CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: teczufka
Wto 14 Sie, 2007 14:45
Ha ! Patologia...pomocy
Autor Wiadomość
no. 10



Dodatkowy Nick: czlowiek z roli
Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 269
Wysłany: Nie 31 Gru, 2006 11:43   Ha ! Patologia...pomocy

Niedawno sie przeprowadzialem,mam serva w domu i @ u siebie. A pryk z którym mieszkam wpadł na genialny pomysł aby założyć dwa konta na kompi,moje oczywiście z ograniczeniami... i nie moge steama włączyć ^^ krótko mówiąc żal.pl
Jak można obejść zabezpieczenai administracyjne,bądź w jakiś sposób przyczynić się do tego aby dało się uruchomić steama? Był bym wdzięczny za help :]
_________________
Mój Lśniący Miecz I Ma Ręka Sprawują Sąd, Dokonam Zemsty Na Mych Wrogach I Odpłacę Tym Którzy Mnie Nienawidzą... O Panie Posadź Mnie Po Prawicy Swojej I Zalicz Mnie W Poczet Swych Świętych ... kto rozlał krew człowieczą,tego krew przez człowieka zostanie rozlana
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Nie 31 Gru, 2006 13:23   

wkladasz bootowalna plyte win xp, reinstalka windy, zakladasz sobie konto admina, a jemu ograniczone
_________________
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Nie 31 Gru, 2006 14:28   

tryb awaryjny i tam bedzie konto administratora ;] ;] jesli bez hasla to zaden probelm wyedytowac swoje uprawnienia :)
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
no. 10



Dodatkowy Nick: czlowiek z roli
Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 269
Wysłany: Nie 31 Gru, 2006 15:29   

o to chodzi,że z pw ale cóż, postaram sie jakoś zamienić konta tak,zeby sie nie gapnął :/ oj :/
pograł bym sobie w końcu na bydzi :( ( hmmm...dzis sylwester,zebym sie nie zaczął żalić po pijoku dziewczynie że nie moge na bydzi grać ^^ bo na gupka wyjdę
_________________
Mój Lśniący Miecz I Ma Ręka Sprawują Sąd, Dokonam Zemsty Na Mych Wrogach I Odpłacę Tym Którzy Mnie Nienawidzą... O Panie Posadź Mnie Po Prawicy Swojej I Zalicz Mnie W Poczet Swych Świętych ... kto rozlał krew człowieczą,tego krew przez człowieka zostanie rozlana
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.