CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
BF2 i BF2142
Autor Wiadomość
Yelonek



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 08 Paź, 2006 19:19   BF2 i BF2142

Otóż moja opinia pisana jest po 3 godzinach BF 2 w kafejce i demku [które jak widać bynajmniej nie zachęca] BF 2142 [dostępne na filefront]

Czemu tak po nich jeżdżę? Już mówię:
- grafikę na full pociągnie sprzęt o parametrach tego co gra w Obliviona...
- na low natomiast grafa jest gorsza niż UT 2004 na medium [o full nie wspominając]
- na low też haczy...
- gra nie wykazuje żadnego klimatu - na trailerach taka dynamiczna akcja, trup gęsto, wybuchy fajerwerki, te pojazdy, desanty... i co z tego? :/ Jedyne emocje jakie wzbudziły obie gry to skrajna kur..ica gdy na moim łączu 640KB/s miałem lagi oraz gdy teamnaci rozkradli wszystkie pojazdy a do najbliższego objective dystans wynosił ~600 metrów [a do Titana 3 razy tyle, plus jeszcze spróbować się dostać na tego latającego kolosa kilometr nad ziemią]. Zginęło się? Straszne... 5 sekund czekamy na respawn i lecimy do przodu. Pomijając wkurzające sterowanie pojazdami latającymi [bf2142] oraz eleganckie zabawy nalotami wrażego komandira [bf2] powodujące regularność respawnu równą odstępowi 1.5 minuty [mw. tyle się odnawia opcja nalotu].

Co jeszcze kłuje w oczy? Przegrzewanie się machineguna po wystrzeleniu 20 pestek (SIC!) w arktycznym klimacie (SIC! x2) bronią z połowy XXII wieku (SIC! x3, teraz nawet coś takiego nie wystęuje...). O owych wielkich i potężnych mechach które po zmoczeniu stópki w rzecze rozpadają się na zestaw Boba Budowniczego aż żal mówić.

Teamwork? Jaki psiakrew teamwork?! Commander daje scan terenu i co się znajdzie to reszta się rzuca na biednego fraga jak psy na świeże mięso. A nie, pardon. Jest taktyka - raz na jakiś czas trzeba się wydrzeć na tego co ma najmniejszą skutecznośc aby bronił checkpointa zanim pierwsza szarża padnie.

Ergo: lepiej pykać dalej w cs'a, darmowe america's army albo UT 2004 jesli na prawde lubicie masowe rzeźnie. To przynajmniej ma mniejsze wymagania, klimat a i pobawić się można wydając przez mikrofon komendy botom.
_________________
 
 
Cashreen



Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 261
Wysłany: Nie 08 Paź, 2006 20:28   Re: BF2 i BF2142

Yelonek napisał/a:
Otóż moja opinia pisana jest po 3 godzinach BF 2 w kafejce i demku [które jak widać bynajmniej nie zachęca] BF 2142 [dostępne na filefront]

Czemu tak po nich jeżdżę? Już mówię:
- grafikę na full pociągnie sprzęt o parametrach tego co gra w Obliviona...
- na low natomiast grafa jest gorsza niż UT 2004 na medium [o full nie wspominając]
- na low też haczy...
- gra nie wykazuje żadnego klimatu



Według mnie nie ma takich duzych wymagan w porownaniu do Obliviona to Bf 2 i 2142 ma malutkie wymagania ^_^ gra trzyma klimacik ciagle gram w bf 2 juz dosc długi czas przez neta zecz jasna i nie mam zadnych zastrzezen a co do 2142 grałem demko i az nie umie sie doczekac full wersji tak mnie zwaliło na kolana ta grafika , realizm i w ogole wszystko poprostu cudo :) do takich gierek trzeba brac pod uwage dosyc fajny sprzecik typu
- Proc - AMD x2 3500 + (AM2) lub Conore
- Mobo - zecz jasna pod AMD to Infinity lub m55s-s3 a pod conore obojetnie :D
- RAmy oczywiscie 2x1gb Good Ram 800 mhz lub PDP Patriot 800 mhz
- Grafika - min 7600gs , najlepiej 7900 gt lub radeono 1900xtx
Wtedy gra smiga az miło sie gra a necik do tego to min 2mb :D
_________________

 
akira



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 67
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 08 Paź, 2006 21:48   

bf1942 i tak nic nie przebije :mrgreen:
_________________
 
 
m!ke



Dodatkowy Nick: shorty
Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 48
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 08 Paź, 2006 21:53   

grałem w bf'a2 tylko i najlepsze było intro :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Yelonek



