CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Liczba adminow a TP...
Autor Wiadomość
mOrb



Dodatkowy Nick: M00rbiD
Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 150
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Pią 07 Lip, 2006 23:09   

HAHAHAHAHAHAHAHAHA Worek......jesteś śmieszny.....teraz dopiero wychodzi kultura z człeka a co z "japą"???? Zapomniałeś już, łatwo jest komuś wypominać drobne "przewinienia" :wow: Jesteś taki słaby.....ale pech miał rację w swym *.swf'ie hahahahaha W Y J D Z
_________________
Nie ma lepszych ode mnie...są tylko lepsze i gorsze dni :P
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Pią 07 Lip, 2006 23:19   

no i vorek rozdal po warnie za prawde :] rotfl... nie wiem czy ci sie spodobalo umilanie zycia adminom ale ja bez ostrzezenia bede egzekowal regulamin... przeginac czasem mozna... ale raczej rzadko.

adminow jest tyle ile powinno byc.

a glupie gadki schowajscie gleboko w szufladzie
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
mOrb



Dodatkowy Nick: M00rbiD
Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 150
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Pią 07 Lip, 2006 23:23   

Vortex za co dostalem warna jesli mozna wiedziec o dorgi panie i wladco :P ?? ? Napisalem Yeleniowi ze jest masta blasta...dotyczylo to Ciebie?? I jak chcesz wiedziec nie zamierzalem obrazic Yelenia bo go szanuje za sprawowana funkcje :* a co do Ciebie Vortex, to Ty mnie pierwszy obraziłeś....... zastanów się Worku :wow: rozdajesz warny jak Ci cie chce :twisted:
_________________
Nie ma lepszych ode mnie...są tylko lepsze i gorsze dni :P
 
 
HeSS



Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 133
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: Sob 08 Lip, 2006 00:58   

Widze ze Vortex sobie new ofiare znalaz M00rbiDa nice nice ... n/c czy ty nie masz nic leszpego do roboty tylko sie bawic w wymylasnie jakis miernych zartow na innych np: o robieniu wsi. Przyznam zarty 1 klasa nie ma co mozna padnac ale z zalu a nie ze smiechu :P moze pojedz cos mi a nie sie na nich wyzywasz zawsze lubiales cos na mnie powiedziec wiec czekam :D a jak nie chcesz na forum to COME ON NA GG zapraszam jestesm 24h/7dni wiec pisz kiedy tylko chcesz ja cibie zawsze z mila chcia wyslucham :P
_________________


I loF maj grup
 
Cashreen



Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 261
Wysłany: Sob 08 Lip, 2006 10:52   

VorteX^^ napisał/a:


a z ciebie lamer spamer :banan:


Dobrze ze ci siatek tez dał Warna za Lamer Spamer kierowane do Morbida :D Ojj nieładnie sie zachowujesz :D
_________________

 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Sob 08 Lip, 2006 12:10   

Cashreen napisał/a:
VorteX^^ napisał/a:


a z ciebie lamer spamer :banan:


Dobrze ze ci siatek tez dał Warna za Lamer Spamer kierowane do Morbida :D Ojj nieładnie sie zachowujesz :D


no i wszystko jest wyjasnione widac :]
_________________
 
 
potek
SteamBans Member



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 634
Skąd: Szczytno/Gdańsk
Wysłany: Pon 10 Lip, 2006 16:34   

jest dużo adminów ale czesto nie ma zadnego na servie i wtedy trzeba wołać admian zeby z kims zrobił pozadek :/
_________________
I'll move to Paris, shoot some heroin and f*ck with the stars.

#cs.telsten.com @ QuakeNet
 
 
foXx
SteamBans Member



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 505
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 10 Lip, 2006 16:39   

Tego się nie uniknie, zawsze znajdzie się jakaś godzina kiedy na servie nie będzie żadnego admina :mrgreen:
 
 
bbl`



Klan: srogo
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 824
Skąd: ~chinatown
Wysłany: Wto 11 Lip, 2006 20:00   

Admin tez czlowiek... pozatym ja musze oszczedzac oczy :/ .
_________________
PHOTOSHOP ALBUM

 
 
Czarna*
[Usunięty]

Wysłany: Śro 12 Lip, 2006 20:29   

potek napisał/a:
jest dużo adminów ale czesto nie ma zadnego na servie i wtedy trzeba wołać admian zeby z kims zrobił pozadek :/



piszac "czesto" masz na mysli...od 6:00 do 16:00...hihi :P :P
a tak na powaznie trudno jest dogodzic wszystkim, i szczerze mowiac malo kiedy jest sytuacja zeby na serwie nie bylo admina.. ale wybacz.... jesli siedzi sie na serwie 24 na h, no to jednym slowem, nio dwoma ... masz peszka (oczywiscie jesli nei bedzie admina:P).... ja osobiscie uwazam ze adminow jest wystarczajaca ilosc (jednemu nawet troche sie poprzestawialo chyba...w negatywnym znaczeniu), i nie wydaje mi sie by dobrym pomyslem byloby nominowanie kolejnych pierwszakow, chyba, że........... na miejsce adminow ktorzy maja lekki zastoj...a to bybylo najlepsze rozwiazanie....pozdrawiam
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.