrywa na aztecu, VorteX^^ jest na spec. Przeżuca z Terro do CT! Po to, aby do T iść, tak ma się wykazywać admin? ....
_________________
Ja tu tylko sprzątam.
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2005 18:33   

-_-

alienkowi chodzi pewnie przed chwila na italu

zawsze gram jako terro i wchodze do teamu terro na tej mapie (podobnie zreszta jak na milti i duscie2)

patrze w statystyki CT przegrywa (jest ich 5) w terro 7 wiec przerzucilem kogos kto byl dead

i tyle



alienek, zauwaz gdzie powinien byc admin na cs_xx zeby pilnowac zeby nie raszowali?

dziziaz ja wzorem innych przestane grac tyle na bydzi bo to chyba ze statystyki na mnie (bezsensowne zreszta) skargi ida :D

mam prosic 5x w rundzie kogos zeby przeszedl?
alien wez ie zajmij czym pozytecznym

ADMIN - nie oznacza WLADCA ale POMOCNIK
czyj? HLguarda? roundtime'a?

n/c

[ Dodano: Nie 17 Kwi, 2005 19:35 ]
piNwin^ napisał/a:
VorteX^^ jest na spec. Przeżuca z Terro do CT! Po to, aby do T iść, tak ma się wykazywać admin? ....


jest na spec bo pilnuje czy raszujecie lub walsnie przyszedl :)

przerzucam kogos z top3 zeby bylo rowno

czyli po co mam miec admina? zeby pisac na tsayu?
bo rozumiem juz ze mam ani nie kikowac ani nie transferowac :hahaha:
_________________
 
 
nappy



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 681
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2005 18:35   

Boshe! Co wyście się do tego Vorka uczepili?! Jeszcze stresy, jaby matura mu nie wystarczyła :E .
_________________
FOXCONN P35A
INTEL Core2Duo E4400 2.2 @ 3.0, 10x300
Goodram 2x1Gb 667 @ 720 5-5-5-15
nVidia GF8800 GTS 640 513/1600 @ 675/2100

addOns: Icemat Siberia, Razer DeathAdder, Steelpad QCK
 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2005 18:39   

maturą ja sie nie stresuje :D stresuje sie jak mnie starsi od CSa odciagaja zebym sie uczyl ;)
wyglada na to ze na bydzi admin jest niepotrzebny bo gracze typu alien i pinwin radzą smi sobie lepiej ;)
a skargi sa na mnie bo gram duzo, jakies 2-3 godzinki na dzien moze wiecej albo mniej zalezy ile roboty/nauki no i ja uzywam admina do tego, do czego byc powinien
co do statszenia, napisalem juz ze siedze w przegrywajacym i czwicze DGL :D tylko ze na niektorych mapak lapie raszownikow albo po prostu wole tego czy innego teama.

alien, pinwin: patrzcie na admina z innej perspekwyty. nie na kogos kto przerzuca ludzi wedlug uznania zeb y statsic tylko po to, zeby scigac raszerow, blzgajacych, chamskich, lub po prostu wyrownywac teamy. ale ejsli tego nie rozumiecie macie prote wyjscie: albo grajcie jak mnie nie ma, ablo nie grajcie, albo grajcie dopiero wtedy jak m zabiora admina lub z niego zrezygnuja

to wszystko in this matter

[ Dodano: Nie 17 Kwi, 2005 19:42 ]
Cytat:
juz kilka razy ci powtarzalem vortex ze to ze masz admina nie znacz ze mozesz sie rzadzic


czyli mam sluchac co ty mi mowisz :faja:

wiesz co, ja sie wole slchac regulaminu

[ Dodano: Nie 17 Kwi, 2005 19:43 ]
o solid napisal prawie dokladnie to samo co ja chcialem :D a ja tu klawiature zuzywam bez potrzeby ;)

[ Dodano: Nie 17 Kwi, 2005 19:44 ]
szkoda alien, bo cie lubilem, pinwina podobnie (i nic ci nie mowilem o twoich wyczynach) ale widocznie myle sie w ocenianiu niektorych. sad but true
_________________
 
 
@lien



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 5
Skąd: far away galaxy:]
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2005 18:58   

hmmm moze sie mylilem ale to dlatego ze do tej pory nie widzialem zeby ktorys z adminow dzialal w tem sposob...
jezeli wielszosc uwaza ze sie myle to przepraszam ... [apropo tych wyczynow - chetnie wyslucham twoich zastrzezen do mojej osoby]


Cytat:
niec do ciebie nie mam vortex [jako gracza]

...
 
 
domaz



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 158
Skąd: Pizdusiowo
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2005 19:26   

ludzie Vortex jest loozak ja nic do niego nie mam zawsze mozna sobie pogadac pozartowac itp. Czy wg ciebie pingwin admin powinien siedziec przed kompem jak z kolkiem w ****ie i byc tak sztywny jak ty?
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.