CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
hmm.. gdzie to demqo zgubiło sie ??
Autor Wiadomość
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 24 Kwi, 2006 18:14   

I jeszcze: VorteX to najwiekszy bot na serwerze...

A poza tym to:
IrYs napisał/a:
Szkoda tylko, że mielcar miał format i nie ma tego głównego demka(potwierdzi to fiq jak nie wierzycie)
_________________
 
 
SiD



Klan: pL3b3L!u$23.rU
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 199
Skąd: Wąchock
Wysłany: Pon 24 Kwi, 2006 18:24   

Kod:
I jeszcze: VorteX to najwiekszy bot na serwerze...



ej ej nie zaden bot !! słuchaj ze zrozumieniem jak cos to PLEBS a nie BOT to takie małe sprostowanie

a co do fiqa to wiesz Irys znam go troszke dłuzej niz ty i wiem ze to pierszy bajko piszarz bydgoszczy także ja i tak nie wierze w to co on tu napisze :E
 
 
nappy



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 681
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 24 Kwi, 2006 18:53   

SiD napisał/a:
Kod:
I jeszcze: VorteX to najwiekszy bot na serwerze...


a co do fiqa to wiesz Irys znam go troszke dłuzej niz ty i wiem ze to pierszy bajko piszarz bydgoszczy także ja i tak nie wierze w to co on tu napisze :E



ahahhahah own3d :D Fiq'a tata to Tuwim, nie znasz? :hahaha:

btw - IrYs sorki, ale to troszke za mało na wymyślanie sidowi jak to on się zachowywał (bodaj w tamtym temacie padło pare razy 'świnia' czy coś podobnego...).

BABCIA pozdrawiam Ciebie (ueahsy, skomd wjesz ze jestem pjany? pszcisz teko nie suychac).

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
_________________
FOXCONN P35A
INTEL Core2Duo E4400 2.2 @ 3.0, 10x300
Goodram 2x1Gb 667 @ 720 5-5-5-15
nVidia GF8800 GTS 640 513/1600 @ 675/2100

addOns: Icemat Siberia, Razer DeathAdder, Steelpad QCK
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 24 Kwi, 2006 19:07   

SiD napisał/a:
Kod:
I jeszcze: VorteX to najwiekszy bot na serwerze...

ej ej nie zaden bot Wykrzyknik słuchaj ze zrozumieniem jak cos to PLEBS a nie BOT to takie małe sprostowanie

A to przpraszam, PLEBS jest w pożądku :x
_________________
 
 
domaz



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 158
Skąd: Pizdusiowo
Wysłany: Pon 24 Kwi, 2006 20:27   

Chryste Panie ja bym kastrowal od razu! Jesli jest jeszcze z czego! Sid uciekaj z kraju! :hahaha: :hahaha:

A co do fiqa to mimo ze to moj qmpel od daaaaawna ( Z RILA JOŁ!) to sry ale wierzyc mu nie mozna;/
_________________

 
 
nappy



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 681
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 24 Kwi, 2006 21:00   

domaz napisał/a:
Chryste Panie ja bym kastrowal od razu! Jesli jest jeszcze z czego! Sid uciekaj z kraju! :hahaha: :hahaha:

A co do fiqa to mimo ze to moj qmpel od daaaaawna ( Z RILA JOŁ!) to sry ale wierzyc mu nie mozna;/


Ciii! Bo polecimy prywatnym odrzutowcem na obóz konny o_O
_________________
FOXCONN P35A
INTEL Core2Duo E4400 2.2 @ 3.0, 10x300
Goodram 2x1Gb 667 @ 720 5-5-5-15
nVidia GF8800 GTS 640 513/1600 @ 675/2100

addOns: Icemat Siberia, Razer DeathAdder, Steelpad QCK
 
 
RodrigeZ
[Usunięty]

Wysłany: Pon 24 Kwi, 2006 23:00   

pewnie dostane kolejna banicje ale co tam ;] nie pamietam passa do swojego konta wiec pisze z tego

przypomnij sobie sid co mowiles mape wczesniej

i jakos niedawno nie pamietam z kim gadales na temat fiq`a jaki to czit itp, jakos czules sie pewny i kilka epitetow sie posypalo na kabulu zreszta ci co chca wiedziec i widza twoje (wasze)
zachowanie wiedza jaki jestes tylko solid nie chce widziec albo musi miec 100% dowody
szkoda ze nie ufa polowie swych adminow ;/ ale to juz nie moja sprawa

p.s. mam maly problem i przez okolo 3-4 mieciace nie bede mial neta wiec ucieszycie sie yo yo ze nie bede gral i wogole :) wiec dozobaczenia kiedys tam

p.s.2 bylbym zapomnial mialem juz 2 albo 3 formaty od tamtej pory wiec ciesze sie ze znalazlem chociaz te dwa demka
-----------------------------------------------------------------------------------------------
MIELCAR
 
SiD



Klan: pL3b3L!u$23.rU
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 199
Skąd: Wąchock
Wysłany: Pon 24 Kwi, 2006 23:25   

mielcar ja grałem z fiqiem i wiem jak on grał i czego urzywał... a co do demek to nic na nich nie ma :E ja sobie popcorn porobiłem myslałem ze jakas jazda bedzie a tu pucha :E ojeju naprawde wielka szkoda ze nie ma tamtych demek ojejku ale ludzie maja talent do pucowania sie za bombonierke wiec pewnie nagra ktos znowu cos ciekawego a tym czasem CU @ POLICE... a no i nie bijcie h4xa mocno jak juz do dopadniecie w sumie podał wam adres HE_HE :x
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 24 Kwi, 2006 23:54   

Ja odpowiem krotko. Jesli jest tyle osob, ktore widza jaki SiD jest, to przeciez nie powinno być problemu, aby chociaż jedna z nich zamieści odpowiednie, świeże demo (nie jakies z przed kilku miecha) i wtedy kara bedzie. Raz juz dostał wiec nie ma problemu, aby drugą zarobił.

I do Ciebie mielcar. Nie ma czegoś takiego ze nie ufam połowie adminów. Prawda jest tylko taka, ze połowa adminow jest zfochowana z sid'em, a polowa wrecz przeciwnie i tym samym nie moge bezkrytycznie wiezyc ani jednej, ani drugiej stronie, bo poprostu kazda ze stron cała sytuacje postrzega subiektywnie i inaczej do niej podchodzi. I wlasnie od tego są np. dema.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.