CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: siatkarz
Czw 31 Maj, 2007 22:56
Bardzo dziwne....
Autor Wiadomość
WOJTAS



Klan: ^^
Dodatkowy Nick: RazeL
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 468
Skąd: Gdynia, Warszawa
Wysłany: Czw 31 Maj, 2007 12:53   Bardzo dziwne....

YYY ocb nie moge sie polaczyc ze steamem ;o dzis wlaczam kompa patrze steam wylaczony (dziwne nie wlaczyl sie sam) ok wlaczam go a tu mi okienko wyskakuje i mowi ze nie mam neta :O jak moge nie miec jak mam :O co dziwniejsze w trybie offline friends dzialaja normalnie, servery widze (kto gra, ping itp) ale nie moge na nie wejsc :( o co chodzi !?



//EDIT


Ostatnio zmieniony przez WOJTAS Czw 31 Maj, 2007 13:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wesoly Stolec


Klan: Nie mam
Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 5
Skąd: Krośniewice
Wysłany: Czw 31 Maj, 2007 12:56   

Ja mam to samo :/
_________________

 
 
WOJTAS



Klan: ^^
Dodatkowy Nick: RazeL
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 468
Skąd: Gdynia, Warszawa
Wysłany: Czw 31 Maj, 2007 13:00   

jakiego masz neta ? bo ja mam multimedie i to wyglada tak jakby porty poblokowali ;o ale offline dziala wiec to chyba nie to :/
 
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Czw 31 Maj, 2007 13:09   

firewall windowsa czy inny?

Jak miałem outpost to miałem podobny bajer, teraz używam tego z windy i jest ok
_________________

 
WOJTAS



Klan: ^^
Dodatkowy Nick: RazeL
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 468
Skąd: Gdynia, Warszawa
Wysłany: Czw 31 Maj, 2007 13:12   

nie mam zadnego firewalla :( zreszta wczoraj (dzisaj do 2 w nocy) wszystko bylo ok az tu nagle ZONK ;(
 
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Czw 31 Maj, 2007 13:16   

RazeL napisał/a:
nie mam zadnego firewalla :( zreszta wczoraj (dzisaj do 2 w nocy) wszystko bylo ok az tu nagle ZONK ;(


no to rzeczywiście poblokowali porty .... dzwoń do nich > nic innego Ci nie pozostaje
_________________

 
WOJTAS



Klan: ^^
Dodatkowy Nick: RazeL
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 468
Skąd: Gdynia, Warszawa
Wysłany: Czw 31 Maj, 2007 13:18   

OMEFG co za cwoki !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! K............. jak juz cos blokuja to niech chociaz powiedza a nie mi tu takie niespodziewanki wyskakuja ZALED...
(ale cos mi tu nie gra bo jakby mi porty blokneli to bym nie mogl do trybu offline przejsc zeby wszystko bylo Sii (friends itp). Moj ojciec ma neta radiowego gdzie sa poblokowane porty i nie moglem wogole wlaczyc steama nawet w offline)
Ostatnio zmieniony przez WOJTAS Czw 31 Maj, 2007 13:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Czw 31 Maj, 2007 13:29   

RazeL napisał/a:
OMEFG co za cwoki !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! K............. jak juz cos blokuja to niech chociaz powiedza a nie mi tu takie niespodziewanki wyskakuja ZALED...
(ale cos mi tu nie gra bo jakby mi porty blokneli to bym nie mogl do trybu offline przejsc zeby wszystko bylo Sii (friends itp). Moj ojciec ma neta radiowego gdzie sa poblokowane porty i nie moglem wogole wlaczyc steama nawet w offline)


steam wykorzystuje ciągle nowe, inne porty > pamiętam jak walczyłem ze swoim dostawcą aby ustawił priorytety na te porty i lipa bo co uruchumienie steama to nowe porty

edit
takie głupie pytanie .... a załadowałeś system od nowa (tzn res) i próbowałeś włączyć steam?? :crazy:
_________________

Ostatnio zmieniony przez WEGier Czw 31 Maj, 2007 13:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
WOJTAS



Klan: ^^
Dodatkowy Nick: RazeL
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 468
Skąd: Gdynia, Warszawa
Wysłany: Czw 31 Maj, 2007 13:33   

tak robilem ze 3 razy ....
 
 
foXx
SteamBans Member



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 505
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw 31 Maj, 2007 14:00   

Mam to samo RazeL, przed chwila kompa włączam, a tu błąd ze nie może się połączyć :/ imo to wina steam'a jest a nie provider'a. Pozostaje czekać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.