CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: teczufka
Pią 27 Paź, 2006 15:58
serwer ventrillo / ts bydzi - dyskusja
Autor Wiadomość
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Wto 08 Sie, 2006 15:58   serwer ventrillo / ts bydzi - dyskusja

Nie rozumiem czemu w.w. temat zostal zamkniety skoro kazdy moze dac jakies argumenty :)

W kazdej lidze (ESL, CB, GL, CAL) i turnieju on-lline dozwolone jest korzystanie z programow umozliwiajacymi korzystanie z komunikacji gosowej (np. VT czy TS). Zauwazcie prosze, ze na serwerze FFA, jakim jest bydzia, jak na kazdym innym, poziom graczy jest niski (skromnie mowiac) w zwiazku z czym nie ma najmniejszego sensu podpowiadac sobie gdzie kto jest poniewaz ogarnieci gracze (ktorych naprawde bardzo latwo odroznic od ludzi grajacych na esp/mh) sami slysza gdzie kto jest. Bydzia to nie jest serwer CW w ktorym sa taktyki i skradanie sie. Na FFA kazdy biega jak chce i wyszstko slychac. Zauwazcie rowniez ze to, kto z graczy naprawde umie ta gre a kto jest CZITEREM latwo sprawdzic na Clanbase/Esl patrzac na logi klanow w jakich i ile sie gralo. Zaznaczam rowniez ze dlugosc steamid moze miec znaczenie lecz sa wyjatki. Dlatego proponuje zamiast podejrzewac ludzi o czity i zamiast sprawdzac na bazie steamid BL, wejsc na strone CB albo ESL i tam sprawdzac kim jest ten killer z FFA.

Wracajac do sprawy, TS/VT bylby dla graczy znacznym ulatwieniem, gdyz kazdy kto z tego programu korzysta zna kilka jesli nie kilkanascie adresow na darmowe i ogolnodostepne serwery komunikacji glosowej. Jak ktos chce podpowiadac w ten sposob to niezakladanie TS/VT bydzi nic nie zmieni. Natomiast zalozenie takiego serwera byloby duzym wsparciem i udogodnieniem dla graczy grajacych na bydzi. Ponadto wspolny serwer do komunikacji i serwer CW sa dobrym impulsem dla rozwijania sie graczy. Jakis czas temu, na CS:Fusion byl TS z ktorego chetnie korzystano i dzieki temu kilkanascie jesli nie wiecej osob zainteresowalo sie CSem na powaznie, miedzy innymi: [SWR*], tec9, Restart. Tak wiec uwazam wasze obawy o podpowiadaniu za malo uzasadnione i licze na przychylne rozpatrzenie mojej prosby.

edit: literufffki
_________________
 
 
teczufka
Admin techniczny


Klan: [UnimatriX|sq]
Dodatkowy Nick: Tukachev
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1161
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 08 Sie, 2006 16:37   

Chyba dosc jasno uargumentowalem ten watek. To nie jest tak ze mozemy wszystko z serwerem. Mamy system hierarchii. Na samej gorze jest Admin TELSTENu, ktoremu podlega Solid, a moim przelozonym jest wlasnie Solid. Zgoda jest jak juz pisalem na TYLKO na serwer CSa i HLTV, a nie zadne szroty generujace duzy ruch (tak streaming glosu wywoluje ruch i spore obciazenie). Dosc juz ludzie narzekaja na lagi. Ja nie bede sie przyczynial do zabicia bydzi i palcem nie rusze zadnego streamera danych dzwiekowych. To koniec mojego udzialu w sprawie TSow/VT.
Aha bym zapomniala o E-Sportach. Mnie nie obchodzi co robicie w nich. TP (FFA ze strefami) jest dla zabawy (z rozsadkiem) i odpoczecia od tych CB/ESL wlasnie. VT/TS to przejaw zwyklego statsiarstwa i nic wiecej. Chcesz byc statsem twoja sprawa, ale rob to gdzie indziej.
_________________
#cs.telsten.com@QuakeNet
Staraj sie korzystac z forum (PM/PW). Friends/GG to ostatecznosc. Piszac juz na GG nie pytaj czy jestem, tylko przedstaw sie i zadaj konkretne pytanie, napisz o co biega. Nie patrz na status...
Zaczynajac rozmowe od "jestes?" pokazujesz brak szacunku dla mojego czasu, a ja swoj czas cenie i poprostu nie odpowiem.
 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Wto 08 Sie, 2006 16:48   

skoro piszesz, ze " VT/TS to przejaw zwyklego statsiarstwa i nic wiecej. Chcesz byc statsem twoja sprawa, ale rob to gdzie indziej." to znaczy ze nie przeczytales uwaznie tego co napisalem. a z vt/ts na bydzi nie korzystam.
_________________
 
 
teczufka
Admin techniczny


Klan: [UnimatriX|sq]
Dodatkowy Nick: Tukachev
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1161
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 08 Sie, 2006 17:43   

