CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: teczufka
Nie 22 Kwi, 2007 22:43
OT z tematu PTB...
Autor Wiadomość
mARV



Klan: vel bleeeh
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 12 Wrz, 2006 15:51   HaX

2-go bedzie cieżko złapac bo grać cos tam potrafi i nieżle się kryje,1-na szansa z HLTV ale jak wiadomo HLTV AB nie nagra co nie przeszkadza że koloeś jedzie na kwadratach. Pamiętam gang elo elo i pro Andrzeja aka HaX który jechał na MH (wh+ab) potem wystarczyło wejsć na specta i koleś nawet w plecy nie potrafił zabić, był wyjątkowo bezszczelny i nie krył się. Admin powinien juz po tygodniu grana dać na bydzi perma bez wymaganych demek bo 80% wiedziała na czym jedzie. Zgadza sie Morbid ze terro czy ct uciekało z servera poszli tam gdzie łatwiej się gra a tu niestety lipa z tego :) . Grałem na jakimś servie nie pamiętam GH-net czy jakos tak w ct na d2 praktycznie 2 osoby coś tam grały w CT reszta robiła za makiety. Dostaliśmy 10 rund w plecy pod rząd ale z ct nie zwiałem pomino statsów (30-10) i jakoś nie płakałem zeby ktos z terro przeszedł na stronę niebieskich
_________________
DFI BloodIron, CD2 E6550@505x7 3550Mhz, 2GB A-Data extreme, Gainward GF8800GTS, Prodigy 7.1HiFi, Benq 1650, 2x250GB, DeathVader, corepad magna, Sennheiser HD 205
Nie tup nie blokuj nie graj na ex 0.1 i na rate-ach z d*
 
bbl`



Klan: srogo
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 824
Skąd: ~chinatown
Wysłany: Wto 12 Wrz, 2006 17:40   Re: PTB hahaha

mARV napisał/a:
Widzę następnego moda wrzuconego na serva, pomyślmy po co on ?
1. Niektórzy mówią że koniec ze stats-ami
2. Koniec z graniem po łatwiejszej, stronie oczywiście zależy to od mapy

Przyczynę widzę jedna Kicked oraz banda kankera za bardzo pokarała przeciwna drużynę mimo grania po trudniejszej stronie np dust2 w CT. Najpierw trzeba nauczyć sie grać chociaż sam nie umiem, to widzę u niektórych stałych bywalców bydzi 0 myslenia, rozumiem że w plecy ktoś nie potrafi zabic ale jak gra te 1.5 roku na ffa to troche taktycznie powinno sie to ogarniać. Zamiast PTB szanowni admini powinli pomysleć o usunięciu nie grywalnych mapek. Zapraszam wszystkich adminów bydzi w szczególności tych z 10 flagami do CT na mapkę Italy z PTB wyłaczonym, gdy banda kankera (kicked, woof, bot Goodkat, Zip bedzie siedziała w Terro) Dostaniecie 25 do 0 i uciekniecie z servera. Mimo waszego twierdzenia ze to ***cenzura***.... grywalna mapka CS-a. Widzę na forum propozycje niektórych dodania innych podobnie grywalnie mapek to mnie skręca ze śmiechu.

PS. Aktualnie 2 gości często odwiedza nasz server aby pograć sobie na MH, nicków nie bedę wymienial bo będą jeszcze bardziej się kryć, wiec obesrwować i nagrywać. Mała podpowiedz dla niektórych admów AB nie widać na takiej zabawce jak AWP

true
_________________
PHOTOSHOP ALBUM

 
 
lnk


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 364
Skąd: wwa
Wysłany: Wto 12 Wrz, 2006 18:01   Re: HaX

mARV napisał/a:
2-go bedzie cieżko złapac bo grać cos tam potrafi i nieżle się kryje,1-na szansa z HLTV ale jak wiadomo HLTV AB nie nagra co nie przeszkadza że koloeś jedzie na kwadratach. Pamiętam gang elo elo i pro Andrzeja aka HaX który jechał na MH (wh+ab) potem wystarczyło wejsć na specta i koleś nawet w plecy nie potrafił zabić, był wyjątkowo bezszczelny i nie krył się. Admin powinien juz po tygodniu grana dać na bydzi perma bez wymaganych demek bo 80% wiedziała na czym jedzie. Zgadza sie Morbid ze terro czy ct uciekało z servera poszli tam gdzie łatwiej się gra a tu niestety lipa z tego :) . Grałem na jakimś servie nie pamiętam GH-net czy jakos tak w ct na d2 praktycznie 2 osoby coś tam grały w CT reszta robiła za makiety. Dostaliśmy 10 rund w plecy pod rząd ale z ct nie zwiałem pomino statsów (30-10) i jakoś nie płakałem zeby ktos z terro przeszedł na stronę niebieskich



h4x na mh HAHAHAHAHHA , masz jakies kompleksy na punkcie posadzania o haxy : ) tak samo mowiles ze skl ma czity bo cie bil jak chcial i ja tez niby mialem "exe" przy okazji ,wedlug ciebie =}

pozdro lapaczu cziterow


pzdr
 
mARV



Klan: vel bleeeh
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 12 Wrz, 2006 18:18   lnk

