CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: teczufka
Nie 22 Kwi, 2007 22:43
OT z tematu PTB...
Autor Wiadomość
mayz



Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 26
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 22 Kwi, 2007 21:30   Re: HaX

nappy napisał/a:

mARV napisał/a:

Jakoś nie pamiętam aby skl mnie specjalnie pokaral , a hax to koles o zerowym skillu który nie potrafi nawet w plecy zabic. Udowodnil do wielokrotnie jak ktoś siedział na spec-cie tzw From-Hero-To-Zero

A kim Ty leszczu jestes, ze mowisz o jego skillu? Swojego czasu tez mialem watpliwosci, ale jakos sie przekonalem do jego gry - tak samo fiq'a (miniIFFICT) ktory tylko wejdzie na serwer i juz jest cziteromania. Siedzial u mnie, pokazal jak gra - i nie biegaly mu zadne niebieskie / czerwone kwadraciki po mapie (dziwne...)




sory nappy widzialem jak grasz i widzialem jak gra marv i to ty jestes leszczem. czesc.
 
 
nappy



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 681
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 22 Kwi, 2007 22:26   Re: HaX

mayz napisał/a:
nappy napisał/a:

mARV napisał/a:

Jakoś nie pamiętam aby skl mnie specjalnie pokaral , a hax to koles o zerowym skillu który nie potrafi nawet w plecy zabic. Udowodnil do wielokrotnie jak ktoś siedział na spec-cie tzw From-Hero-To-Zero

A kim Ty leszczu jestes, ze mowisz o jego skillu? Swojego czasu tez mialem watpliwosci, ale jakos sie przekonalem do jego gry - tak samo fiq'a (miniIFFICT) ktory tylko wejdzie na serwer i juz jest cziteromania. Siedzial u mnie, pokazal jak gra - i nie biegaly mu zadne niebieskie / czerwone kwadraciki po mapie (dziwne...)




sory nappy widzialem jak grasz i widzialem jak gra marv i to ty jestes leszczem. czesc.



szoruj archeologu, ja przynajmniej bylem na paru lanach i cos zagralem

i chyba jednak mnie nie widziales
_________________
FOXCONN P35A
INTEL Core2Duo E4400 2.2 @ 3.0, 10x300
Goodram 2x1Gb 667 @ 720 5-5-5-15
nVidia GF8800 GTS 640 513/1600 @ 675/2100

addOns: Icemat Siberia, Razer DeathAdder, Steelpad QCK
 
 
teczufka
Admin techniczny


Klan: [UnimatriX|sq]
Dodatkowy Nick: Tukachev
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1161
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 22 Kwi, 2007 22:43   

Zamykam, prywatne wojny prosze priv/gg/itp.
_________________
#cs.telsten.com@QuakeNet
Staraj sie korzystac z forum (PM/PW). Friends/GG to ostatecznosc. Piszac juz na GG nie pytaj czy jestem, tylko przedstaw sie i zadaj konkretne pytanie, napisz o co biega. Nie patrz na status...
Zaczynajac rozmowe od "jestes?" pokazujesz brak szacunku dla mojego czasu, a ja swoj czas cenie i poprostu nie odpowiem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.