CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
skrypty
Autor Wiadomość
olo84



Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 165
Skąd: olsztyn
Wysłany: Sob 19 Lis, 2005 14:38   skrypty

czy dozwolone jest podczas klanówke używanie skryptów na szybki reload szybką zmiane broni??? z tego co grałem klanówki to odpowiedź brzmi nie .

mam pytanie czy na bydzi 2 jest możliwość sprawdzani skryptów graczy czy czasem nei stosują takich ułątwień

2. czy dozwolony jest skrypt który na jednym klawiszy binduje skok z kucnięciem jednocześnie?? i czy można to sprawdzić


3. mam opcje na grafce odwrócenia kolorów lub płynnego przechodzenia między kolorami np g->r->b lub normalny odwrócone kolory i można ustawićczęstotliwośc zmian

na odwrócoych kolorach bardzo słabo widać różnice pomiędzy swoimi a przeciwnikami ale za to w każdym ciemnym zakamarku przeciwnik jest widoczny jak na dłoni(białapostać na szarym tle)a na jasnych teksturach to już bajka (białą postać na ciemnym tle)
czyli ustawienie przchodzenia między dwoma trybami pozwala troche ułatwić gre

czy takie ustawienia sterowników grafki są zabronione???
 
 
domaz



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 158
Skąd: Pizdusiowo
Wysłany: Sob 19 Lis, 2005 14:49   

Co do tych smiesznych skryptow to zalezy na jakie klanowki. Jak bedziesz na LANie to nie mozesz miec zadnych skryptow i tyle. Co do cb/esl to nie wiem(ktos to sprawdza wogle?)

A co do ustawien grafiki to to co ty mowisz jest raczej niedozwolone bo uzywanie innych programow poza gra = czitowanie !! :banan: :banan:
Chociaz moj kumpel ma radka x800 i jak sobie ustawi dobrze te karte to

1 smoke = widzi normalnie
2 smoke = widzi prawie normlanie da sie strzelac
3 smoke = trzeba sie przyjrzec ale tez widac postacie
4 smoke = nic nie widac

Wiec ja nie wiem ale na boardzie bylo cus ostatnio ze 3v3nor mial taka wlasnie karte, wytluamczyl to i go FoMfNiAcZeQ nie dodal! ;d
_________________

 
 
olo84



Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 165
Skąd: olsztyn
Wysłany: Sob 19 Lis, 2005 15:04   

wiem też czytałem ten temat na bordzie ale chodzi mi głównie o odwrócenie kolorów przecież kontrast i widzoczność pod względem jakości tekstur i róznic w kolorach jest taka sama po prostu ludzkie oko lepiej odróżnia kolory jasne niż ciemne

[[tak samo oko w ciemności widzi kontrasty mimo że nie widzi różnicy kolorów(wiecej rozróżniamy kolorów niż jesteśmy w stanie zaopserwować) patrząc na monitor jest to niemożliwe do zaopserwowania bo monitor nie jest we stanie tego wygenerować]]
 
 
# filozof



Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 4
Skąd: z żużla (Bydzia)
Wysłany: Sob 19 Lis, 2005 15:11   

z tą bronią to pojęcia nie mam - też mnie to ciekawi. Ale skok z kucnięciem na jump ustawiony jest od sporego czasu zabroniony :]
 
sokół



Dołączył: 19 Wrz 2005
Posty: 132
Skąd: Thserenohyl
Wysłany: Sob 19 Lis, 2005 17:10   Re: skrypty

olo84 napisał/a:
czy dozwolone jest podczas klanówke używanie skryptów na szybki reload szybką zmiane broni??? z tego co grałem klanówki to odpowiedź brzmi nie .

mam pytanie czy na bydzi 2 jest możliwość sprawdzani skryptów graczy czy czasem nei stosują takich ułątwień

2. czy dozwolony jest skrypt który na jednym klawiszy binduje skok z kucnięciem jednocześnie?? i czy można to sprawdzić


3. mam opcje na grafce odwrócenia kolorów lub płynnego przechodzenia między kolorami np g->r->b lub normalny odwrócone kolory i można ustawićczęstotliwośc zmian

na odwrócoych kolorach bardzo słabo widać różnice pomiędzy swoimi a przeciwnikami ale za to w każdym ciemnym zakamarku przeciwnik jest widoczny jak na dłoni(białapostać na szarym tle)a na jasnych teksturach to już bajka (białą postać na ciemnym tle)
czyli ustawienie przchodzenia między dwoma trybami pozwala troche ułatwić gre

czy takie ustawienia sterowników grafki są zabronione???



aha nie latwiej sciagnac wallhacka albo biale sciany i czerwone glowy + lambert?full wypas ! baw sie dalej w ustawieniach karty a niedługo twoje sid bedzie na czerwono.CZE!
_________________

 
 
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Sob 19 Lis, 2005 17:27   Re: skrypty

olo84 napisał/a:
czy dozwolone jest podczas klanówke używanie skryptów na szybki reload szybką zmiane broni??? z tego co grałem klanówki to odpowiedź brzmi nie .

mam pytanie czy na bydzi 2 jest możliwość sprawdzani skryptów graczy czy czasem nei stosują takich ułątwień

2. czy dozwolony jest skrypt który na jednym klawiszy binduje skok z kucnięciem jednocześnie?? i czy można to sprawdzić


3. mam opcje na grafce odwrócenia kolorów lub płynnego przechodzenia między kolorami np g->r->b lub normalny odwrócone kolory i można ustawićczęstotliwośc zmian

na odwrócoych kolorach bardzo słabo widać różnice pomiędzy swoimi a przeciwnikami ale za to w każdym ciemnym zakamarku przeciwnik jest widoczny jak na dłoni(białapostać na szarym tle)a na jasnych teksturach to już bajka (białą postać na ciemnym tle)
czyli ustawienie przchodzenia między dwoma trybami pozwala troche ułatwić gre

czy takie ustawienia sterowników grafki są zabronione???


1. nie bardzo :)
1.1 na bydzi nikomu nie bedzie chcial osie sparwdzac pewnie bo po co...i tak pewnie polowa graczy z no recoilem biega :mrgreen:
2. nie, ale i tak wiekszac go uzywa bo tez trudno udowodnic...chyba ze na lanie :E
3. podobnie jak wyzej..trudno udowodnic ale na lanie nie mozna :D
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.