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 09 Paź, 2006 06:33   

Cytat:
co do 2142 grałem demko i az nie umie sie doczekac full wersji tak mnie zwaliło na kolana ta grafika , realizm i w ogole wszystko poprostu cudo

Grafika to może, ale nie u mnie..
Realizm? Jaki realizm? :O Jeepy opancerzone z nitro? Vulcan gun który siada po 2 sekundach ostrzału [nie żebym się czepiał, ale chyba ma te 8 i więcej luf po to aby właśnie się NIE przegrzewał, a nie tylko ładnie wyglądał...]? Marines który nie wytrzymuje 5 sekund sprintu [pomijając że na treningach odstawiają maratony z całym rynsztunkiem]? Mech co po konktakcie z wodą [choćby stopą!] idzie w części? Litości, sam się napaliłem na tę grę, ale to po prostu zwala z nóg!
_________________
 
 
Widelec



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 98
Wysłany: Pon 09 Paź, 2006 14:45   

akira napisał/a:
bf1942 i tak nic nie przebije :mrgreen:


absolutna racja, beef2 i ten 2142 pewno i tak by mi nie poszly
_________________
 
patterson



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 193
Wysłany: Pon 09 Paź, 2006 15:08   

Słabizna. Jedyny fajny pomysł w bf2 to czas do reanimacji i chwilowy sprint. Reszta badziew.
_________________
Life is a sorrow... it's sad, so sad...
 
Ciachoo



Klan: BydziaSQ2
Dołączył: 23 Mar 2006
Posty: 76
Skąd: Bydzia->Zawisza
Wysłany: Pon 09 Paź, 2006 16:07   

Zdecydowanie 1942 z modem DC wymiatał. Dodatki były różne ale BF2 to jakieś takie dziwne jest ;p gra się niby przyjemnie, ale przez pierwsze 0,5 h. po czym wkurzam się na wymagania, rozgrzanego kompa, oraz cienką muzę. I jeszcze fanom BF2 kupującym wszystkie dodatki gratulujemy mądrości (to jak przy simsach...). A w 2142 Nie grałem, jak zagram to powiem cosik o niej ;p
_________________
p=m*v=Pędzi MeVa W=F*s=Wtaczam Furę Siana profesor Franslau rox XD
 
 
Cashreen



Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 261
Wysłany: Wto 17 Paź, 2006 21:26   

Przechodze do Bf 2142 zakupiłem full wersie !! Sadze o tym ze to najgorsze wydanie pieniedzy jakie mnie mogło spotkac Demko mi sie dosc podobało ale to co zobaczyłem na full poprotsu beznadzieja , orkucienstwo co oni zrobili grafkia szpetna poprostu co mozliwosci jakie moga osiagac w grach !! fizyka raczej brak fiziki !! realizm to samo co z fizyka !!
Zazwyczaj Gre oceniam od 1-10 !!
Całokształt gry ( nie bede sie rozdrabniał bo nie ma po co :P ) - -2

-2 dlatego ze dalej ciagna cykl BF !!
_________________

 
Yelonek



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 18 Paź, 2006 07:03   

LOL :D :D :D

Cytat:
co do 2142 grałem demko i az nie umie sie doczekac full wersji tak mnie zwaliło na kolana ta grafika , realizm i w ogole wszystko poprostu cudo

Cash, jak ty coś innego widziałeś w demku to ja nie wiem :D Grafa taka sama, bo przecież nie zmieniają jej w finalnej wersji; fizyka taka sama, bo engine gotowy; a o reszcie sam ci mówiłem :D

I moje ukochane:
Cytat:
A nie mówiłem?
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.