CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
unban me...
Autor Wiadomość
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Wto 21 Lut, 2006 14:17   

h4x stfu, wyjdz
_________________
 
 
sidney



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 256
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 21 Lut, 2006 14:20   

Cytat:
Jestem ciekaw jak wg Ciebie prowokowałem nickiem zAL + znaczki?


dobrze wiesz ze niechodzi mi tylko o ta sprawe, bo tutaj akurat nic takiego strasznego niema, ale o te inne prowokacje nickami typu "<3 admins" itp i za te nicki smrod sie za toba ciagnie i teraz dostales bana za takie byle cos
_________________

Ostatnio zmieniony przez sidney Wto 21 Lut, 2006 14:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Wto 21 Lut, 2006 14:21   

nie odbanowywac... ktory to juz raz dostales bana.... koles zero poprawy... dac prma i niech placze... zreszta spokojnie mozna 2 warny wlepic za avatara... moze to go cos nauczy :/ i nie wklepuj mi w lepetyne "czym on ci przeszkadza, avatar jak kazdy inny" otoz nie... i sam dobrze o tym wiesz...

"hAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhAhA h@h@h@h@h@h@h@h@h@h@. Jestes zalosny" - odpowiedz na twoim poziomie intelektualnym.

RSP!!
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
Vegeta



Klan: a co to takiego
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 289
Skąd: Ustka/Olsztyn
Wysłany: Wto 21 Lut, 2006 14:21   

wyraznie h@ napisal perma mu dac i bedzie spokoj nie umie sie zachowac wchodzi z nikami normalnymi a po chwili je zmeinia tazke skoncz hax prosze bo to smutne sie robi
_________________
moje cos (czyt. autko :P )
 
 
Melepeta


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 231
Wysłany: Wto 21 Lut, 2006 14:22   

hax gdybym ja miał nick zal+ ja bym nie dostał nic..... ALE !! na ciebie je :crazy: st uczulenie i dlatego dostałes bana .... ..... rozumiesz :wstydniś:
_________________
 
crz^^



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 98
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto 21 Lut, 2006 14:23   

sidney napisał/a:
Cytat:
Jestem ciekaw jak wg Ciebie prowokowałem nickiem zAL + znaczki?


dobrze wiesz ze niechodzi mi tylko o ta sprawe, bo tutaj akurat nic takiego strasznego niema, ale o te inne prowokacje nickami typu "<3 admins" itp

No właśnie nic strasznego nie ma jak to sam napisałeś, więc to nie była żadna prowokacja, ale Irys jest przewrażliwiony.
 
 
yello



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 25
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 21 Lut, 2006 14:24   

A teraz wszyscy razem buahahahahahahahahahahahahahah :rotfl:
_________________
Play hard... Go pro... :]
 
 
Melepeta


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 231
Wysłany: Wto 21 Lut, 2006 14:24   

hax ale ja nie powiedziałem że tu jest coś nie tak porostu popieram ich ... przestań walić w głupa i bądz normalny ...
_________________
 
sidney



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 256
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 21 Lut, 2006 14:27   

widocznie hax wystarczylo takie małe cos zebys dostal bana. to byl twoj przyslowiowy gwóźdź do trumny
_________________

 
crz^^



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 98
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto 21 Lut, 2006 14:29   

Melepeta napisał/a:
hax ale ja nie powiedziałem że tu jest coś nie tak porostu popieram ich ... przestań walić w głupa i bądz normalny ...

Co? Melepeta, wszedłem na serwer z nickiem Zbigniew Borysewicz zobaczyłem, że gra SiD to sobie troche pożartowaliśmy, później SiD zmienił nick na Borys Zbigniewowicz, po zmianie mapy SiD chciał sobie ze mnie pognić i zmienił nick na }{4>< dostał też bana od kogoś, więc wszelkie przejawy znaczków itp to przestępstwo, w takim razie zbanujcie _rOsO_ za '_' w nicku, hypno zbanujcie za jego nick }{Yp|\|{} czy jakoś tak i wiele, wiele innych osób które w nicky mają jakiś znaczek +,-, ), etc.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.