Coz za zrzadzenie losu :) Klik
Dla czepialskich "Nie ma mozliwosci technicznych (C) Vortex^^" :>
_________________
#cs.telsten.com@QuakeNet
Staraj sie korzystac z forum (PM/PW). Friends/GG to ostatecznosc. Piszac juz na GG nie pytaj czy jestem, tylko przedstaw sie i zadaj konkretne pytanie, napisz o co biega. Nie patrz na status...
Zaczynajac rozmowe od "jestes?" pokazujesz brak szacunku dla mojego czasu, a ja swoj czas cenie i poprostu nie odpowiem.
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 08 Sie, 2006 20:29   

"VT/TS to przejaw zwyklego statsiarstwa i nic wiecej. Chcesz byc statsem twoja sprawa, ale rob to gdzie indziej."
Nie generalizujmy. Jest to przejaw statsiarstwa i nic wiecej ale jesli sie korzysta w taki, a nie inny sposob. Jesli ktos gra w jednym teamie i/lub nie podpowiada sobie nawzajem na TP to nie widze osobiscie w tym nic zlego, bo atmosfera na TS nierzadko fajna jest. Ale nie wińmy narzędzia - młotkiem tez mozna zbudować szope na narzędzia wbijając gwoździe i bedzie to pożyteczne, a mozna tez komus rozwalić czaszke ;)

Ale z drugiej strony - w telstenie NIE MA możliwosci zalozenia TS'a czy innego serwera do komunikacji glosowe wiec imo EOT

jak koniecznie chcecie, to pokombinujcie z tym
http://www.teamspeak4free.co.uk/?ref=HiNduS
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
KankerNooB



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 154
Skąd: lodz
Wysłany: Śro 09 Sie, 2006 05:46   

chodzi o gre tp na ts/vt nie o podpowiadanie a to juz roznica
dobra komunikacja to 40% wygranej
podpowiadanie = stats
info team = tp
 
 
ROSOMAK



Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 291
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Śro 09 Sie, 2006 07:16   Re: serwer ventrillo / ts bydzi - dyskusja

VorteX^^ napisał/a:
Zauwazcie rowniez ze to, kto z graczy naprawde umie ta gre a kto jest CZITEREM latwo sprawdzic na Clanbase/Esl patrzac na logi klanow w jakich i ile sie gralo. Zaznaczam rowniez ze dlugosc steamid moze miec znaczenie lecz sa wyjatki. Dlatego proponuje zamiast podejrzewac ludzi o czity i zamiast sprawdzac na bazie steamid BL, wejsc na strone CB albo ESL i tam sprawdzac kim jest ten killer z FFA.



Tu sie z Toba zgadzam az czasami noz w kieszeni sam sie otwiera.Na ile osob potrzebny bylby serwer TS/VT ?? Tak sie sklada ze pracuje w firmie zajmujacej sie hostingiem , internetem i mam dobrego znajomego w mojej sieci.Swojego czasu mialem takowy serwerek na VT ale zaprzestalem gry na dluzszy okres czasu a co za tym idzie takowy serwer nie byl mi potrzebny.

Pozdro
_________________

 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Śro 09 Sie, 2006 12:08   Re: serwer ventrillo / ts bydzi - dyskusja

ROSOMAK napisał/a:
VorteX^^ napisał/a:
Zauwazcie rowniez ze to, kto z graczy naprawde umie ta gre a kto jest CZITEREM latwo sprawdzic na Clanbase/Esl patrzac na logi klanow w jakich i ile sie gralo. Zaznaczam rowniez ze dlugosc steamid moze miec znaczenie lecz sa wyjatki. Dlatego proponuje zamiast podejrzewac ludzi o czity i zamiast sprawdzac na bazie steamid BL, wejsc na strone CB albo ESL i tam sprawdzac kim jest ten killer z FFA.



Tu sie z Toba zgadzam az czasami noz w kieszeni sam sie otwiera.Na ile osob potrzebny bylby serwer TS/VT ?? Tak sie sklada ze pracuje w firmie zajmujacej sie hostingiem , internetem i mam dobrego znajomego w mojej sieci.Swojego czasu mialem takowy serwerek na VT ale zaprzestalem gry na dluzszy okres czasu a co za tym idzie takowy serwer nie byl mi potrzebny.

Pozdro


to fajnie. coz trudno mi powiedziec, sadze ze srednio siedzialby na nim 10 osob
_________________
 
 
ROSOMAK



Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 291
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Śro 09 Sie, 2006 12:29   

dzis lub jutro dam znac co i jak z tym ze ja gram na Millenium - slaby sprzet - i te nowe VT nie smiga mi :/ale to zobaczymy co i jak bedzie.
_________________

 
 
nie



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 97
Skąd: Dublin
Wysłany: Śro 09 Sie, 2006 16:26   

Uwazam ze, to co jest wbudowane w cs-a (nie pamietam pro nazwy) wystarczy. Ludzie naduzywaja cs-owego komunikatora (czasem sam poplyne na beztroskiej rozmowie) wystarczajaco, nie chce mi sie wiezyc ze nie bedzie zamieszania i szumu w topicowym komunikatorze. Moim zdaniem jeak najmniejsza ilosc ingerencji w cs-a jest najlepsza. Sam gram na "standardowych" ustawieniach i daje jakos rade. Trzeba sie przystosowac do cs-a, a nie go zmieniac, skoro programiscie przewidzieli taki komunikator to niech taki bedzie. Najpierw zmienimy komunikator a potem, co? Rozowe radary, waluta w zlotowkach i bezglosne pantofle?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.