Jakoś nie pamiętam aby skl mnie specjalnie pokaral , a hax to koles o zerowym skillu który nie potrafi nawet w plecy zabic. Udowodnil do wielokrotnie jak ktoś siedział na spec-cie tzw From-Hero-To-Zero
_________________
DFI BloodIron, CD2 E6550@505x7 3550Mhz, 2GB A-Data extreme, Gainward GF8800GTS, Prodigy 7.1HiFi, Benq 1650, 2x250GB, DeathVader, corepad magna, Sennheiser HD 205
Nie tup nie blokuj nie graj na ex 0.1 i na rate-ach z d*
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Wto 12 Wrz, 2006 19:36   

prywate walcie na gg/pm....
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 13 Wrz, 2006 10:13   

w kwesti haxorow z bydzi, napisalem na adminowskim PM od mARVa
_________________
 
 
nappy



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 681
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 13 Wrz, 2006 18:00   Re: HaX

lnk napisał/a:
mARV napisał/a:
2-go bedzie cieżko złapac bo grać cos tam potrafi i nieżle się kryje,1-na szansa z HLTV ale jak wiadomo HLTV AB nie nagra co nie przeszkadza że koloeś jedzie na kwadratach. Pamiętam gang elo elo i pro Andrzeja aka HaX który jechał na MH (wh+ab) potem wystarczyło wejsć na specta i koleś nawet w plecy nie potrafił zabić, był wyjątkowo bezszczelny i nie krył się. Admin powinien juz po tygodniu grana dać na bydzi perma bez wymaganych demek bo 80% wiedziała na czym jedzie. Zgadza sie Morbid ze terro czy ct uciekało z servera poszli tam gdzie łatwiej się gra a tu niestety lipa z tego :) . Grałem na jakimś servie nie pamiętam GH-net czy jakos tak w ct na d2 praktycznie 2 osoby coś tam grały w CT reszta robiła za makiety. Dostaliśmy 10 rund w plecy pod rząd ale z ct nie zwiałem pomino statsów (30-10) i jakoś nie płakałem zeby ktos z terro przeszedł na stronę niebieskich



h4x na mh HAHAHAHAHHA , masz jakies kompleksy na punkcie posadzania o haxy : ) tak samo mowiles ze skl ma czity bo cie bil jak chcial i ja tez niby mialem "exe" przy okazji ,wedlug ciebie =}

pozdro lapaczu cziterow


pzdr


Mlahahahahaha mnie tez nagrywali, ale tak to jest... wychodza z zasady :

'ja tego nie umiem, to znaczy, ze on ma czity'

mARV napisał/a:

Jakoś nie pamiętam aby skl mnie specjalnie pokaral , a hax to koles o zerowym skillu który nie potrafi nawet w plecy zabic. Udowodnil do wielokrotnie jak ktoś siedział na spec-cie tzw From-Hero-To-Zero

A kim Ty leszczu jestes, ze mowisz o jego skillu? Swojego czasu tez mialem watpliwosci, ale jakos sie przekonalem do jego gry - tak samo fiq'a (miniIFFICT) ktory tylko wejdzie na serwer i juz jest cziteromania. Siedzial u mnie, pokazal jak gra - i nie biegaly mu zadne niebieskie / czerwone kwadraciki po mapie (dziwne...).


Pograjcie w to troszke dluzej, wtedy oceniajcie czy ktos gra na wh + ab (!!). Bo jak widze perma za czity (dopisek 'wh') w dziale 'Bany' to mi sie slabo robi. Adminowi sie 'wydaje' to koles dostaje perma.
_________________
FOXCONN P35A
INTEL Core2Duo E4400 2.2 @ 3.0, 10x300
Goodram 2x1Gb 667 @ 720 5-5-5-15
nVidia GF8800 GTS 640 513/1600 @ 675/2100

addOns: Icemat Siberia, Razer DeathAdder, Steelpad QCK
 
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Czw 14 Wrz, 2006 13:16   

oj nappy nappy :( jako V.I.P. powinieś pokazać troszke więcej kultury, tymbardziej że słowa marva nie były skierowane do ciebie :0o:
nieważne
mam prośbe do modków - nasze forum jest o CS i nie powinno mieć miejsca pewne zachowanie np. w poście Plastica, gdy rzucił hasło o ograniczeniu kampy - o mało nie został zjedzony przez niektórych użytkowników, i raczej nie jest to zachęcające dla nowych forumowiczów. Wręcz moim zdaniem odpychające, wystarczy że poczytają pare postów i sobie pomyślą " po co mam się udzielać skoro zaraz mnie tu wyśmieją" - zobaczcie ile osób jest zarehjestrowanych na forum a ile bierze udział[/i]
_________________

 
Uczulony`
SteamBans Member



Dodatkowy Nick: nedlee
Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 807
Skąd: K-LIN
Wysłany: Czw 14 Wrz, 2006 14:50   

True true .
_________________

F*** Tomorrow, Live Today,
Forgot yesterday and Just Play.
 
 
Cashreen



Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 261
Wysłany: Czw 14 Wrz, 2006 19:43   

jesli chodzi o PTB to dosc dobrze działa lecz kilka razy sie spotkałem ze druzyna wygrywajaca miała np 10 a przegrywajaca miała 2 :E i nic sie nie dziło ale mi to nie przeszkadza :twisted: Bo i tak jestem PRO xD
_________________

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.