CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
WOPB - Zbieramy na nowy SUPER SERWER!
Autor Wiadomość
Dzejms



Klan: oglądam w TV
Dodatkowy Nick: DzejmsBlond
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 566
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 23 Sty, 2006 13:48   

nappy napisał/a:
DzejmsBlond napisał/a:
BABCIA napisał/a:
WEGier napisał/a:
no co ty Babka !! Nikt tak nie powiedział
ostanio grając na sułku słyszałem taką rozmowę, że jak pracuję to mogę ysłać szmal a nie jakiegoś trupa nie pamiętam tylko kto to mówił bo byłem lekko wcięty, ale wcale nie chciałem żeby tak wyszło

A widzisz Babcia. Znowu twoja wina. Byłeś wcięty i napewno źle usłyszałeś. :hahaha:



Babcia! Ty ciągle jesteś 'troszke wcięty' :hahaha:


I do tego jeszcze to było na Sulku. :/ To nie wiesz, że jesteśmy tam banitami.
_________________

 
 
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Pon 23 Sty, 2006 14:17   

babcia ty sie nie przejmuj jakimis lamkami !!
ale to napewno zle uslyszales ;)
ide zaraz na poczte..ale mi sie niechce..brrr zimno :D
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
BABCIA



Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 495
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 23 Sty, 2006 14:28   

DzejmsBlond napisał/a:
nappy napisał/a:
DzejmsBlond napisał/a:
BABCIA napisał/a:
WEGier napisał/a:
no co ty Babka !! Nikt tak nie powiedział
ostanio grając na sułku słyszałem taką rozmowę, że jak pracuję to mogę ysłać szmal a nie jakiegoś trupa nie pamiętam tylko kto to mówił bo byłem lekko wcięty, ale wcale nie chciałem żeby tak wyszło

A widzisz Babcia. Znowu twoja wina. Byłeś wcięty i napewno źle usłyszałeś. :hahaha:



Babcia! Ty ciągle jesteś 'troszke wcięty' :hahaha:


I do tego jeszcze to było na Sulku. :/ To nie wiesz, że jesteśmy tam banitami.

tak ale taki rzeczy to wiedział tylko swój, podając takie szczegóły, ale głos pamietam do tej pory. a co do wcięcia to już jestem po :E
_________________
wszyscy mówią lama, a zagraje se jakiś z okularami jak stępień !!
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 23 Sty, 2006 14:39   

BABCIA napisał/a:
na żartach się nie znacie. uściśle na początku stał na nim windows dopiero później służył jako przenośny. zreszta mniejsza z tym sprzedaj go i po kłopocie następnym razem wyśle kasę. bo już słyszałem głosy że jakieś g.ówno wysłałem

Ważne ze wysłałeś myślac, że jest dobry w 100% i to się liczy!

A najpierw był windows, a potem służył jako przenośny. To go mogło właśnie uszkodzić. Wiesz, tu gdzies puknie się, tam troche na zminie będzie i tak powolutku z dyskiem cos sie dzieje, a windows jest taki, ze jak mu sie cos w hdd nie podoba to nie łyknie za cholere :F

Jak nie wierzycie, to moge podac komunikat na ktorym windows sie zawieszał. W google odrazu pod tym haslem znalazłem głownie głosy, że coś z hdd się stało.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
BABCIA



Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 495
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 23 Sty, 2006 14:55   

solid mój ty kochany sprzedaj go i zawsze będzie pare złoty na flachę chociaż (pisze się jakby co ;] )
_________________
wszyscy mówią lama, a zagraje se jakiś z okularami jak stępień !!
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 23 Sty, 2006 14:56   

Pewnie ze go sprzedam, przeciez sobie nie zostawie :D

Najwyzej jak mi sie nie uda, to Ci go odesle, ale raczej sie postaram sprzedać. Razem z wypalarką.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
SiD



Klan: pL3b3L!u$23.rU
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 199
Skąd: Wąchock
Wysłany: Pon 23 Sty, 2006 15:02   

BABCIA napisał/a:
DzejmsBlond napisał/a:
nappy napisał/a:
DzejmsBlond napisał/a:
BABCIA napisał/a:
WEGier napisał/a:
no co ty Babka !! Nikt tak nie powiedział
ostanio grając na sułku słyszałem taką rozmowę, że jak pracuję to mogę ysłać szmal a nie jakiegoś trupa nie pamiętam tylko kto to mówił bo byłem lekko wcięty, ale wcale nie chciałem żeby tak wyszło

A widzisz Babcia. Znowu twoja wina. Byłeś wcięty i napewno źle usłyszałeś. :hahaha:



Babcia! Ty ciągle jesteś 'troszke wcięty' :hahaha:


I do tego jeszcze to było na Sulku. :/ To nie wiesz, że jesteśmy tam banitami.

tak ale taki rzeczy to wiedział tylko swój, podając takie szczegóły, ale głos pamietam do tej pory. a co do wcięcia to już jestem po :E


ludzie z sulka maja swój świat tak jak my ale Zbik przegiął pisał cały czas na nas i na bydzie a sam grywał na bydzi i to dość czesto żal mi takich ludzi, własnie przez takie osoby nikt nie gra na OB, a najbardziej ich wszystkich boli ze kłucimy sie, wyzywamy ale jak potrzeba zorganizowac jakąś zrzutke na serw to nikt nie mówi " ja nie wpłacam bo taki i taki ... tam gra" tylko wpłacają, boli ich to że potrafimy sie zgrać, jestem ciekaw czy jak OB by padł czy uzbierali by na jego naprawe
 
 
_rOsO_



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 301
Skąd: ŚZ
Wysłany: Pon 23 Sty, 2006 15:35   

SiD napisał/a:
...a najbardziej ich wszystkich boli ze kłucimy sie, wyzywamy ale jak potrzeba zorganizowac jakąś zrzutke na serw to nikt nie mówi " ja nie wpłacam bo taki i taki ... tam gra..."


Szacunek ;]
_________________
... ruszyłem złapać ten dzień zanim minie ...
 
 
SiD



Klan: pL3b3L!u$23.rU
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 199
Skąd: Wąchock
Wysłany: Pon 23 Sty, 2006 15:40   

_rOsO_ napisał/a:
SiD napisał/a:
...a najbardziej ich wszystkich boli ze kłucimy sie, wyzywamy ale jak potrzeba zorganizowac jakąś zrzutke na serw to nikt nie mówi " ja nie wpłacam bo taki i taki ... tam gra..."


Szacunek ;]


;) w końcu o swoje trzeba dbac a jak komuś sie cos nie podoba to nie musi dbac ani wpłacać, ale jak zaczyna paplać głupoty to juz ... grr ;[
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 23 Sty, 2006 15:43   

52 zł zostało do zebrania dla dzejmsa. Ze 150 wpłyneło 98 zł. Pozdrawiam.

A co do ludzi z sulka (nie wszyscy, zeby nie było, ale akurat Ci, którzy tak gadaja) to sobie odpuścię. Gadaja ze nie są zazdrośni, ale to widać gołym okiem i tyle w tym temacie, bo zazdrość w 100% tłumaczy takie zachowanie.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.